RANGE ROVER SV

Range Rover SV pakub suuremat valikut, tipptasemel käsitöömeisterlikkust ja rõõmustavaid täiustusi neile, kes soovivad eristuda. See on luksus, mida tunnete ja näete.

TÄIUSLIK TÕLGENDUS

Rafineeritud. Luksuslik. Eksklusiivne. Parim Range Rover, mis eales loodud.

AN EXQUISITE INTERPRETATION
AN EXQUISITE INTERPRETATION

RANGE ROVERI LUKSUS

Imetlege kaunist, eksklusiivse esivõre ja kaitserauaga välimust ning kahetoonilist Range Roveri kirja. Istuge poolaniliin-nahkistmetesse. Puudutage luksuslikke, läikivvalgeid keraamilisi juhtnuppe. Iga teekond on sündmus.

SV ISIKUPÄRASTAMINE

Range Rover SV loomine on isiklik kogemus. SV ainulaadsete materjalide hulka kuuluvate reljeefse mosaiikmustriga läikivvalged keraamilised ehisdetailid või kontrastne, naturaalne tume vengepuu spoon Natural Dark Linear Wenge koos mosaiikmetall-lisadega.

KATKESTUSTETA ÜHENDUVUS

Intuitiivne ja nutitelefoniga hõlpsasti ühendatav Pivi Pro on väärtuslik nii kaassõitjatele kui ka juhile. Kaks SV mudelile mõeldud 13,1-tollist puuteekraani pakuvad tagaistmel sõitjatele vajalikku teavet ja meelelahutust.

SV SIGNATURE SUITE 

Neljakohaline SV Signature pakub pikendatud teljevahega mudelitega sõitjatele suurepärast kogemust – ühendatud on muretus ja tipptasemel mugavus.

SV SIGNATURE SUITE

LOODUD HARMOONIA

Windsori nahast ja tekstiilist UltrafabricsTM1täispikal tagakonsoolil on spoonkate ja integreeritud salongivalgustus. Tagaistmel sõitjate mugavust ja meelelahutust saab juhtida tagaistme puuteekraanilt ja seadmeid saab juhtmevabalt laadida.

MUGAVUS ON ÜLIOLULINE

SV Signature toob Range Roveri mugavuse veelgi rohkem esile. Topsihoidikud ja valgustatud külmiku konsooli uks on elektriliselt kasutatavad ja neid saab mugavalt tagaistme puuteekraanilt juhtida. SV-le disainitud Dartingtoni kristallklaasnõud lisavad peenust.

MITMEKÜLGNE AVARUS

Nikerdatud käetuge ja eksklusiivset valgustus ning elektriliselt reguleeritavat klubilauda saab juhtida tagaistme puuteekraanilt. Allpool, keskkonsoolis on ruumi nutikalt kasutatud koos integreeritud ja turvaliste panipaikadega.

SV INTREPID

Dünaamiline. Kaval.

SV INTREPID THEME
SV INTREPID THEME

AKTSENDID JA DETAILID

Selle salongi detailid sisaldavad eksklusiivseid spoone, ehisdetaile ja satiinmusti keraamilisi juhtnuppe. Antratsiitmetallist paneelid ja grafiitatlassviimistlusega välisdetailid muudavad selle veelgi silmatorkavamaks.

VEELGI ISIKUPÄRASEM

SV Intrepidi dünaamilist fookust rõhutavad must kontrastkatus, punased pidurisadulad ja 23-tollised läikivmustade lisadega ja tumeda lakiga viimistletud satiinmustad valuveljed.

NAHAVABA

Täiustatud tekstiil UltrafabricsTMon saadaval paketile SV Intrepid. See on pehme, elastne ja tugev materjal, millel on ainulaadne ristkülikukujuliselt perforeeritud viimistlus.

SV SERENITY

SV Serenity eksklusiivsust rõhutavad puhas luksus ja peened aktsendid.

SV SERENITY THEME
SV SERENITY THEME

AKTSENDID JA DETAILID

Iga SV Serenity detail on luksusele keskendunud. Säravas pronkstoonis Corinthian Bronze välisdetailid ja eksklusiivne kahetooniline salong rõhutavad sõiduki silmapaistvust.

VEELGI ISIKUPÄRASEM

SV Serenity välimust saab muuta veelgi eristuvamaks pronkstoonis Corinthian Bronz kontrastkatusega ning 23-tolliste läikivtumehalli viimistlusega ja pronkstoonis satiinlisadega valuvelgedega.

MARKETRII (MARQUETRY) MOSAIIK

Peen valik mosaiikmustriga marketrii ja metalldetailidega uusi spoone ja ehisdetaile rõhutavad tähelepanu detailidele. Istmete mosaiiktikandid täiustavad salongi.

RANGE ROVER SV MOOTORID

Range Rover SV on kõige täiustatumate mootoritega, mida oleme eales pakkunud.

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO

Range Rover SV on saadaval uue ja täiustatud pistikhübriidmootoriga (PHEV). 3-liitrine ja 6-silindriline 105 kW Ingeniumi bensiinimootor saavutab kombineeritud võimsuse 550 hj.*.

JÄTKAKE AVASTAMIST

ERIPROJEKTIDE ÜKSUS SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

ERIPROJEKTIDE ÜKSUS SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

Ainulaadsed Land Roveri sõidukid
RANGE ROVERI MUDELID

RANGE ROVERI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.

1Sõltub värvivalikust.
* P550e on saadaval ainult tavalise teljevahega.
** Saadaval ainult SV mudelitel.