50 AASTAT RANGE ROVERIT


TÄHISTAME LUKSUSE JA VÕIMEKUSE ETALONI AASTAPÄEVA

TÄIUSTATUD ÜLE 50 AASTA

Esimene nelikveoline Range Rover loodi ideaalseks sõiduks nii maanteel kui ka maastikul ja see on praeguseni standardi määraja. Tundes end koduselt nii Monacos Place du Casinos kui ka Sahara kõrbes, tähistame oma ülimalt luksusliku linnamaasturi teedrajavaid saavutusi.

IKOONI EVOLUTSIOON

1970
1981
1994
2001
2002
2005
2012
2014
2018
2020

SÜNDINUD AVASTAMA

Range Rover on vallutanud erinevaid mandreid.

DARIEN GAPI ÜLETAMINE (1972)


1972. aastal oli Range Rover esimene sõiduk, mis lõpetas Briti armee korraldatud 18 000 miili pikkuse Trans-Ameerika ekspeditsiooni, ületades sealhulgas ohtliku Darien Gapi Lõuna-Ameerikas.

KAS TEADSITE?

Neli asja, mida Te meie teedrajava linnamaasturi kohta ilmselt ei teadnud.

FILMISTAAR
TULETÕRJUJA
MUUSEUMI EKSPONAAT
ESIMESE KLASSI VALIK

RANGE ROVER KA TEIE OMAKS

Tutvuge meie värskeimate arengutega tipptasemel Land Roveri sõitudel.

RANGE ROVER FIFTY – PEATSELT SAABUMAS


Range Rover Fifty on ainulaadsete satiinatlassdetailidega Satin Auric Atlas ja isikupäraste nüanssidega, nagu näiteks käsitööna valminud mudelimärk Fifty ja kiri "1 of 1970", mis rõhutab selle mudeli piiratud kättesaadavust.
HOIDKE MIND KURSIS
RANGE ROVER

RANGE ROVER

Ainulaadset pärandit peegeldab Range Roveri disain, mugavus ja erakordsel tasemel käsitöömeisterlikkus. See on rafineeritud võimekuse tipptase.
RANGE ROVER WESTMINSTER

RANGE ROVER WESTMINSTER

Meie piiratud koguses erimudelid Westminster ja Westminster Black on varustatud oluliste täiustustega, tuginedes Range Roveri prestiižsele stiilile ja olemusele.
RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC BLACK

RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC BLACK

See rabav erimudel on musta metallikvärviga Santorini Black ja eksklusiivsete mustade disainelementidega, mis täiustavad Range Roveri peenust ja rõhutavad silmapaistvust.

Näidatud sõidukid on pärit Land Roveri üleilmsest tootevalikust. Spetsifikatsioonid, valikud ja saadavus võivad riigiti erineda. Rohkem teavet saate kohalikult Land Roveri edasimüüjalt.