TÄIUSTATUD JUHIABISÜSTEEMID (ADAS)

NEED VALIKULISED FUNKTSIOONID ON SAADAVAL ERALDI VÕI JUHIABIPAKETI OSANA. PAKETID JA FUNKTSIOONID SÕLTUVAD SÕIDUKIST
Evoque'iga linnas sõitmine

SÕIDUOMADUSED

Kohandatav funktsioon, mis ühendab neli juhiabi funktsiooni: Esikokkupõrke hoiatus, sõiduraja abi, kiiruspiirangu hoiatus ja kiiruspiirangu märge.

Spidomeetri lähivaade
Spidomeetri lähivaade

SÕIDUOMADUSED

InControl sisaldab standardseid ja lisavarustena saada olevaid sõiduabi funktsioone, mis aitavad teil oma Land Roverist maksimumi võtta, pakkudes võimalikult ohutut sõitu kõikjal, kuhu otsustate minna. Pöörduge oma edasimüüja poole, et leida teile parimad võimalused.

Adaptiivse püsikiiruse hoidja illustratsioon

ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSE HOIDJA

Seadistage oma sõidukiirus ja vahemaa, mida teie sõiduk hoiab eessõitvast sõidukist, nii kohandub teie sõiduk automaatselt aeglustunud liiklusega.
Hädapidurduse illustratsioon

HÄDAPIDURDUS

Hädapidurdus võib aidata vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate või jalgratastega. Kuvab hoiatuse ähvardava kokkupõrke korral ja rakendab automaatselt pidureid, kui midagi ette ei võeta.
Illustratsioon sõidurajal püsimise abist

SÕIDURAJA HOIDMISE ABI

Sõiduraja hoidmise abi tuvastab, kui teie sõiduk kogemata sõidurajalt välja triivib ja rakendab roolile korrigeerivat pöördemomenti, julgustades teid sõidukit tagasi juhtima.
Illustratsioon pimeala abist

PIMEALA ABI

Pimeala abi2 aitab teil sõidurada turvalisemalt vahetada, kuna küljepeeglis süttib väike hoiatustuli, kui teie sõiduk tuvastab pimealas teise sõiduki. Täiendav roolimiskorrektsioon julgustab teid võimaliku kokkupõrke tuvastamisel sõiduki eemale juhtima.
Land Roveri liiklusmärgituvastuse stiliseeritud esitus

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAMINE KOOS ADAPTIIVSE KIIRUSPIIRIKUGA

Kuvab selgelt näidikulaual või lisavarustusena saada oleval tuuleklaasinäidikul kiiruspiiranguid ja möödasõitu keelavaid märke. Aktiveerituna kasutab adaptiivne kiiruspiiraja liiklusmärkide tuvastamise funktsiooni,3 et teie sõiduki kiirust vastavalt reguleerida.
Land Roveri juhi seisundi jälgimise stiliseeritud illustratsioon

JUHI SEISUNDI JÄLGIMINE

Juhi seisundi jälgmine tuvastab, kui hakkate tundma unisust, jälgides roolimehhanismi sisendeid ning piduri ja gaasipedaali kasutamist, et anda teile varakult hoiatus, kui teil on vaja teha paus.
Land Roveri tagumise kokkupõrke monitori stiliseeritud esitus

TAGUMINE KOKKUPÕRKE MONITOR

Tagumine kokkupõrkemonitor suudab tuvastada, kui tagant lähenev sõiduk ei aeglusta kiirust ja kujutab endast potentsiaalset kokkupõrkeohtu. Seejärel üritab süsteem juhti hoiatada pidurdamisvajaduse kohta, vilgutades automaatselt ohutulesid.

PARKIMISFUNKTSIOONID

Aitab teil oma Land Roveriga manööverdada linna kõige kitsamatesse parkimiskohtadesse. Küsige oma edasimüüjalt, millised valikud teile kõige paremini sobivad.

Defender parkimisabi süsteem

3D RUUMILINE KAAMERA

3D Surround ruumiline kaamera aitab teil rohkem näha. Uued 3D-välisvaated koos 360° ülevaatega teevad manööverdamise lihtsamaks, samas kui maastikuvaated, sealhulgas uuenduslik ClearSight Ground View, annavad teile enesekindlust erinevate maastike hindamisel.
Eesmise ja tagumise parkimisabi illustratsioon

EESMINE JA TAGUMINE PARKIMISABI

Teeb manööverdamise veelgi lihtsamaks. Esi- ja tagapõrkeraual paiknevad andurid aktiveeritakse käsitsi või siis, kui on valitud tagurdpidikäik. Parkimisel näete puuteekraanil ja saate helilist tagasisidet, kui lähedal olete takistustele.
Tagumise liiklusmonitori illustratsioon

TAGUMINE LIIKLUSMONITOR

Tagumine liiklusmonitor hoiatab teid mõlemalt poolt lähenevate sõidukite, jalakäijate või muude ohtude eest. Eriti kasulik parkimiskohalt välja tagurdamisel.
Sõidukist ohutu väljumise jälgimise illustratsioon

SÕIDUKIST OHUTU VÄLJMISE JÄLGIMINE

Sõidukist ohutu väljumise jälgimine aitab reisijatel sõidukist turvaliselt väljuda, näidates uksel valgustatud hoiatust, kui tuvastatakse lähenev oht, näiteks mööduvad sõidukid ja jalgratturid.

LOOGE OMA

Looge oma sõiduk vastavalt enda vajadustele.

Range Rover

UUS RANGE ROVER

Võrratu rafineeritus ja luksus.
Range Rover Sport

RANGE ROVERI SPORT

Emotsionaalne. Dramaatiline. Kompromissitu.
Range Rover Velar

RANGE ROVER VELAR

Uuenduslik Range Rover.
Range Rover Evoque

RANGE ROVER EVOQUE

Aeg silma paista.
Discovery

DISCOVERY

Kõige mitmekülgsem seitsmeistmeline linnamaastur.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Mitmekülgne linnamaastur.
DEFENDER

DEFENDER

Suutlik suurteks tegudeks.
Range Rover

UUS RANGE ROVER

Võrratu rafineeritus ja luksus.
Range Rover Sport

RANGE ROVERI SPORT

Emotsionaalne. Dramaatiline. Kompromissitu.
Range Rover Velar

RANGE ROVER VELAR

Uuenduslik Range Rover.
Range Rover Evoque

RANGE ROVER EVOQUE

Aeg silma paista.
Discovery

DISCOVERY

Kõige mitmekülgsem seitsmeistmeline linnamaastur.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Mitmekülgne linnamaastur.
DEFENDER

DEFENDER

Suutlik suurteks tegudeks.

1Tähtis: GSR II turgudel ja/või NCAP turgudel olevad sõidukid naasevad igal süütetsüklil High-režiimile. Mitte-GSR II ja/või mitte-NCAP turgudel jääb valitud juhiabirežiim sõiduki mällu ja seda ei muuda süütetsükkel. Sõltumata turust jätab sõiduk meelde Custom-režiimis juhi poolt valitud seadistused. GSRII (General Safety Regulation II) on ohutusõigusakt, mis jõustus uute mudelite puhul 2022. aastal ja hakkab kehtima juba turule toodud mudelitele 2024. aastal.
2Pimeala abi aitab kokkupõrkeid ära hoida. Kui teie sõiduk tuvastab sõidurada vahetades pimealas teise auto, julgustab täiendav roolikorrektsioon teid võimaliku kokkupõrkeohu korral oma sõiduki eemale juhtima.
3Saadaval ainult Pivi Pro-ga.  

Lisateabe saamiseks laadige alla ja kasutage rakendust iGuide.
Laadige alla Apple'i iGuide.
Laadige alla iGuide Androidile.  

Lisavarustusena saada olevad funktsioonid ja nende saadavus võivad olenevalt sõiduki spetsifikatsioonist (mudel ja jõuajam) ja turust erineda või nende paigaldamiseks tuleb paigaldada muid funktsioone. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga või konfigureerige oma sõiduk veebis.  

Autojuhid peaksid auto funktsioone kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Juhid peavad tagama, et neil on kogu aeg sõiduki üle täielik kontroll.