PISTIKHÜBRIIDI (PHEV) SÕIDUREŽIIMID

PISTIKHÜBRIIDI (PHEV) SÕIDUREŽIIMID

TEIE ÜMBRUSKONNAGA SOBIV VÕIMSUS

Tutvuge sõidurežiimidega, mis lülitavad Teie pistikhübriidmootoriga Land Roveri ühe nupuvajutusega elektriliselt režiimilt bensiinile.

HÜBRIIDREŽIIM

HÜBRIIDREŽIIM

Teie vaikimisi seadistatud sõidurežiim valib automaatselt bensiinimootori ja elektriaku vahel, et tagada Teie reisiks vajalik võimsus ja pöördemoment.
ELEKTRIREŽIIM

ELEKTRIREŽIIM

Käsitsi, keskkonsooli nupuga valitav elektrirežiim maksimeerib Teie elektrienergia kasutamisele kulutatud aega. Süsteem lülitab automaatselt sisse bensiinimootori, kui on vaja suuremat võimsust, kui elektrimootor suudab tagada.

KÜTUSEKULU OPTIMEERIMINE

Vaikimisi seadistatud hübriidrežiimis saate optimeerida kütusekulu või aku laadimist, kasutades ühte kahest alternatiivsest laadimise haldusfunktsioonist.

SALVESTUSFUNKTSIOON

SALVESTUSFUNKTSIOON

Sõiduki puuteekraanilt käsitsi valitav salvestusfunktsioon tagab, et aku laetus ei lange alla valitud taseme. Valitud mudelitel võimaldab see funktsioon akut laadida ka liikvel olles. See tagab ka teekonna lõpus vaikse ja nullheitmetega reisi.
ENNUSTATAVA ENERGIA OPTIMEERIMISE FUNKTSIOON

ENNUSTATAVA ENERGIA OPTIMEERIMISE FUNKTSIOON

Sihtkoha sisestamine navigatsioonisüsteemi lülitab automaatselt sisse ennustatava energia optimeerimise funktsiooni (PEO). Kasutades geograafilisi andmeid eesseisva tee ennustamiseks, valib PEO nutikalt elektrimootori ja bensiinimootoriga režiimide vahel, et tagada kütusesääst kogu teekonna vältel. See aitab vähendada ka heitmete hulka linnaliikluses.

REGENERATIIVNE PIDURISÜSTEEM

Kui võtate jala gaasipedaalilt, aeglustab intelligentne regeneratiivne pidurisüsteem autot kõikides režiimides ja samal ajal koguneb genereeritud energia akule läbisõiduulatuse optimeerimiseks. Piduripedaalile vajutamine suurendab kogutud võimsuse mahtu.
REGENERATIIVNE PIDURISÜSTEEM

LISATUGI

KUIDAS LAADIDA

KUIDAS LAADIDA

Aitame teil mõista, millised on lihtsad sammud auto laadimiseks kodus või avalikes laadimispunktides.
SEADISTAGE OMA ELEKTRISÕIDUK

SEADISTAMINE

Sõiduki põhifunktsioonide ja juhtelementide parimaks kasutamiseks ühendage oma nutitelefon info- ja meelelahutussüsteemiga ning seadistage1 kaugjuhtimisnupud.

1Ainult ühilduvad nutitelefonid. Sõltub kolmanda osapoole teenusepakkuja platvormide ja mobiiltelefoni signaali saadavusest riigis.