Defender OCTA: uus tippvõimekusega kangelane

Defender OCTA: uus tippvõimekusega kangelane
  • Briti seiklusmark Defender tutvustab 2024. aastal uut tippvõimekusega maastikukangelast

  • Uus Defender OCTA on ajaloo kõige võimsam Defender oma V8 Twin Turbo jõuallikaga

  • 6D Dynamics vedrustus koos kalde ja kaldumise reguleerimisega tagab silmapaistva soorituse igal maastikul

  • Uus teemandist inspireeritud signatuurgraafika kaunistab kõiki tulevasi Defenderi lipulaevu

  • Defender Elementsi ürituste seeria tutvustab Defender OCTAt tulevastele klientidele

  • PKlientidel, kes on huvitatud esimesest Defender OCTA seeriast, palume kohe võtta ühendust edasimüüjaga, sest 2024. aastal eraldatakse Baltimaadesse vaid kaks autot.

Briti seiklusmark Defender tutvustab 2024. aastal uut tippvõimekusega maastikukangelast: uut Defender OCTAt.
Uus Defenderi lipulaev on mudelirivi kõige sitkem, võimekam ja luksuslikum mudel, mis kaardistab margile uut territooriumit.

Defenderi tegevdirektor Mark Cameron ütles: “Defender on olnud maastikusõiduvõimekuse sünonüüm, mille vereliin ulatub 1948. aasta Series 1-ni. Uus Defender OCTA viib selle kõik uuele tasemele oma väljapaistva hoiaku, uuendusliku tehnoloogia ja võrreldamatu detailidele osutatud tähelepanuga. Hämmastava jõudluse ja julge uue suhtumisega võimaldab Defender OCTA meie klientidel sooritada oma meeldejäävaid seiklusi tippkvaliteetses luksuses.”

Defender OCTAl on V8 Twin Turbo kerghübriidne bensiinimootor ja omas klassis juhtiv 6D Dynamics õhkvedrustus, mis võimaldab äärmuslikku sooritust igasugusel maastikul.

Esimest korda Defenderi pardal olev 6D Dynamics annab Defender OCTAle enneolematult palju võimalusi, mugavust ja rahulikku meelekindlust nii maanteel kui ka maastikul.

Hüdraulilisel 6D Dynamicsi tehnoloogial on uuenduslik kalde ja kaldumise reguleerimise süsteem, mis võimaldab Defender OCTAl säilitada tasapindse asendi nii maanteel kiirendamisel, pidurdamisel kui ka kurve läbides, maksimeerides samal ajal sõltumatut rataste käiku ja liikumist kõige nõudlikumal maastikul.

Sõiduki luksuslikku olemust peegeldav teemandi oktaeeder inspireeris uut OCTA nime – teemant on kõige kõvem looduslikult esinev aine Maal, mis on tuntud oma harulduse poolest.

Uus teemandist inspireeritud graafika sümboliseerib Defenderi lipulaeva. See tõuseb esile mitmetel sise- ja välisdetailidel, sealhulgas eritöötlusega titaanist kettal, mida ehib läikivmusta teemandi signatuurgraafika. Titaan valiti, sest on loomulikus olekus vastupidav.

Mark Cameron lisas: "Defender OCTA nimi ja signatuurigraafika väljendavad sõiduki tugevust, vastupidavust ja ihaldatavust – need on inspireeritud sõiduki luksuslikest omadustest, mis on tugevad nagu teemant. Uus signatuurigraafika on eriti tähenduslik, kuna Defenderil ilmub see esimest korda ning hakkab tulevikus määratlema kõiki Defenderi lipulaevu.”

Defender OCTA on läbimas Defenderi ajaloo kõige põhjalikumat arendusprogrammi alates lumest ja jääst Rootsis kuni kõrbeni Dubais, Nürburgringi asfaltist kuni Moabi kaljudel turnimiseni.

Enne OCTA täiemahulist esitlust sellel aastal kutsutakse tulevased kliendid osalema uue ülemaailmse Defender Elementsi ürituste sarja raames eksklusiivsetel eelesitlustel. Klientidel, kes on huvitatud Defender OCTA esimesest seeriast, palutakse võtta kohe ühendust Defenderi edasimüüjaga.