TEENINDUS JA HOOLDUS

Vaadake kõiki Land Roveri hooldusteenuseid tunnustatud teeninduskeskuses.
TEENINDUS JA HOOLDUS
ORIGINAALOSAD

ORIGINAALOSAD

Hoidke oma Land Roverit nii, et see oleks alati 100% Land Rover. Kõigile meie originaalosadele kehtib 24-kuuline garantii, mis võimaldab palju kilomeetreid muretult sõita.
VAADAKE OMA AUTO HOOLDUSAJALUGU

VAADAKE OMA AUTO HOOLDUSAJALUGU

Ühiselt arendatud mootoriõli Castrol aitab Teie Land Roveril töötada mistahes oludes. See on põhjus, miks Castrol EDGE Professional on ainus Land Roveri soovitatud mootoriõli.
VAADAKE OMA AUTO HOOLDUSAJALUGU

VAADAKE OMA AUTO HOOLDUSAJALUGU

Vaid mõne hiireklõpsuga pääsete ligi oma Land Roveri hooldusajaloole veebis. Hoiame kogu hooldusajaloo ühes kohas ja vähendame paberdokumentide kasutamist.
REHVID

REHVID

Meie heakskiidetud rehvid on valitud, arendatud ja testitud spetsiaalselt Teie Land Roverile, et auto saaks hakkama mistahes maastikul ja olukorras.
AUTOPARGI JA ETTEVÕTTE AUTODE JÄRELHOOLDUS

AUTOPARGI JA ETTEVÕTTE AUTODE JÄRELHOOLDUS

Land Roveri edasimüüjad on pühendunud erinevate ettevõtete vajaduste mõistmisele. Pakume mitmesuguseid teenuseid, et katta Teie vajadused Teie tööpäeva häirimata.

DIISELMOOTORI HEITGAASIVEDELIKU ADBLUE® TÄITMINE


Hooldusel pakume nüüd heitgaasivedeliku AdBlue®lisamist vastavalt tootja soovitatud tasemele sõltumata vajatavast kogusest*. Kui olete ostnud Land Roveri hooldusplaani, saate tasuta täitmise oma edasimüüjalt. Palun tutvuge tingimustega.
LEIDKE EDASIMÜÜJA


Kui AdBlue® tase muutub madalaks, kuvatakse sõnumikeskuses selle kohta teade. Täitke AdBlue® paak esimesel võimalusel. Pöörduge Land Roveri edasimüüja või volitatud autoremonditöökoja poole, et AdBlue®
paak täita. Vajadusel saab AdBlue® paaki täita Land Roveri edasimüüja või tunnustatud remonditöökojas olevate täitepudelitega. Keskmine AdBlue® kulu on 1 liiter 800 km (500 miili ) kohta. Heitgaasivedeliku kulu võib sõltuda Teie sõidustiilist, ilmast ja teeoludest.

AdBlue® on ettevõtte Verband der Automobilindustrie e.V. (VDA) registreeritud kaubamärk.