DISCOVERY SPORT

Avastage üha rohkem selle peresõitudeks mõeldud mitmekülgse linnamaasturiga. Loodud seiklusteks koos praktiliste lisatarvikute komplektiga.

VAADAKE VIDEOT
DISTINCTIVE DISCOVERY DNA
Disainilt mitmekülgne ja pereseiklusteks valmis.
DISTINCTIVE DISCOVERY DNA

TEEDRAJAV INNOVATSIOON

Niinimetatud hõljuv 11,4-tolline kumera klaasiga Pivi Pro¹ puuteekraan on täis teabe- ja meelelahutusfunktsioone. Discovery Sport on loodud kõigi teie seikluste jaoks.

PIONEERING INNOVATION

ELEKTRIFITSEERITUD EFEKTIIVSUS

Kuni 61 km* sertifitseeritud täiselektriline sõiduulatus*pakub mugavust ja paindlikkust. Aku kuni 80% laadimine võtab umbes 30 minutit, kui kasutate selleks alalisvoolu kiirlaadijat.

ELECTRIFIED EFFICIENCY

INSPIRATSIOON

Meie disainerite asjatundlikult seadistatud valik väljendab täiuslikku mitmekülgsuse ja võimekuse tasakaalu – valige välja ja tellige!

INSPIRATION

MUDELITE VALIK

Valige auto oma järgmiseks pereseikluseks kolme töökindla mudeli seast.

DISCOVERY SPORT DYNAMIC HSE

Ruumi, mugavuse ja julguse tippmudel.
LOOGE OMA AUTO

AVASTAGE DISCOVERY SPORT

PAINDLIK JA ÜHENDATUD
RUUMI SEIKLUSTELE
TAKISTUSTETA VAADE
PUHAS ÕHK

**Vaadake WLTP arvnäitajaid.
Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja laetusest, kasutatud seadmetest ning laadimise kestusest.​

1Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie Land Roveri edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
2Ainult ühilduvad nutitelefonid. Sõltub riigi mobiilsidevõrgust, -signaalist ja kliendikontost. Vajalik on mobiilne andmeside või Wi-Fi ühendus. Tarkvara kauguuenduste tehnoloogia Software Over the Air sõltub juhi nõusolekust, võrguühendusest ja kättesaadavusest riigis.

​Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.​

Palun arvestage, et alternatiivsete viimistlustasemete valimisel võidakse muuta standardvarustust. Standardvarustus võib erineda sõltuvalt auto mootorist ja käigukastist.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto spetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab hiljem pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi või visuaalsetest muudatustest.