DEFENDER OCTA

Ekstreemsete mõõtmetega seiklusteks. Kõige võimsam Defender, mis eales tehtud.

JULGE HOIAK

EESMÄRGIPÄRANE DISAIN

Nautige äärmuslikku jõudlust ja võrratut võimekust. Defender OCTA tõstetud sõidukõrgus ja laiem hoiak pole mõeldud ainult näitamiseks.

VÕRRELDAMATU VÕIMSUS

SÕIDUREŽIIMID

Kõige kaasahaaravama maastikuelamuse saamiseks valige OCTA režiim, lahtise kruusa jaoks mõeldud ainulaadse pidurduse kalibreerimisega. Meie optimaalselt kalibreeritud Dynamic-režiim tagab täiustatud maanteesõidu. Iga režiim valgustab sõitjateruumi elava punanasega, muutes ekraanipilti, tagamaks optimaalselt nähtavana võimsuse, pöördemomendi ja külgmised G-jõudude näitajad.

6D DYNAMICS ÕHKVEDRUSTUS

Uus 6D Dynamics õhkvedrustus reageerib nutikalt sõidustiilidele, kasutades hüdrauliliselt ühendatud amorte ja reguleeritava kõrgusega õhkvedrustust. See oma klassi parim süsteem tagab sportautolaadse maanteesõidu ja parema juhitavuse mis tahes maastikul.
TWIN TURBO V8

TWIN TURBO V8

Vahetu reageerimine, erakordne juhitavus ja parem kütusesäästlikkus. 48 V kerghübriidsüsteem täiustab V8 mootorit parema pöördemomendi ja kiirendusega.
INTEGRATED POWER BRAKE

INTEGRATED POWER BRAKE

Äärmuslik jõudlus nõuab äärmuslikku pidurdusjõudu. Varustatud Defender OCTA-spetsiifiliste piduriklotside, pidurisadulate ja piduriketastega, vähendab uus Integrated Power Brake süsteem pidurite kulumist.
AKTIIVNE VÄLJALASKESÜSTEEM

AKTIIVNE VÄLJALASKESÜSTEEM

Defender OCTAl on aktiivne väljalaskesüsteem, mis võimaldab OCTA-režiimis optimaalset soojusjuhtimist ja annab sõidukile iseloomuliku mürina.

MAKSIMAALNE VÕIMSUS

635 HJ

467 kW.

0-100 KM/H

4,0 SEKUNDIT

0-100 km 4,0 sekundiga.

MAKSIMAALNE PÖÖRDEMOMENT

750NM

5855 pööret minutis.

CO2 HEITKOGUSED (ALATES)

294G/KM

Vähendamine 20 protsenti2.

VALLAKE MIS TAHES MAASTIKKU

Tõestatud jääl Rootsis, kividel USA-s ja Sahara kõrbe liivadel*. Defender OCTAt testiti enam kui miljoni kilomeetri jooksul, tehti üle 13 000 lisatesti, see on ainus Defender, mis on läbinud Eastnoris kõik ekstreemsed rajad.

VEETAKISTUSE LÄBIMINE

VEETAKISTUSE LÄBIMINE

Defender OCTA läheb sügavamale kui ükski Defender kunagi varem, suutes läbida kuni meetrisügavust veetakistust, mis on kaks korda enam kui suutis algne Defender.**.
OPTIMAALNE VEOJÕUD

OPTIMAALNE VEOJÕUD

Valik spetsiaalselt välja töötatud 838 mm läbimõõduga rehve, mis on kõigi aegade suurimad Defenderile paigaldatud rehvid, sealhulgas lamellrehvid või täiustatud maastikurehvid.
MAASTIKUL SÕITMINE

MAASTIKUL SÕITMINE

Defender OCTA lubab enneolematut edasiminekut igal maastikul suurema kliirensi ja rataste liigendusega.

KAASAEGNE DISAIN

BODY AND SOUL ISTMED

Uue põlvkonna autosisene vibroakustiline tehnoloogia pakub multisensoorset helikogemust läbi valdkonna juhtiva SUBPACTM-i platvormi. Tipptasemel Body and Soul Seat (BASS) istmed sisaldavad kuut heaaolu-programmi. Ärge lihtsalt kuulake heli, vaid tunnetage seda.
DÜNAAMILISED DETAILID

DÜNAAMILISED DETAILID

Moodsaid detaile võib leida kõikjalt, nagu Moonlight Chrome'i lülitusseade ja lisavarustuses Chopped Carbon Fibre'i viimistlus1. Uuel roolil on poolläbipaistvad valgustatud servaga käiguvahetuslabad.
MATERJALIUUENDUS

MATERJALIUUENDUS

Valige nelja erineva värvivaliku ja kaasaegsete materjalide, sealhulgas ultrakangaste vahelTM PU või poolaniliinnahk. Igal valikul on ainulaadsed funktsioonid, nagu graafilised kaunistused ja KvadratTM Steelcut eksklusiivselt Defender OCTA jaoks.

ESIMENE VÄLJALASE

DEFENDER OCTA EDITION ONE

Võimekuse deklaratsioon. Faroe Green värvitooni, 20-tolliste velgede ja Chopped Carbon Fibre'i detailidega.
EDASIMÜÜJAD

SAAGE ROHKEM TEADA

MUDELID JA SPETSIFIKATSIOONID

MUDELID JA SPETSIFIKATSIOONID

Vaadake täielikku mudelivalikut ja tehnilisi andmeid.
DEFENDER 110

DEFENDER 110

LAADIGE JA SÕITKE, KUHU IGANES SOOVITE.

*Väljakutseterohke maastikusõit nõuab täielikku väljaõpet ja kogemusi. Vigastuste ja kahjustuste oht. Ärge kunagi sõitke üle oma võimete. Enne külmunud maastikule minekut kontrollige alati marsruuti, pinda, alust ja väljapääsu.

**ENNE VEETAKISTUSE LÄBIMIST KONTROLLIGE ALATI TEED JA VEEST VÄLJUMISE VÕIMALUST.

1Saadaval ainult mudelil DEFENDER OCTA EDITION ONE.
2Võrreldes eelmise Defender 110 V8-ga.