LAND ROVERI MAANTEEABI

LAND ROVERI MAANTEEABI

Olenemata sellest, kus ja mis olukorras Te Euroopas olete, võite alati loota meie maanteeabile. Soovime vaid teada, kas Teie autol on garantii.

Land Roveri maanteeabi infotelefoni number töötab ööpäev läbi.

Kui Te vajate oma teekonnal abi, helistage

kohalikule numbrile: +372 69 79 163

või vajutage üle 3 sekundi keskkonsooli vasakul küljel asuvat nuppu B-Call (kui see on Teie autol olemas).

Kui helistate, soovime teada
• Teie nime
• Teie asukohta
• auto registreerimisnumbrit või VIN-koodi
• lühikest selgitust juhtunu kohta
• kontakttelefoninumbrit.

ÜLDTINGIMUSED


Jaguari / Land Roveri maanteeabi on saadaval Albaanias, Austrias, Bosnias ja Hertsegoviinas, Belgias, Bulgaarias, Horvaatias, Tšehhis, Taanis, Eestis, Soomes, Prantsusmaal, Saksamaal, Gibraltaril, Kreekas, Ungaris, Islandil, Iirimaal, Itaalias, Kosovos, Lätis, Liechtensteinis, Leedus, Luksemburgis, Makedoonias, Moldovas, Hollandis, Norras, Poolas, Portugalis, Rumeenias, Serbias, Slovakkias, Sloveenias, Hispaanias, Rootsis, Šveitsis, Türgis, Ukrainas ja Suurbritannias.

Mõnel juhul võidakse rakendada rahalisi piiranguid, üksikasjad leiate oma garantiitingimuste käsiraamatust.

HÜVED


REMONT JA PUKSEERIMINE

RIKKEABI

Kui rikke või tehnilise probleemi tõttu (süttib hoiatustuli) ei saa Te üldtingimustes loetletud riikides oma teekonda alustada või jätkata, korraldab Jaguari / Land Roveri maanteeabi võimalusel ja seadusega lubatud korras kohapealse remondi, kui parandamine ei ole võimalik telefoni teel, ning pukseerib Teie auto lähimasse või JLR-i volitatud remonditöökotta diagnoosimiseks ja parandamiseks, kui maanteel tehtav remont ei ole võimalik või seadusega lubatud.

Jaguari / Land Roveri maanteeabi pakub vajalikku tuge ka Teie põhjustatud juhtumite korral (nt aku rike, tühi paak, vale tankimine või kaotatud võti).

LISAHÜVED


RIKKEABI

Asendusauto
Rikke korral pakub Jaguar / Land Rover asendusautot kuni kliendi auto on parandatud ja kliendile tagastatud.
Palun pöörake tähelepanu sellele, et asendusauto kättesaadavus sõltub kohalikest tingimustest. Kehtivad vastavate autorendiettevõtete renditingimused. Samuti võidakse küsida krediitkaardiandmeid sõltuvalt asendusauto vastuvõtmise kohalikest seadustest.

LISAVÕIMALUS
Takso
Jaguari / Land Roveri maanteeabi katab taksosõidukulud lähimasse rongijaama või lennujaama, kuni 200 eurot koos käibemaksuga.

Rongireis
Kuni 400 eurot koos käibemaksuga inimese kohta.
Eeltingimus: 1. klassi rongipilet(id).

Lennureis
Kuni 700 eurot koos käibemaksuga inimese kohta.
Turistiklassi ja 1. klassi lennupilet(id).

LISAVÕIMALUS
Majutus
Kui vajatakse ööbimist, katab Jaguari / Land Roveri maanteeabi kõigi õigustatud isikute majutuskulud elukohariigis üheks ööks nelja- või viietärnihotellis (kuni 300 eurot koos käibemaksuga öö kohta, sh hommikusöök), välisriigis kuni seitse ööd nelja- või viietärnihotellis (kuni 300 eurot koos käibemaksuga öö kohta, sh hommikusöök).

LISATEENUSED


Remonditud auto kättesaamine ja transport (koju või välismaale)
Klient võib remonditud auto ise ära tuua või Jaguari / Land Roveri maanteeabi korraldab remonditud auto transpordi kliendi elukohta või valitud sihtkohta.

Remontimata auto transport (koju või välismaale)
Jaguari / Land Roveri maanteeabi korraldab kliendi remontimata auto transpordi JLR-i volitatud remonditöökotta kliendi elukohas või valitud sihtkohas.

ÕNNETUSJUHTUMITE ABI


Kui Te ei saa avarii tõttu alustada ega jätkata sõitu üldtingimustes loetletud riikides, korraldab Jaguari / Land Roveri maanteeabi Teie auto pukseerimise lähimasse, võimalusel JLR-i volitatud remonditöökotta.

Jaguari / Land Roveri maanteeabi korraldab auto asenduse maksimaalselt neljaks kalendripäevaks, kuni auto on volitatud autoremonditöökojas parandatud.