PLATINUM

PLATINUM

Tehnohooldusprogramm PLATINUM

Sõit peaks olema tõrgeteta ja turvaline ka siis, kui autoga on juba paar aastat sõidetud ja tehasegarantii on lõppenud. Usaldage oma auto pärast garantii lõppu Land Roveri väljaõppe saanud tehnikute hoolde, et Teie sõiduk oleks alati hooldatud ja töötaks nii nagu varem. Teie väärtuslik auto vajab ka vanemana erilist hoolt, kuid see ei pea tähendama plaanitud hoolduskulude suurenemist.

Platinum teenindus on loodud klientidele, kelle Land Rover sõiduk on 4 aasta vanune või vanem. Valides hooldusprogrammi PLATINUM, kogete kergendust ja kindlustunnet, kui sõidukit on kontrollinud ja hooldanud Jaguari koolitatud personal ning kasutatud on originaalvaruosi. Lisaks tavapärasele hooldusele allahindlusele kehtib sama suur allahindlus ka kojameeste vahetamisele.

Tehnohooldusprogramm PLATINUM sisaldab järgmist

1. Plaaniline hooldus, mis põhineb sõiduki hooldusintervallil

2. Kojameeste vahetamisele pakutakse sama suur allahindlust nagu tavapärasele hooldusele.

3. Sõiduki elektrooniline tervisekontroll

Margipõhiselt koolitatud tehnik teeb põhjaliku, üle 20-punktilise tervisekontrolli. Kui hoolduse käigus tuvastatakse probleeme, antakse Teile sellest teada ja kõik kiireloomulised asjad parandatakse visiidi ajal.
<b>Tehnohooldusprogramm PLATINUM sisaldab järgmist

TEHNOHOOLDUSPROGRAMMI PLATINUM HIND

Teie väärtuslik sõiduk vajab ka vanemana erilist hoolt, kuid see ei pea tähendama hoolduskulude suurenemist. Platinum teenindus järgid dünaamilist hinnastust vastavalt auto vanusele. Mida vanem on sõiduk, seda suurem on ka allahindlus soovituslikust jaehinnast. Näiteks, kui teie auto on 6 aasta vanune rakendub teie autole -10% allahindlus tavahinnast.

AUTO VANUS ALLAHINDLUS PLAANILISEST HOOLDUSEST *
0 0
1 0
2 0
3 0
4 -5%
5 -5%
6 -10%
7 -10%
8 -15%
9 -15%
10 -20%
10+ -20%

* allahindlus tööjõule ja varuosadele

Koolitatud tehnikute kvaliteetse töö tagab originaalvaruosade kasutamine. Originaalosad sobivad ideaalselt Teie sõidukiga ning neile kehtib üheaastane osagarantii.

LAND ROVERI REMONT – JÄTKE OMA LAND ROVER TIPPTASEMEL PROFESSIONAALIDE HOOLDE

Valige eksperdid, kes teavad Land Roverist absoluutselt kõike. Kui toote oma Land Roveri meie juurde, võite olla kindel, et Teie auto eest hoolitseb professionaalide tiim, kelle eesmärk on viia Teie Land Rover uuele tasemele.

Ametlik Land Roveri teenindus sisaldab järgmist:
• Remont vastavalt Land Roveri juhistele ja spetsifikatsioonidele
• Ainult Land Roveri originaalvaruosad, millele kehtib üheaastane garantii
• Originaaltööriistad ja -seadmed, mis vastavad kõrgeimatele standarditele
• Ülemaailmsetele standarditele vastav professionaalidest koosnev tiim, kus end pidevalt täiendatakse ja tõesti Teie Land Roverist hoolitakse
<b>
LAND ROVERI REMONT – JÄTKE OMA LAND ROVER TIPPTASEMEL PROFESSIONAALIDE HOOLDE