Wimbledoni turniiri ametlik partner on Range Rover

Wimbledoni turniiri ametlik partner on Range Rover
  • Range Rover kinnitati Wimbledoni suure slämmi tenniseturniiri ametlikuks sõidukipartneriks, ühendades esimest korda kaks ikoonilist Briti institutsiooni.
  • Partnerlus algab tänavu ja sellega kaasneb sõidukipark, sealhulgas luksuslikud uued pistikhübriidsõidukid Range Rover ja Range Rover Sport, mis toetavad kogu turniiri jooksul mängijate, nende meeskondade ja ametnike transporti.
  • Pistikhübriidsõidukeid Range Rover ja Range Rover Sport laetakse The All England Lawn Tennis Clubis, kasutades 100% taastuvenergiat, et turniir kulgeks võimalikult vaikselt.
  • Range Roveri margi logo näidatakse servikiiruse kuvamisel peaväljakul ja väljakul nr 1.

Range Rover teatas ametlikust koostööst Wimbledoni suure slämmi tenniseturniiriga, tuues esmakordselt ühele väljakule maailma vanima tenniseturniiri ja maailma juhtiva luksusmaasturibrändi.

Tenniseturniir on Briti spordielu suvine tipphetk. Mainekat suure slämmi turniiri, mida vaatavad üle maailma miljonid tennisehuvilised, toetab Range Rover ametliku sõidukipartnerina esimest korda. JLR-i toetus turniirile jätkub juba enam kui kümme aastat, andes nüüd teatepulga Jaguarilt üle Range Roverile.

Range Rover on eeskujuks oma haarava moodsuse, võrratu rafineerituse ja võrreldamatult laia võimekusega, mis on enam kui viie aastakümne pikkuse arengu tulemus. Range Rover tarnib ülemaailmsetele klientidele kõige luksuslikumaid linnamaastureid. Iga Range Roveri mudel on saadaval pistikhübriidina ning esimene täiselektriline Range Rover tuleb turule selle aasta lõpus.

Autoparki, sealhulgas kõige uuemaid Range Roveri ja Range Rover Sporti pistikhübriidmudeleid kasutatakse kogu turniiri käigus mängijate, nende meeskondade ja ametnike transportimiseks võistluspaikadesse ja tagasi, pruukides kohapealseid laadimisvõimalusi. Sellisel moel on võimalik maksimaalselt ära kasutada Range Roveri puhtalt elektrilist sõiduulatust, mis ulatub kuni 120 kilomeetrini (esitatud arv on tootja ametlike testide tulemus, vastavuses EL-i õigusaktidega ja sooritatud täielikult laetud akuga).

Sõidukite heitkoguste vähendamine on Wimbledoni keskkonnaga seotud positiivse pühendumuse oluline komponent. Hiljuti valminud sisetennisekeskuse kohapealne laadimistaristu töötab taastuva elektrienergiaga ning on võimeline laadima üha rohkem hübriid- ja elektrisõidukeid, samas kui edusammud jätkuvad All England Clubi 2030. aasta neto heitevaba eesmärgi suunas.

Range Roveri tegevdirektor Geraldine Ingham ütles: „Ikoonilise Briti kultuurisündmusena, mida jälgivad miljonid üle maailma, annab turniir Range Roverile ideaalse võimaluse suhelda meie klientidega kogu maailmas loomingulise jutuvestmise kaudu, mis tabab suurepäraselt meie sõidukite elegantsi ja rafineeritust ning meie kahe moodsa luksusbrändi sünergiat.“

Turniiri korraldava All England Clubi esimees Deborah Jevans ütles: „Meil on hea meel jätkata oma pikaajalist koostööd JLR-iga, kuulutades Range Roveri ametlikuks sõidukipartneriks. Mul on eriti hea meel selle üle, et autoparki on kaasatud märkimisväärne hulk väiksema süsinikuheitega pistikhübriidsõidukeid, mille kaasabil tehakse võimalikult palju sõite elektrilises režiimis. See on järjekordne samm meie eesmärgi poole saavutada 2030. aastaks töös nullheide.“

Wimbledoni tenniseturniir leiab aset 1.–14. juulini All England Lawn Tennis Clubis.

Wimbledoni turniirist

Wimbledoni turniir on üks neljast tennise suure slämmi turniirist. See on vanim ja ühtlasi ainus, kus mängitakse murul. Wimbledon, mida korraldab All-England Lawn Tennis Club (AELTC) ja mida peetakse AELTC Grounds'il, on kasvanud era-kroketiklubi üritusest 1868. aastal üheks maailma suurimaks ja iga-aastaseks spordisündmuseks ning üheks kõige edukamaks spordikaubamärgiks. Külastage veebisaiti wimbledon.com ja jälgige @wimbledoni kõigil suurematel sotsiaalmeedia platvormidel.