Uudised

MULJETAVALDAV DEBÜÜT: UUS RANGE ROVER SPORT NÄITAS NÄRVEKÕDITAVA ETTEASTE KÄIGUS OMA TEGELIKKU VÕIMEKUST
Uus Range Rover Sport seljatas oma ülemaailmse debüüdi raames järjekordse närvekõditava väljakutse, ronides Islandil üle maailma suurima omataolise Karahnjukari tammi, pistes samal ajal rinda 750 tonni minutis langevate veevoogudega. Kriitilistel hetkedel haarduvuse kadumine tähendanuks uue sportliku linnamaasturi roolis istunud James Bondi ametlikule kaskadöörile Jessica Hawkinsile 90-meetrist langust tammi ülevoolukanali põhja.
KOGU ARTIKKEL
Uus Range Rover Sport – vaid kahe nädala kaugusel
Uus Range Rover Sport on peagi valmis debüüdiks ning kolmanda põlvkonna mudeli esmaesitlus toimub juba 10. mail.
KOGU ARTIKKEL
JAGUAR LAND ROVER ALUSTAS KOOSTÖÖD NVIDIAGA
Jaguar Land Rover sõlmis tehisintellekti (AI) turuliidri NVIDIAga mitmeaastase strateegilise koostöö lepingu, mille eesmärk on luua üheskoos isejuhtivate sõidukite tarbeks järgmise põlvkonna tehnilisi lahendusi ning pakkuda klientide AI-l põhinevaid teenuseid ja kogemusi.
KOGU ARTIKKEL
LONDONI SUUREJOONELISELT ESITLUSELT TALLINNASSE: MULJETAVALDAV UUS RANGE ROVER
Pärast uue Range Roveri ülemaailmselt esmaesitlust Londoni Royal Covent Gardeni ooperiteatris esitleti uut luksusmudelit avalikkusele sama muljetavaldavalt ka Eestis. Teisipäeva õhtul kogunesid külalised Tallinnas Jaguar Land Roveri müügisalongi, et uue põlvkonna Range Roverit esimest korda oma silmaga näha.
KOGU ARTIKKEL
UUS RANGE ROVER: TÄIUSLIK ÜHENDUVUS JA MUGAVUS IGAL HETKEL
Uue Range Roveri perekond jätkab uute tehnoloogiate pakkumise toel viimase viie aastakümne jooksul tuttavaks saanud rajal, pakkudes nüüd veelgi rikkalikumat mugavust, tõhusust, kvaliteeti ja ohutust.
KOGU ARTIKKEL
Uus Range Rover: harmooniline puhkekoht, kus uksed sulguvad ise
Uus Range Rover ühendab üliarenenud tehnoloogiad ja tippklassi luksuse, muutes iga väiksemagi väljasõidu omaette sündmuseks. Tulemuseks on konkurentsitu kvaliteet ja mugavus iga reisija jaoks mistahes keskkonnas.
KOGU ARTIKKEL
UUE RANGE ROVERI ESMAESITLUS: USKUMATULT MOODNE, VÕRRATULT TÄIUSTATUD JA ÜLETAMATULT VÕIMEKAS
Land Rover avalikustas Londoni Kuninglikus Ooperimajas uue Range Roveri. Uue põlvkonna mudel defineerib täielikult tänapäevase luksusdisaini ja detailiküllasuse tippklassi, pakkudes nüüd klientidele veelgi rohkem valikuvõimalusi ja ruumi oma sõiduki isikupärastamiseks.
KOGU ARTIKKEL
Land Rover avaldas uuest Range Roverist esimese foto
Land Rover valmistub uue Range Roveri ülemaailmseks debüüdiks avaldades uuest luksusmudelist esimese foto.
KOGU ARTIKKEL
INCHCAPE MOTORS ESTONIA OÜ – LAND ROVERI AMETLIK ESINDUS EESTIS – TEEB MUUDATUSI OMA TÖÖKORRALDUSES SEOSES VABARIIGI VALITSUSE POOLT SÄTESTATUD PIIRANGUTEGA
Arvestades riigis 11. märtsist väljakuulutatud piiranguid, teeme mõningaid muudatusi ka Land Roveri ametliku esinduse töös aadressil Läike tee 38. Tööpäeviti on esindus avatud 8.30 – 18.00, nädalavahetustel oleme aga suletud.
KOGU ARTIKKEL
LAND ROVER LIIGUTAVAD ÜHEKSA AASTA PÄRAST AINULT ELEKTRIAJAMID!
Jaguar Land Rover esitleb Reimagine-nimelist strateegiat, mis ei muuda mitte ainult kõnealuseid kaubamärke, vaid ka seda, milline üks puhtatõuline luksusauto tulevikus olema peab.
KOGU ARTIKKEL
LAND ROVER TÕESTAB: TULEVIKU LINNAMAASTUR ON HÜBRIID
Linnadžiipide segmendi liider Land Rover on nüüdisaegsete hübriidmudelite osas suunanäitaja, sest maasturite puhul on elektrifitseerimine märksa otstarbekam kui mõne teise keretüübi puhul.
KOGU ARTIKKEL
AUHINNATUD UUS LAND ROVER DEFENDER 110 PÄLVIS EURO NCAPI VIIETÄRNIHINNANGU
Auhinnatud uus Land Rover Defender on taas viis tärni pälvinud – seekord Euro NCAPi ohutusekspertidelt. Land Roveri kõigi aegade võimekaim ja vastupidavaim mudel on viimastes testides saanud maksimaalse viietärnihinnangu.
KOGU ARTIKKEL
LAND ROVER DISCOVERY MUDELIUUENDUS: VEELGI MUGAVAM KÕIGI SEITSME REISIJA JAOKS
Uuel Discoveryl on võimsad ja efektiivsed 48 voldise akuga varustatud hübriidjõuallikad ning eesrindlik Pivi Pro info- ja meelelahutussüsteem.
KOGU ARTIKKEL
UHIUUS RANGE ROVER VELAR PISTIKHÜBRIID ON KOOS UUE INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEMIGA
Range Rover Velar on nüüd standardvalikus saadaval pistikhübriidina koos kuue bensiini- ja diiselmootoriga ning õhkvedrustusega.
KOGU ARTIKKEL
EVOQUE JA DISCOVERY SPORT ON NÜÜD SAADAVAL ELEKTRIMOOTORIGA NING UUE INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEMIGA
Land Roveri enim müüdud kompaktlinnamaasturid Range Rover Evoque ja Land Rover Discovery Sport on nüüd efektiivsemad – uute kerghübriidtehnoloogial põhinevate bensiini- ja diiselmootoritega ja digitaalselt ühendatud – tipptasemel info- ja meelelahutussüsteemiga Pivi.
KOGU ARTIKKEL
LAND ROVER DEFENDERI VALIK LAIENEB – SAADAVAL ON PISTIKHÜBRIID-ELEKTRIMOOTOR, KUUESILINDRILINE DIISELMOOTOR JA UUS MUDEL X-DYNAMIC
Land Rover Defenderil on nüüd uusimad jõuülekanded, uued mudeli spetsifikatsioonid ja rohkem kohandamisvõimalusi, mis muudavad auto klientidele veelgi atraktiivsemaks.
KOGU ARTIKKEL
VÄLJAKUTSE LAND ROVERI MAASTIKUSÕIDULE TALLINNAS: AINULAADSEL, ÄÄRMUSLIKKE TINGIMUSI LOOVAL PLATVORMIL SAAB MAASTUREID KATSETADA
Täna esitletud Land Roveri katsetamisplatvorm on üks suurimaid analoogseid Land Roveri platvorme maailmas, pakkudes kõige laiaulatuslikumat ja põnevamat kogemust.
KOGU ARTIKKEL
TULE PANE UUS LAND ROVER DEFENDER PROOVILE!
Tule tutvu uue Defenderi ja teiste Land Roveri mudelitega ning proovi ise, kui järsust kallakust nad tegelikult üles ronida suudavad.
KOGU ARTIKKEL
RANGE ROVER TÄHISTAB 50-AASTAST KÕIGI MAASTIKE LÄBIMISE INNOVATSIOONI JA LUKSUST EKSKLUSIIVSE PIIRATUD VÄLJALASKEGA
Range Rover tähistab uue Range Rover Fifty turule toomisega 50-aastast teedrajavat innovatsiooni, võrratut peensust ja enneolematut erinevate maastike läbimisvõimekust
KOGU ARTIKKEL
ENAM EI PEA OOTAMA – LAND ROVER DEFENDER ON EESTISSE JÕUDNUD
Uus Defender 110 maksab Land Roveri Tallinna müügisalongis 56 000 eurot.
KOGU ARTIKKEL
LAND ROVERI MEESKOND ÜHENDAS JÕUD JA TOIMETAS ABIVAJAJATELE LIGI 200 PORTSU SUPPI
8. aprillil ühendasid Toidupank, Fotografiska Tallinn ja Land Rover jõud ning toimetasid ligi 200 portsu suppi abivajajatele Põhja-Tallinnas.
KOGU ARTIKKEL
MAASTIKUSÕIDU VIRTUOOSI LAND ROVER DEFENDERI SEIKLUSED EESTIS ON ALANUD
Täna jõudis Defender tutvumiseks Tallinna ning esimesed maasturid tulevad Eestis müüki aprillis.
KOGU ARTIKKEL
JAGUAR LAND ROVERI 3D-PRINDITUD KÄPP KINNITAB, ET UUED AUTOD ON SOBILIKUD KOERAOMANIKELE
Jaguar Land Rover on labrador Yogi ja uue Land Rover Defenderi abil välja töötanud unikaalse 3D-prinditud koera käpa, mis aitab inseneridel hinnata tulevikuautode vastupidavust.
KOGU ARTIKKEL
UUS RANGE ROVER EVOQUE VÕITIS PARIMA MAAILMA NAISTEAUTO LINNAMAASTURI TIITLI (WOMEN’S WORLD CAR OF THE YEAR)
Uus Range Rover Evoque – originaalne luksususlik linnamaastur – valiti Women’s World Car (WWCOTY) ehk Maailma Naisteauto poolt parimaks linnamaasturiks.
KOGU ARTIKKEL
LOOGE OMA LAND ROVER
Valige mudel, mida konfigureerida ja looge endale sobiv Land Rover.
BRONEERIGE PROOVISÕIT
Leppige kokku proovisõiduks sobivaim aeg
HINNAKIRI JA BROŠÜÜR
Laadige alla hinnakirjad ja brošüür.
EDASIMÜÜJA
Leidke lähim Land Roveri edasimüüja