„Jaguar Land Rover“ paruošė dar vieną naujieną – iki unikalaus iššūkio liko tik dvi savaitės

RRS

Uus Range Rover Sport on peagi valmis debüüdiks ning kolmanda põlvkonna mudeli esmaesitlus toimub juba 10. mail.

Rahvusvahelise esmaesitluse käigus tõmmatakse kate uuelt luksuslikult ja ülimalt jõuliselt linnamaasturilt, millele eelneb piiratud koguses eksklusiivsete fotode avaldamine. Esmaesitluse käigus jätkab uus mudel ka oma eelkäijate poolt juurutatud traditsiooni, võttes vastu unikaalse ning kaasahaarava väljakutse.

RRS REVEAL

Range Rover Sport on varasematel kordadel alistanud mitmeid eriilmelisi väljakutseid, näiteks püsitanud rekordi Pikes Peaki mäkketõusul, läbinud esimesena maailmas Araabia poolsaare tühja kõrbe ning roninud 2018. aastal Hiina taevavärava 999 astet.

Äsja avaldatud fotod annavad esitluse eel ka esimese sissevaate mudeli modernistlikusse salongi. Uue Range Rover Sporti reisijateruum on loodud kasutades kõige kvaliteetsemaid materjale, mis aitavad esile tuua dünaamilise ja sportliku istumisasendi, salongi õhulisuse ning pisidetailid, seades sedasi tooni eesootavaks sõidurõõmuks.

RRS REVEAL

Sellega on Range Roveri perekonna kõige dünaamilisem liige ümber mõtestatud, sidudes täielikult kokku jõulise olemuse, konkurentsitu võimekuse ning digi- ja keretehnoloogia viimased sõnad.

RRS REVEAL