AVALIK EV LAADIMINE

AVALIK EV LAADIMINE

LAADIGE PARKIMISE AJAL

Lisaks kodulaadimise ülimale mugavusele ja kulude kokkuhoiule võib õigeaegne laadimine sihtkohas olla suurepärane viis Land Roveri pistikhübriidsõiduki (PHEV) elektrilise tööulatuse pikendamiseks kogu päeva jooksul.


See aitab vähendada ka teie kütusekulusid ja keskkonnajalajälge tänu väljalasketorust paiskuvate heitgaaside puudumisele täiselektrilises (EV) režiimis sõitmisel.

KUS MA SAAN KODUST EEMAL LAADIDA?

Kiiresti kasvava laadimispunktide võrgustikuga seoses – sealhulgas kaubanduskeskuste ja spordisaalide juures, parklates ja isegi teie töökohas – pole kunagi varem olnud rohkem võimalusi laadimiseks parkimise ajal. Ja nende kõigi leidmine ei saaks olla lihtsam.

KUIDAS MA SAAN LAADIDA KODUST EEMAL?

Laadimispunktiga ühendamiseks kasutab teie sõiduk Combined Charging Systemit (CCS). See ühildub aeglasema vahelduvvoolu laadimiskiirusega ja valitud mudelitel kiire alalisvoolu laadimiskiirusega. Mõned teised autotootjad kasutavad laadimiseks teistsuguseid süsteeme, näiteks CHAdeMO. Neid kasutatakse laadimisvõrgus vähem ja need ei ühildu Land Roveri elektrisõidukitega.


Aeglasemad vahelduvvoolu laadimispunktid on kaubandukeskuste ja spordisaalide juures ja parklates. Alalisvoolu kiirlaadimispunktid asuvad tavaliselt kiirteede ja põhimaanteede ääres.

VAHELDUVVOOLU LAADIMINE

VAHELDUVVOOLU LAADIMINE

Enamik avalikke vahelduvvoolu laadimispunkte nõuavad oma kaabli kasutamist, seega on kõigil meie elektrilistel ja pistikhübriidsõidukitel (PHEV) standardvarustuses vahelduvvoolu laadimiskaabel2. See on sama kaabel, mida kasutaksite oma kodulaadija jaoks.
ALALISVOOLU KIIRE LAADIMINE

ALALISVOOLU KIIRE LAADIMINE

Kiireim viis laadimiseks kodust eemal. Alalisvoolu kiirlaadimispunktidele on kinnitatud oma kaablid, nii et pole vaja kasutada oma sõiduki laadimiskaablit.

KUIDAS TASUDA LAADIMISE EEST?

SAAGE VEEL TEADA ELEKTRIGA SÕITMISEST JA ELEKTRILINE HÜBRIID

LAADIMINE 

LAADIMINE 

Alates laadimisele kuluvast ajast kuni kulude kokkuhoiuni saate siit teada kõike, mida peate teadma oma sõiduki laadimise kohta kodus või sihtkohas.
KODULAADIJA PAIGALDAMINE

KODULAADIJA PAIGALDAMINE

Professionaalselt paigaldatud kodulaadija on lihtsaim ja mugavaim viis alustada iga päeva täis laetud akuga.

1InControli funktsioonid, valikud ja nende saadavus sõltuvad jätkuvalt turust – kohaliku turu saadavuse ja täielike tingimuste kohta küsige oma edasimüüjalt. Teatud funktsioonide jaoks on vaja sobivat SIM-kaarti koos sobiva andmesidelepinguga, mis nõuab täiendavat tellimust pärast teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Mobiilsideühendust ei saa kõigis asukohtades tagada.

2Elektrisõiduki kaabel on saadaval ainult teatud turgudel. Rääkige oma kohaliku edasimüüjaga.