PLATINUM

Erihooldusprogramm Teie Land Roverile alates 5. aastast

PLATINUM

Sõit peaks olema tõrgeteta ja ohutu ka siis, kui olete autoga juba mõned aastad sõitnud. Lubage Land Roveri koolitatud tehnikutel ka pärast garantii lõppu oma auto eest hoolt kanda, et tagada sõiduki hooldus ja töötamine parimal moel. Meie oleme Teie Land Roveri loonud ning oskame nende eest hoolitseda.


Kontseptsioon PLATINUM on loodud klientidele, kellel on vähemalt 5 aastat vana Land Rover. PLATINUMi hooldusega tunnete end stressivabalt ja kindlalt – Land Roveri koolitatud personal kontrollib ja hooldab Teie sõidukit ning kasutab remontides originaalvaruosi.

Programm PLATINUM sisaldab järgmist

1. Mootoriõli ja filtri vahetus
Regulaarne õlivahetus pikendab mootori eluiga ja toetab selle õiget töötamist. Kasutame Castroli mootoriõli, mis tagab Teie auto mootori töö just nii, nagu peab.
2. Sõiduki tervisekontroll
Kindla sõiduki kaubamärgi väljaõppega tehnik teeb autole üle 20-osalise tervisekontrolli. Kui märkame probleeme, anname Teile teada. Lisatööd teeme vastavalt PLATINUMi hinnakirjale, et kõik mured saaksid kiirelt lahenduse.
HIND R4 ja V6 mootoritele (va 3,0 V6 Supercharged; TD6 Range Rover 2002-2006 aastakäik) 249 €
V8 mootorile ja 3,0 V6 Supercharged, TD6 Range Rover 2002-2006 mootoritele 289 €

LISATÖÖD

Väärtuslik auto väärib väärikat hooldust. Kõik tervisekontrolli käigus leitu kirjutatakse üles ja neist teavitatakse elektroonilise platvormi kaudu. Oleme üle vaadatud nii PLATINUMi teenuse kui ka lisatööde hinnad. Enimlevinud lisatöödele, nagu pidurid, filtrid, vedelikud, klaasipuhastid ja süüteküünlad, kehtib PLATINUMi erisoodustus – näiteks varuosadele ja hooldustöödele on allahindlus -20%.

Koolitatud tehnikud teevad kvaliteetset tööd ja kasutavad originaalosi. Originaalosade kasutamine tagab, et kõik sobib Teie autoga ideaalselt. Kõikidele osadele kehtib üheaastane garantii.

Mõned näited lisatöödest (hinna sees on töö ja varuosad)

• Discovery – tagumised piduriklotsid alates 103 €
• Freelander 2 – eesmised pidurikettad (diisel) alates 151 €
• Range Rover Sport TDV6 (3-liitrine) – kütusefilter 95 €
• Evoque – eesmised klaasipuhastid 33 €
• Defender – mootori õhufilter 59 €
• Range Rover – täiendav veorihm (3,6 l, TDV8) 117 €

Meie ametlik edasimüüja tutvustab meelsasti kõiki üksikasju mudelite ühilduvuse kohta. Registreeruge ja me vastame kõigile PLATINUMi teenusega seotud küsimustele.

LAND ROVERI REMONT – JÄTKE OMA LAND ROVER TIPPTASEMEL PROFESSIONAALIDE HOOLDE

Valige eksperdid, kes teavad Land Roverist absoluutselt kõike. Kui toote oma Land Roveri meie juurde, võite olla kindel, et Teie auto eest hoolitseb professionaalide tiim, kelle eesmärk on viia Teie Land Rover uuele tasemele.

Ametlik Land Roveri teenindus sisaldab järgmist:
• Remont vastavalt Land Roveri juhistele ja spetsifikatsioonidele
• Ainult Land Roveri originaalvaruosad, millele kehtib üheaastane garantii
• Originaaltööriistad ja -seadmed, mis vastavad kõrgeimatele standarditele
• Ülemaailmsetele standarditele vastav professionaalidest koosnev tiim, kus end pidevalt täiendatakse ja tõesti Teie Land Roverist hoolitakse