Defenderi rallisari saab hoo sisse 2024. aasta Ühendkuningriigi ja Euroopa meistrivõistluste hooaja välja kuulutamisega

  • Võistluse kangelane: Defenderil põhinev rallisari koostöös Bowleri off-road sõidu spetsialistidega võtab vastu avaldusi osalemiseks kolmanda hooaja etappidel
  • Loodud rändama: Suurbritannia meistrivõistlused hõlmavad koolitust ja seitset võistlusetappi, mis toimuvad Šotimaa, Inglismaa ja Walesi kruusateedel ja mägedes
  • Sõitjate areng: 2024. aasta ralli spetsifikatsioonid toetuvad seeriatootmises Defenderi võimekusele ja toetavad rahvusvahelistele sündmustele pääsemist
  • Pakett: algajad ja kogenud rallisõitjad võistlevad spetsiaalselt ettevalmistatud Defender 90-ga, mida toetab Bowleri kogenud meeskond
  • Tihe konkurents: Bowler hoolitseb ürituse logistika eest, et võistlejad saaksid kohale tulla ja võistelda. Võrdsed tingimused tagavad tasavägise võistluse, tuues juhi oskused esiplaanile
  • Registreeruge kohe: Avatud on registreerimine 2024. aasta hooajaks, kohtade arv on piiratud


Sõitjad saavad 2024. aasta Defenderi rallisarjas mootorispordi kangelastena mööda maad ringi rännata. Registreerimine järgmise hooaja maastikuspordi rallisarjas osalemiseks on nüüd avatud. Sari toob unustamatuteks maastikurallideks kokku kogenud ja algajad võidusõitjad. Defender toob sportliku seikluse osalejateni koostöös maastikusõiduspetsialistidega Bowlerist.

Seitsme Suurbritannias toimuva etapi raames annab Defender rallisarja kolmas hooaeg võistlejatele võimalust oma oskusi proovile panna ja arendada erinevates tingimustes, alates kruusateedest kuni põnevate mägirallideni.

Lisaks Ühendkuningriigi rallisarjale on osalejatel võimalus aastaringselt liituda ka rahvusvaheliste sündmustega, see formaat on end 2023. aasta hooajal tõestatud. Üle maailma avanevad uksed uutele maastikele, kultuuridele ja väljakutsetele, võimaldades autojuhtidel end proovile panna konkurentide vastu kogu maailmast.

Pärast kahte väga edukat aastat on Defender rallisarja edasi arendatud, see annab meeskondadele täiusliku platvormi oma oskuste lihvimiseks, võistlussõidu põnevuse kogemiseks ja valmistumist Defender 90 poolt pakutavate võimaluste kogemiseks nii Ühendkuningriigis kui ka mujal.

Bowler Motorsi peadirektor Calum McKechnie ütleb: „Defender Rally Series ületab jätkuvalt ootusi kogu rallimaailmas. Defender 90 vastupidavuse ja dünaamilise võimekuse aluseks on Land Roveri inseneritöö. Koos Bowleri DNA-ga on tulemuseks maailmatasemel võistlusplatvorm. 2024. aasta uudiseks on mitmed rahvusvahelised üritused, mis laiendavad silmaringi, tutvustades klientidele mootorispordi seiklusi, mis jäävad neile meelde kogu eluks.”

Bowler Defender põhineb Defender 90 seeriaautol. Defender on nautinud enneolematut müügiedu alates uue mudeli turule toomisest 2019. aastal. Suure nõudluse rahuldamiseks lisas JLR selle aasta alguses Slovakkias Nitra tootmisüksuses kolmanda vahetuse, et suurendada tootmisvõimsust.

Defenderi ja Discovery tegevdirektor Mark Cameron ütleb: „Defender Rally Series on suurepärane võimetedemonstratsioon, mis iseloomustab nii Defenderi kui ka Bowleri asjatundlikkust. Meie peatamatu 4x4 on saadaval 90, 110 ja 130 kerega ning mitmesuguste võimsusvõimalustega, sealhulgas tõhusa pistikhübriidiga. Neil kõigil on sama Land Roveri DNA ja Bowler Defender kasutab Defender 90 dünaamilist iseloomu, et luua ralli-stiilis sõiduk, mis on samas vastupidav kui ka lõbus sõita, tagades tiheda konkurentsi nii algajatele kui ka kogenud võistlejatele.”

Kõva konkurents

Autojuhid saavad kindlustada sõiduki ja koha Ühendkuningriigi meistrivõistlustel hinnaga alates 118 000 naela, millele lisandub käibemaks. Tasu sisaldab ralliks ettevalmistatud Defenderit, mis põhineb kõige värskema põlvkonna P300 SE seeriaautol, mis arendab300 hj, pöördemomenti 400 Nm ja omab pidurdamatut maastikuvõimet. Kasutades Bowleri laialdast kogemust, on iga Defender 90 spetsiaalselt ette valmistatud kõige nõudlikuma maastikuga toimetulemiseks.

Keeruline võidusõiduauto on konstrueeritud nii, et see vastaks rangetele FIA ja Motorsport UK eeskirjadele ning täispakett sisaldab osalemist seitsmel konkurentsitihedal Ühendkuningriigi rallisarja etapil. Kliente toetab pühendunud võistlustehnik, võidusõiduinsener ja elektrispetsialist, kes kõik tagavad, et meeskond oleks võistlemiseks parimal positsioonil.

Igal etapil saavad võistlejad nautida ulatuslikku tugivõrgustikku, mille hulka kuulub spetsiaalne varuosade osakond, mobiilne töökoda ja toitlustus. Osalejatel on kasu ka koolitusest, tehnilisest toest ja juhendamisest, mis tagab neile täieliku valmisoleku eelseisvaks väljakutseks.

Võistlejatele, kelle ajaressurss on limiteeritud, pakub Bowler täisteeninduspaketti, mille raames hoolitsetakse võidusõiduelu iga aspekti eest. Bowler tegeleb sõidukiga meistrivõistluste ajal ning seda hoitakse professionaalselt, puhastatakse, kontrollitakse, hooldatakse ja vajadusel remonditakse iga vooru vahel ning toimetatakse igale etapile võistlusvalmiduses. Arvestades, et paljud etapid toimuvad kaugetes asukohtades, on see valik eriti atraktiivne klientidele, kes soovivad lihtsalt kohale sõita ja võistelda.

Kõik võistlejad kasutavad samasugust autot ja nii on tagatud tihe konkurents, kus edu sõltub iga sõitjatemeeskonna individuaalsetest võimetest. 2024. aasta Ühendkuningriigi sarjas on kohti 16-le autole.

Bowler ja JLR

1985. aastal asutatud Bowler Motors on teedrajav autotööstuse ettevõte, mis asub Ühendkuningriigis Derbyshire'is Belperis. Bowleril on rikkalik ajalugu maastikuvõidusõidu autode konstrueerimises ning ettevõte on saavutanud rahvusvahelise tunnustuse kui tootja, mis on pühendunud edukatele kõrge sooritusvõimega sõidukitele. Ralliüritustele spetsialiseerunud Bowler on osalenud sellistel tuntud võistlustel nagu Dakari ralli, Briti Cross Country meistrivõistlused ja French Baja, näidates oma erakordseid Tomcat, Wildcat ja Nemesise mudeleid – kõik need on tuletatud legendaarsetest Defender 90 ja 110-st.

Bowler Motors on alates loomisest edendanud Land Roveriga tihedat partnerlust, mis kulmineerus ametliku brändipartnerlusega 2012. aastal. See koostöö tähistas populaarse Defender Challenge Rally võistlussarja algust, mis toimus aastatel 2014–2016. See ühine jõupingutus näitas Bowleri asjatundlikkust ja kindlustas nende positsiooni maastikuvõistluste liidrina.

2019. aasta detsembris liitus Bowler Motors JLR-iga, saades tütarettevõtteks. Uus staatus andis Bowlerile paremad vahendid ja võimalused uuendusteks, tugevdades tema pühendumust tipptasemel maastikusõidukite arendamisele. Bowleri autod on seigelnud kaardistamata territooriumil, hõlmates Land Roveri DNA-d, et näidata võimekust ja meelekindlust.

Rikkaliku võidusõidupärandi ja põneva tulevikuga Bowler kütkestab jätkuvalt entusiaste ja põnevuseotsijaid oma erakordselt sitkete võistlussõidukitega. Kaasahaaravat maastikukogemust annab edasi ainulaadne värske põlvkonna Defender, mis loob äärmiselt sitke ja suure võimekusega aluse.