ÜLEMINEK ELEKTRISÕIDUKITELE KOOS
LAND ROVERIGA

LEGENDAARNE VÕIMEKUS JA LUKSUS
UUEL KUJUL

Rohkem kui seitse aastakümmet on Land Rover vastu võtnud kõikvõimalikud väljakutsed.

Tänapäeval täiustab elektrienergia maailma kõige võimekamaid ja luksuslikumaid linnamaastureid, parandades jätkusuutlikkust, reageerimisvõimet ja viimistletust.

UUS ELEKTRILINE RANGE ROVER

UUS ELEKTRILINE RANGE ROVER

Täpsus ja käsitöö kohtuvad Range Roveri tavapärase luksusega, mis hõlmab peaaegu vaikset, täielikult elektrilist sõitu, null heitgaase väljalasketorust ja juurdepääsu kõige kiirematele avalikele laadimisvõimalustele.
ELEKTRILINE SÕITMINE

ELEKTRILINE SÕITMINE

Elektrisõidukid läbivad iga kilomeetri väljalasketorust heitgaase õhku paiskamata. Meie uus pistikhübriidide (PHEV) mudelirivi on loodud selleks, et vähendada elektriga sõites heitkoguseid  nii täiselektrilises kui ka hübriidsõidurežiimis.
UUS VIIMISTLETUSE MAAILM

UUS VIIMISTLETUSE MAAILM

Meie pistikhübriidid (PHEV) ja kerghübriidid (MHEV) täiendavad legendaarset Land Roveri võimekust peaaegu vaikse elektriga sõiduga ning sellega kaasneva kasvanud viimistletusega.

LAND ROVERI ELEKTRI- JA HÜBRIIDSÕIDUKID

ELEKTRILINE

ELEKTRILINE

Elektrisõidukeid toidavad elektrimootor ja aku. Bensiinijaamas tankimise asemel saate oma autot laadida kodulaadija abil. Liikvel olles saate kasutada alalisvoolu kiirlaadimist avalikes laadimisjaamades. Elektriga sõites aitate vähendada süsinikdioksiidi heitkoguseid ja oma süsiniku jalajälge.
PISTIKHÜBRIID (PHEV)

PISTIKHÜBRIID (PHEV)

Elektrimootor ja aku koos sisepõlemismootoriga tagavaraks. Kasutage enamikul oma lühematel sõitudel ainult elektrit, et sõita väljalasketorust heitgaase paiskamata. Aeg-ajalt ette tuleval pikemal reisil lisab kindlustunnet elektri- ja kütuse kombinatsioon. Akut on lihtne laadida nii kodus kui ka sihtkohas.
KERGHÜBRIID (MHEV)

KERGHÜBRIID (MHEV)

Land Roveri MHEV-id suurendavad bensiini- ja diiselmootorite tõhusust, kasutades aeglustamisel ja regeneratiivpidurduse abil kogutud energiat. Kuna kerghübriididel pole elektrimootorit, ei saa nad sõita ainult elektri jõul ega vaja laadimist.

SÕITMINE ELEKTRIGA

LAADIMINE KODUS VÕI EEMAL

LAADIMINE KODUS VÕI EEMAL

Kodulaadija on kõige mugavam viis alustada iga päeva täis laetud akuga. Sihtkohas laadimine on ideaalne laadimiseks kodust eemal.
SUUTLIKKUS SÕITA MAANTEEL JA MAASTIKUL

SUUTLIKKUS SÕITA MAANTEEL JA MAASTIKUL

Sillutatud teelt kõrvale pöörates leiate, et elekter annab kohese võimsuse kõige nõudlikuma maastiku ja väljumisnurkadega toime tulekuks. Lisaks erakordne kliirens ja võime läbida veetakistust,1 seega pole vaja väljakutsetest kõrvale hiilida.
ELEKTRISÕIDUKI KOKKUHOID

ELEKTRISÕIDUKI KOKKUHOID

Elektriajamiga sõitmine aitab säästa raha aastaringselt, alates võimalikust säästust maksudelt kuni madalamate jooksvate kulude ja ummikutsoonide tasude puudumiseni.
UUE AJASTU ALGUS

UUE AJASTU ALGUS

Tahame liikuda maailmas, mida saavad nautida kõik. Null heitgaasidega summutitorust on elektriga sõitmine meie luksusmaasturite tulevik.

LAND ROVER ELEKTRIFITSEERITUD SÕIDUKID

Tutvuge meie elektri- ja elektriliste hübriidide valikuga, mis esindab meie kaasaegset nägemusy Land Roveri võimekusest ja moodsast luksusest.

Palun külastage kohaliku edasimüüjat, et teada saada, millised mudelid on teie turul saadaval.