UUS RANGE ROVER SPORT EDITION ONE


Alates € 98,000
Võimas elektrifitseeritud sooritus, mis on loodud vastama igale väljakutsele. Meie elektrilised hübriidid pakuvad optimeeritud tõhusust ja suuremat täiselektrilist sõiduulatust (EV).

SISUKAS, DRAMAATILINE JA KOMPROMISSITU

VISCERAL, DRAMATIC, UNCOMPROMISING
„Jõuline, dünaamiline, ajakohane, suurepärane ja palju muud.“
Eric Brain, HYPEBEASTI toimetaja.
VISCERAL, DRAMATIC, UNCOMPROMISING

TEEDRAJAV INNOVATSIOON

Maanteesõidu jõudlusele keskendumine, üle maailma tuntud kõikide maastike võimekus ning põnev ja uuenduslik tehnoloogia teevad Range Rover Sportist sportliku luksuse etaloni.

Range Rover Sport Debuted with New Technologies

UUS RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Kõigi aegade kiireim dünaamiliste ja tehniliste täiustustega Range Rover.

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO

Kuni 123 km* sertifitseeritud täiselektrilise sõiduulatusega*2 ja alalisvoolu kiirlaadimisega tagab laiendatud sõiduulatusega pistikhübriid (PHEV) võimsa ja elektrifitseeritud jõudluse.

ELECTRIC HYBRID

MUDELITE VALIK

Sportliku ja luksusliku linnamaasturi kehastus. Valige nelja eristuva mudeli vahel ja alustage oma teekonda.

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Ülim kombinatsioon võimsusest, innovatsioonist ja dünaamilisusest.

VÄLJAKUTSE VEES SÕITES

Vaadake, kuidas uus Range Rover Sport ja kaskadöör Jessica Hawkins võitlevad Islandi Kárahnjúkari tammi ülevooluga, seistes silmitsi jää, kivide ja veega. Rohke veega.
VÄLJAKUTSE VEES SÕITES

AVASTAGE RANGE ROVER SPORT

KAVAL JA VÕIMAS

KAVAL JA VÕIMAS

Üleliigsete detailideta Range Rover Sport peegeldab võimsust, jõudlust ja väledust. 
TÄIUSTATUD JÕUDLUS

TÄIUSTATUD JÕUDLUS

Instinktiivne sõit koos kaasahaarava maanteedünaamika ja sundimatu valitsemisega.
SPORTLIK LUKSUS

SPORTLIK LUKSUS

Kombinatsioon dünaamilisest ja sportlikust iseloomust ning ootuspärasest, võrratust rafineeritusest.
INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

Mugavuse ja käepärasuse tagab tõeliselt ajakohane luksus koos uusima tehnoloogiaga.

*Vaadake WLTP arvnäitajaid.
Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

1Kehtib ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1 aastat tellimust, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

2Tegelikud andmed näitavad elektriliseks läbisõiduulatuseks (kuni) 96 km.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto spetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab hiljem pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi või visuaalsetest muudatustest.