KAHEKSAKOHALINE MUGAVUS

Valmis ühisteks seiklusteks.

TERVIKLIK DISAIN

Defender L663 130 23.5MY
KLIKKIGE SUHTLEMISEKS
DEFENDER

ISELOOMULIK DISAIN

Kõrgendatud kapott, skulptuurne iluvõre ja täpsed detailid. Süvistatud pinnad lisanduvad Defenderi kaasaegsetele ja mõjuvatele proportsioonidele.

KÕRGENDATUD MUGAVUS

Seitsme istme ja kapteni stiilis istmetega saavad kaks teise rea reisijat nautida soojendusega ja jahutusega mugavust täissuuruses istmetel koos individuaalsete käetugedega. Kolmanda rea reisijatel on rohkem jalaruumi ja lihtne juurdepääs oma istmetele.

OMA KLASSI PARIM VASTUPIDAVUS

Defender töötati välja ja seda testiti üle kogu maailma kõige äärmuslikumats oludes, läbides enam kui 73 000 katset 3,9 miljoni kilomeetri jooksul alates Big Redist Dubais kuni Moabi radadeni Nevadas ja koguni nii kaugel põhjas nagu polaarjoonel.

MUGAVUS VÕIMEKUSES

VIIMISTLETUD TEEL

VIIMISTLETUD TEEL

Teekvaliteediga kohandudes ja haarduvust reguleerides töötavad Defender 130 õhkvedrustus ja Adaptive Dynamics sujuva ja kaasahaarava sõidu tagamiseks pidevalt.
MAASTIKUVÕIMEKUS

MAASTIKUVÕIMEKUS

Veojõukontrollisüsteem optimeerib Defender 130 parimaks edenemiseks mis tahes pinnal, samas kui dünaamiline stabiilsuskontroll hoiab teda kursil ka siis, kui üks või mitu rehvi kaotavad haarduvuse.
KÕIGILE ON MÕELDUD

KÕIGILE ON MÕELDUD

Kasutage Configurable Terrain Response'i eelmääratletud sätteid, et tulla toime mis tahes maastikuga ning seada Defender 130 gaasi-, rooli- ja veojõukontrolli sätteid.

DEFENDERI KARMID LOOD

Tutvuge Defenderi omas klassis juhtiva vastupidavuse, pidurdamatu võimekuse ja eesmärgistatud tehnoloogiaga.
DEFENDERI KARMID LOOD

FOKUSSEERITUD TEHNOLOOGIA

KÕIGE UUEMA PÕLVKONNA PIVI PRO

Püsige ühenduses auhinnatud Pivi Pro1 teabe- ja meelelahutussüsteemi abil, millel on 11,4-tolline keskne puuteekraan, mis tagab intuitiivse juhtimise otse teie sõrmede all.

JUHIABI

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis on loodud sõidu ja parkimise lihtsamaks muutmiseks. Juhiabi režiimile pääsete ligi otse uuendatud rooliratta kaudu.
Inimene sõidab Defenderiga üle silla
RUUMILINE HELI

RUUMILINE HELI

Kogege kontserdisaali helikvaliteeti 700 W MeridianigaTM Surround Sound System toob teieni kristallselge kõlaga kõrged toonid ja rikkaliku bassi.
ÜHENDATUD MUGAVUS

ÜHENDATUD MUGAVUS

Ligipääs Amazon Alexale ja Spotifyle Online Packi kaasabil,3üle-õhu tarkvarauuendused (SOTA) hoiavad teie sõiduki alati ajakohasena
CLEARSIGHT TAHAVAATEPEEGEL

CLEARSIGHT TAHAVAATEPEEGEL

Isegi kui kõik kolm rida on täidetud reisijatega, tagab ClearSighti tahavaatepeegli reaalajas kuvatav videovoog teile alati takistusteta vaate.4
4-TSOONILINE KLIIMASEADE

4-TSOONILINE KLIIMASEADE

Set the temperature and intensity of õhuvool teie isiklike eelistuste järgi koos sõltumatute juhtnuppudega kõigis kolmes istmereas.

TASAKAALUSTATUD JÕUD

Defender 130 V8 bensiinimootor pakub konkurentsitult kiiret ja kaasahaaravat sõitu, arendades tippkiiruseks 240 km/h .

REISIJAID (KUNI)

8

PAKIRUUMI MAHT

2.516L*

0-100 KM/H

5,7SEKUNDID

KLIIRENS

293MM

DEFENDER 130 V8

Kasutage 500 hj turboga V8 mootori tõelist jõudu.
DEFENDER 130 V8

KÕIKEHAARAV ISIKUPÄRASTAMINE

PIIRITUD VÕIMALUSED

Varustage Defender 130 vastavalt oma elustiilile, alates välisilme isikupärastamise võimalustest kuni eelseadistatud tarvikupakettideni.

UURIGE EDASI

DEFENDER

MUDELID JA TEHNILISED ANDMED

Tutvuge täieliku mudelivaliku ja tehniliste andmetega.
DEFENDER

DEFENDER 130 ÜLEVAADE

Ruumi seiklusteks kõigile.

*Märg: pakiruumi maht mõõdetuna mudeldatult, nagu oleks pakiruum täidetud vedelikuga.

Maksimaalne kiirus on 191km/h, kui auto on varustatud 20-tolliste ratastega.

1Ühendatud navigatsioon nõuab täiendavat tellimust pärast teie Land Roveri edasimüüja poolt soovitatud esialgset perioodi.
2Kehtida võivad õiglase kasutamise eeskirjad. Tavaline 1-aastane tellimus, mida saab pikendada pärast teie Land Roveri edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
3Funktsioon allub kohalikele seadustele. Kui bifokaalsed või varifokaalsed kliendid ei saa ClearSighti digitaalse tahavaatepildi fookust hõlpsalt reguleerida, võivad nad igal ajal naasta tahavaatepeegli režiimi.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.