Range Rover Sport Satin Edition: tugevalt ja edasiviivalt atraktiivne

Range Rover Sport Satin Edition: tugevalt ja edasiviivalt atraktiivne
  • Range Rover Sport Satin Edition – esitletakse Satin kaitsekilega, mis rõhutab auto progressiivset disaini, kaitstes samal ajal värviviimistlust
  • Kogu Euroopas on saadaval vaid 100 Limited Edition autot, eksklusiivselt kombinatsioonis Dynamic mudeli ja nelja värvivärviga.


Võimas välimus ja piiratud tootmisarv: Range Rover Sport Satin Edition – mudel, mida iseloomustab sportlik luksus, teeb oma debüüdi omapärase nii-öelda satiinviimistlusega. Eriväljaanne, mille tootmisarv kogu Euroopas on piiratud vaid sajale autole, rõhutab Dynamic mudeliga veelgi progressiivset ja sportlikku luksust. Kliendid saavad valida nelja kerevärvi ja kolme mootorivariandi vahel.

Range Rover Sport Satin Edition

Range Rover Sporti visuaalset dünaamilisust ja edasiviivat eksklusiivset disaini täiustab veelgi uus Satin Edition: metallik-kerevärvile kantakse nii-öelda satiinkaitsekile. Viimistlus annab hingematva välimuse, aga kaitseb ka värvikihti, et suurendada selle vastupidavust. Kliendid saavad valida Eiger Grey, Varesine Blue, Giola Green ja Charente Grey värvitoonide vahel.

Brian Fousse, Range Rover Europa margijuht ütleb: „Uus Range Rover Sport Satin Edition annab meie klientidele Euroopas võimaluse omada väga eksklusiivset ja visuaalselt ülimalt atraktiivset mudelit. Satiinviimistlus rõhutab Range Rover Sporti eksimatult äratuntavat keredisaini, mida iseloomustab reduktsionismi põhimõte. Samas kaitseb see värviviimistlust kriimustuste või kivikillukestest põhjustatud kahjustuste eest."

Range Rover Sport Satin Edition

Range Rover Sport Satin Editionil on lisaks satiinviimistlusele mitmeid atraktiivseid tipphetki. Eriväljaandel on kontrastne must katus ja välisviimistluse pakett Black Exterior Pack koos Narvik Black detailidega, sealhulgas iluvõre, kirjad ja õhuvõtuavad.

Range Rover Sport Satin Edition

Range Rover Sport Satin Editioni saab valida koos versioonidega Dynamic SE ja Dynamic HSE, valikus on kolm mootorit: D250 AWD 3,0-liitrine 6-silindriline MHEV turbodiiselmootor võimsusega 183 kW (249 hj), D300 AWD 3,0-liitrine 6-silindriline MHEV-turbodiiselmootor võimsusega 221 kW (300 hj) ja P460e 3,0-liitrine 6-silindriline turboga bensiini-pistikhübriid võimsusega 338 kW (460 hj), mis võimaldab ainult elektriga läbida kuni 121 kilomeetrit (WLTP kombineeritud).

Range Rover Sport Satin Edition

Range Rover Sport määratleb uuesti „sportliku luksuse". Nullist välja töötatud kolmanda põlvkonna mudel ühendab suurepäraselt turvalise ja instinktiivse juhitavuse teel Range Roveri legendaarse mugavuse ja eksklusiivse disaini ning tipptasemel ühenduvusega.