DEFENDERI VALIK LAIENEB – SAADAVAL ON PISTIKHÜBRIID-ELEKTRIMOOTOR, KUUESILINDRILINE DIISELMOOTOR JA UUS MUDEL X-DYNAMIC
DEFENDERIL ON NÜÜD UUSIMAD JÕUÜLEKANDED, UUED MUDELI SPETSIFIKATSIOONID JA ROHKEM KOHANDAMISVÕIMALUSI, MIS MUUDAVAD AUTO KLIENTIDELE VEELGI ATRAKTIIVSEMAKS.


Kire ja austusega algupärase mudeli vastu pakub uus Defender 21. sajandi seiklusteks arenenud ja võimekat maastiku läbimise tehnoloogiat ning jääb truuks teedrajavale mõtteviisile, mis on Land Roverit iseloomustanud enam kui 70 aastat.

2021. mudeliaastaks on loodud uus Defenderi võtmetähtsusega ja täiustatud pistikhübriidmudel (PHEV) P400e. Pistikhübriidis on ühendatud võimas 2-liitrine ja neljasilindriline bensiinimootor ning 105 kW elektrimootor. 400-hobujõuline P400e annab madalate ülalpidamiskulude kõrval märkimisväärse pöördemomendi, CO2 heitmeid ainult 74 g/km ja kombineeritud kütusekulu on 3,3 l / 100 km. Täiselektrirežiimis töötades ei eraldu kuni 43 km ulatuses üldse heitmeid – sealhulgas maastikul, kus elektrimootori kohene pöördemoment muudab Defenderi veelgi võimekamaks.
Uue P400e kõrval liitub Land Roveri tootevalikuga võimekas ja efektiivne kuuesilindriline Ingeniumi diiselmootor. Diiselmootoris ühendasime suurepärase jõudluse, sujuva reageeringu ja rafineerituse ning saime veel ühe Defenderi, mis on maanteel maailmatasemel ja kõikvõimas ning maastikul konkurentsitu ekspert.

Uus spetsifikatsioon X-Dynamic on saadaval nii Defender 90-le kui ka 110-le, pakkudes välis- ja sisekujunduselementide valikut, mis peegeldavad nelikveo tohutut võimekust ja tagavad auto eristumise ja silmapaistvuse.

Ka Defenderi isikupärastamise valikud on laienenud. Saadaval on uued värvid sh ka kontrastkatuse viimistluseks: valge metallikvärv Yulong White, hõbedane spetsiaalvärv Silicon Silver ja hall spetsiaalvärv Carpathian Grey. Esmakordselt on võimalik eraldi tellida teatud varustuse elemente, sealhulgas kokkuklapitav tekstiilkatus Defender 110-le ja õhkvedrustuse pakett Defender 90-le, samas on mõlema mudeli valikus ka kvaliteetsed LED-esituled, helisüsteem Meridian, esiklaasinäidik ja esiudutuled.