OMAMINE

TUTVUGE KÕIKIDE AUTOOMANIKELE PAKUTAVATE EELISTEGA.
OMAMINE

TUNNUSTATUD TEENINDUSKESKUSED

Ainult Land Roveri tunnustatud teeninduskeskused vastavad meie rangetele kvaliteedikontrollistandarditele ja tagavad Teie uuele autole täieliku kaitse ja garantii.

MAANTEEABI

Rikke või avarii korral tuleme Teile appi. Meie koolitatud tehnikud aitavad kohapeal probleemid lahendada ning kui vaja, korraldame ja hüvitame edasised sõidukulud.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Isikupärastage oma Land Rover ja valige lisavarustuse hulgast, mis on spetsiaalselt Teie mudelile disainitud ja autole vastavate standardite järgi valmistatud.

GARANTII

Land Roveri garantii pakub Teie investeeringule asjatundlikku kaitset ja kindlustab meelerahu ka pärast kolmeaastase tootjagarantii lõppemist.

LISAVARUSTUS

Kvaliteetse lisavarustusvalikuga kasutate ära kogu Land Roveri potentsiaali.
LISAVARUSTUS
SALONG

SALONG

Looge oma valitud keskkond ja lisage Land Roveri tunnustatud lisavarustus millal tahes, alates kvaliteettekstiilmattidest kuni isikupärastatud läveliistudeni.
VÄLIMUS

VÄLIMUS

Rõhutage oma auto väljanägemist lisavarustusega, alates välja liikuvatest külgastmetest ja külgkaitsetorudest kuni roostevabast terasest esi- ja tagapõhjakaitseni.
PAGASIVEDU JA PUKSEERIMINE

PAGASIVEDU JA PUKSEERIMINE

Valige oma elustiiliga sobivad transporditarvikud, sealhulgas katuseraamid, ja optimeerige Land Roveri pukseerimisvõimekust õige varustusega.
LISAVARUSTUS

LISAVARUSTUS

Isikupärastage oma Land Roveri ja valige lisavarustuse hulgast, mis on spetsiaalselt Teie mudelile disainitud. Leiate suurepärase valiku lisavarustust, alates vankritest kuni pakiruumi alusmatini, mis sobivad just Teie perele või lemmikloomadele.

TUNNUSTATUD TEENINDUSKESKUSED

Meie tunnustatud teeninduskeskustel on konkurentsitult parim kogemus Land Roveri hoolduse kõikides aspektides. Need on ainsad teeninduskeskused, mis vastavad Land Roveri rangetele kvaliteedikontrolli- ja teenindusstandarditele, et tagada Teie uue auto täielik kaitse ja garantii ning säilitada auto tipptasemel jõudlus ja turvalisus.
LEIDKE EDASIMÜÜJA

MIDA OODATA?

Enne Land Roveri originaalvaruosade paigaldamist kasutavad tehnikud diagnostikaseadmeid, mis hindavad auto mehaanilisi ja elektroonilisi süsteeme.

KUI TÖÖ SAAB TEHTUD

Hooldustasud on läbipaistvad ja Teie autot remonditakse vajadusel garantii alusel. Kaetud on kõik originaalosad ja Teie hooldusraamatut uuendatakse.

ORIGINAALOSAD

Land Roveri originaalosad on spetsiaalselt Teie autole disainitud ja need aitavad Teie Land Roveri eluiga pikendada.

CASTROLI MOOTORIÕLI

Uusimate spetsifikatsioonide täitmiseks ja optimaalse jõudluse tagamiseks soovitab Land Rover Teie autole tugevaimat mootoriõli Castrol EDGE Professional.

GARANTII JA TAGASIKUTSUMINE

KORROSIOONI- JA VÄRVITUD PINDADE GARANTII

KORROSIOONI- JA VÄRVITUD PINDADE GARANTII

Teie Land Rover on loodud ekstreemsetesse oludesse ning sisaldab kaitset, mis aitab hoida auto parimas korras. Land Roveri volitatud autoremonditöökoda parandab või asendab garantii raames tasuta mistahes roostetanud kereosa või värvikahjustuse.
KEREOSADE GARANTII

KEREOSADE GARANTII

Kui Teie autole paigaldatakse Land Roveri originaalosa, on sel 12-kuuline garantii.
TAGASIKUTSUMINE

TAGASIKUTSUMINE

Seda juhtub harva, kuid kui Teie Land Rover on vaja tagasi kutsuda, informeeritakse Teid pidevalt ja jagatakse nõuandeid edasiste tegevuste kohta.

UUENDAGE TEHNOLOOGIAT

LOOGE ÜHENDUS BLUETOOTH®-IGA

LOOGE ÜHENDUS BLUETOOTH®-IGA

Land Rover pakub Bluetooth®-i, millega saate ühendada oma mobiiltelefoni. See tähendab, et Te võite jätta oma nutitelefoni kotti või taskusse ja pääsete ligi paljudele auto funktsioonidele peakomplekti, puuteekraani, roolinuppude või multimeedia hääljuhtimise kaudu.
NAVIGEERIMINE JA KAARDISTUS

NAVIGEERIMINE JA KAARDISTUS

Kui Teie navigatsiooniandmed on üle aasta vanad, piisab Land Roveri navigatsiooniandmete uuendamisest, mis kajastab kaardi muudatusi võimalikult täpselt. Igal aastal lisatakse kaardile tuhandeid uusi vaatamisväärsuseid, mida külastada ja nii saate olla kindel, et „lühim tee“ ja „kiireim tee“ vastavad tegelikkusele.

KASUTUSJUHENDID JA KÄSIRAAMATUD

KASUTUSJUHENDID JA KÄSIRAAMATUD

KASUTUSJUHENDID JA KÄSIRAAMATUD

Kas teadsite, et saate alla laadida varasemate ja praeguste Land Roverite käsiraamatuid ja tehnilist informatsiooni? Saadaval on ka lai valik õppevideoid, mis aitavad Teil oma auto omadusi paremini tundma õppida.
IGUIDE APPLE’I KASUTAJATELE

IGUIDE APPLE’I KASUTAJATELE

Rakendus iGuide on Teie uue auto virtuaalne juhend ja digitaalne käsiraamat. See pakub Apple’i seadme kaudu digitaalset sisu, mis aitab Teil tutvuda auto omaduste, funktsioonide ja võimekusega.
IGUIDE ANDROIDI KASUTAJATELE

IGUIDE ANDROIDI KASUTAJATELE

Rakendus iGuide on Teie uue auto virtuaalne juhend ja digitaalne käsiraamat. See pakub Androidi seadme kaudu digitaalset sisu, mis aitab Teil tutvuda auto omaduste, funktsioonide ja võimekusega.

MAANTEEABI

Rikke ja avarii korral või siis, kui olete võtmed autosse lukustanud, on hea teada, et Land Roveri koolitatud tehnik on vaid telefonikõne kaugusel.

MAANTEEABI EELISED

MAANTEEABI EELISED

Te saate maanteeabile kindel olla. Land Roveri maanteeabi on saadaval kogu uue auto garantiiperioodi jooksul. Land Roveri koolitatud tehnik suudab probleemi enamasti kohapeal lahendada. Kui see ei ole võimalik, transpordime Teie auto Land Roveri tunnustatud teeninduskeskusesse ning korraldame ja hüvitame edasise sõidu. Mõnel juhul hüvitame hotellimajutuse.
REMONT ÕNNETUSJUHTUMITE KORRAL

REMONT ÕNNETUSJUHTUMITE KORRAL

Õnnetusjuhtumite teenindusprogramm annab juurdepääsu meie remonditöökodadele. Remonditöökodade spetsialistid läbivad põhjaliku sertifitseeritud koolituse, et tulla toime kõigega, alates väikesest plekimõlkimisest kuni suurte kokkupõrkekahjustusteni. Oleme pühendunud Teie Land Roverit taastamisele kõrgeimate standardite järgi.

LAND ROVER InControl

Valik funktsioone, mis hoiavad Teid autoga ühenduses.
LAND ROVER InControl

MOOTORID JA HEITMED

WLTP

WLTP

Kiire ja lihtne juhend uutele kütusesäästlikkuse hinnangutele.
DIISLI TAHMAFILTER

DIISLI TAHMAFILTER

Mis on diisli tahmafilter (DPF) ja miks see oluline on?
UUS DIISEL-, BENSIINI- VÕI PISTIKHÜBRIIDAUTO?

UUS DIISEL-, BENSIINI- VÕI PISTIKHÜBRIIDAUTO?

Ükskõik, kas teete regulaarselt lühemaid linnasõite või pikemaid sõite maanteel, need viis kiiret küsimust aitavad Teil oma järgmise auto valimisel teadliku valiku teha.