UUS RANGE ROVER EVOQUE VÕITIS PARIMA MAAILMA NAISTEAUTO LINNAMAASTURI TIITLI (WOMEN’S WORLD CAR OF THE YEAR)

NEW RANGE ROVER EVOQUE

Uus Range Rover Evoque – originaalne luksususlik linnamaastur – valiti Women’s World Car (WWCOTY) ehk Maailma Naisteauto poolt parimaks linnamaasturiks. 

Kokku valis 41 kohtunikku 32 riigist 21 autot seitsmesse kategooriasse. Evoque’i auhinna esitas Dubai rahvusvahelisel autonäitusel WWCOTY žürii liige Shereen Shabnam. 

Evoque oli teerajaja luksusliku ja kompaktse linnamaasturi turul. Oma 224 rahvusvahelise auhinnaga on uus Evoque loodud originaalsele, kohe äratuntavale disainile, et ühendada ületamatu Range Roveri pärand ja tipptasemel tehnoloogia. Suurbritannias disainitud, kavandatud ja toodetud, vastab see tänapäeva klientide vajadustele ja on saadaval 127 riigis.

NEW RANGE ROVER EVOQUE

Land Roveri disainijuht Gerry McGovern ütleb: WWCOTY žürii tunnustus on Evoque ile auasi. Oma kompaktsete proportsioonidega ühendab see iseloomulik auto rafineerituse ja lõbu, et luua oluline emotsionaalne ühendus, mida kliendid armastavad.

Evoque on loodud Land Roveri uuele platvormile Premium Transverse Architecture (PTA), mida iseloomustab hübriidelektriline jõuülekanne, efektiivne kolmesilindriline mootor Ingenium ja innovaatilised looduslikud ja taaskasutusmaterjalid.

Jaguar Land Rover on viimastel aastatel esinenud silmapaistvalt Maailma Naisteauto konkurssidel, kus Jaguar F-PACE sai 2016. aastal kõrgeima auhinna, 2018. aastal võitis Fiona Pargeter aastaauhinna Woman of Worth ning nii Jaguar E-PACE kui ka Jaguar I-PACE jõudsid eelmise aastal esikolmikusse.

NEW RANGE ROVER EVOQUE