ENESEKINDEL SOORITUS MAANTEEL

Kõikehaarav maastikuvõimekus.

Red Range Rover Sport

MINIMALISTLIK DISAIN

Tugev kere rõhutab võimsust ja jõudlust, kavala ilmega esituled, iluvõre ja eristuv alumine kaitseraud rõhutavad enesekindlust ja stiili. Katkematu tagatulede graafika teeb tagaosa eristuvaks.
STEALTH AND POWER

AJAKOHASED MATERJALID

Jätkusuutlik, ajakohane ja luksuslik kontseptsioon pakub moodsaid ja tehnilisi materjale, sh kerge tekstiil Ultrafabrics.Järeleandmisi ei ole tehtud ei kvaliteedis ega jõudluses.

UUS JÕUDLUSE TŠEMPION

SV EDITION ONE pakub ülimat võimsust tänu oma spetsiaalselt häälestatud 635 hj topeltturbo-kerghübriidmootorile, mis on varustatud uuendusliku 6D dünaamilise vedrustussüsteemiga. Ülikerged 23-tollised süsinikkiust valuveljed ja süsinikkeraamilised pidurikettad avavad meie tehnoloogiliselt kõige arenenuma Range Rover Sporti tõeliselt dünaamilise potentsiaali.
TUTVUGE SELLE MUDELIGA

STORMER HANDLING PACK

Pange Range Rover Sporti liikuvus enda heaks tööle, kasutades veermiku juhtimisfunktsioonide komplekti, kuhu kuuluvad Dynamic Response Pro, nelikvedu, elektrooniline aktiivdiferentsiaal koos pöördemomendi vektoriseerimisega pidurdamisel ja konfigureeritavad programmid.
DÜNAAMILINE ÕHKVEDRUSTUS

DÜNAAMILINE ÕHKVEDRUSTUS

Iga Range Rover Sport sisaldab reguleeritavat dünaamilist õhkvedrustust, mis valmistab sõiduki navigatsiooniandmeid ja lülitatavaid õhkvedrusid kasutades sõiduks ette, et tagada paremini reageeriv ja rahulikum juhitavus.
VEKTORJUHTIMINE

VEKTORJUHTIMINE

Veojõukontroll pidurdamisel tagab tundliku ja kontrollitud liikumise ning juhitavuse ka kõige kitsamates kurvides. Elektrooniline diferentsiaal ja ka auto pidurisüsteem tasakaalustavad pidevalt mootori pöördemomenti nelja ratta vahel.
ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

Vähendab soovimatuid kereliikumisi, näiteks ümberminekuohtu kurvides või kaldumist tugeval pidurdamisel, jälgides rohkem kui 100 parameetrit kuni 500 korda sekundis, et määrata kindlaks vajalikud ja täpsed reageeringud.
DÜNAAMILINE KIIRENDUS

DÜNAAMILINE KIIRENDUS

Dünaamiline kiirendus1 optimeerib käiguvahetust ja tagab maksimaalse pöördemomendi, et suurendada sõiduki kiirendust. Range Rover Sporti ainulaadsus.

ELEKTRIFITSEERIV VÕIMSUS

Loodud vastama igale väljakutsele.

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

122KM
WLTP. Eeldatav tegelik läbisõiduulatus on kuni 96 km.

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES)

<60minutes††
Aku kuni 80% laadimine võtab kuni üks tund, kui kasutate alalisvoolu kiirlaadijat.

0-100 KM/H

5,5sekundiga
Kiirendus 0–100 km/h 5,5 sekundiga

CO2 HEITMED (KUNI)

16g/km
Nullheitmed elektrirežiimis.

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO

Põnev jõudlus ja efektiivsus ning üks väheseid, mis võimaldab 50 kW alalisvoolu kiirlaadimist. Range Rover Sporti laiendatud sõiduulatusega pistikhübriid (PHEV) suudab laadida kuni 80% akut vähem kui ühe tunniga. 3-liitrise kuuesilindrilise Ingeniumi bensiinimootoriga, 160 kW ja mitme sõidurežiimiga.

P460e mootor üksikasjalikult.
HÜBRIID-ELEKTRIAUTO

Tippkiirus km/h

290KM/h

Võimsus (kW/hj)

635PS (467kW)

0-100 KM/H

3,8 sekundiga
Kiirendus 0–100 km/h 3,8 sekundiga

CO2 HEITMED (KUNI)

268g/km
Kombineeritud kütusekulu l/100 km WLTP.

SV V8 BENSIINIMOOTOR

SV EDITION ONE'i spetsiaalselt häälestatud 635 hj topeltturbolaaduriga 4,4-liitrine V8 kerghübriidmootor on võimsaim, mis on Range Roverile kunagi paigaldatud. Pakkudes kohest reageeringut erakordse juhitavusega, tagab see tippvõimsuse efektiivsemalt kui kunagi varem.

P635 mootor üksikasjalikult.
SV V8 BENSIINIMOOTOR

Tippkiirus km/h

242KM/h

Võimsus (kW/hj

400 PS (294kW)

0-100 KM/H

5,5sekundiga
Kiirendus 0–100 km/h 5,5 sekundiga.

CO2 HEITMED (KUNI)

TBCg/km
Kombineeritud kütusekulu l/100 km WLTP.

kerghübriidsed bensiinimootorite

Meie kerghübriidsetel bensiinimootoritel on dünaamiliseks sõiduks kiire ja tundlik kiirendus ning veelgi parem jõudlus ja tõhusus.

p400 mootor üksikasjalikult.
kerghübriidsed bensiinimootorite

Tippkiirus km/h

218KM/h

Võimsus (kW/hj)

300PS (221kW)

0-100 KM/H

6,4sekundiga
Kiirendus 0–100 km/h 6,4 sekundiga.

CO2 HEITMED (KUNI)

186g/km
Kombineeritud kütusekulu l/100 km WLTP.

kerghübriidsed diiselmootorid

Meie tõhusad ja võimsad kerghübriidsed diiselmootorid pakuvad kontrollitud maastikusõiduks ja pukseerimiseks suuremat pöördemomenti.

D300 mootor üksikasjalikult.
kerghübriidsed diiselmootorid

SPORTLIK LUKSUS

AKTIIVNE MÜRASUMMUTUS

Keskenduge sõidu nautimisele. Uue põlvkonna aktiivne mürasummutus vähendab soovimatut müra, kasutades täiustatud helitehnoloogiat, mis kuulub valikulisse helisüsteemi Meridian Signature.*.

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

VIRTUAALNE ABITEHNOLOOGIA AMAZON ALEXA

Paluge Alexal4 helistada, muusikat, audioraamatuid või uudiseid mängida, ilma vaadata, nutikaid koduseadmeid juhtida, navigeerimisjuhiseid anda, parkimiskoht leida ning palju muud. Saate oma Range Rover Sportiga suhelda isegi mugavalt oma kodust, kasutades Land Roveri kaugrakendust.

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis on loodud sõitmise ja parkimise lihtsustamiseks. Saadaval on palju uuenduslikke tehnoloogiaid, mis parandavad teie sõidukogemust.
JUHIABISÜSTEEMID
TAGAISTMETE MEELELAHUTUSSÜSTEEM

TAGAISTMETE MEELELAHUTUSSÜSTEEM

Sõitjad saavad vaadata videoid või konsooliga ühendudes sõidu vältel oma meelt lahutada. Kaks 11,4-tollist kõrglahutusega ekraani vähendavad ekraani peegeldamist ja võimaldavad seadmete ühendamist HDMI kaudu.
ÜHENDATUD MUGAVUS

ÜHENDATUD MUGAVUS

Veebipakett Online tagab katkestusteta ühenduvuse alla laaditud rakendustega, nagu näiteks Amazon Alexa ja Spotify. Tänu tarkvara kauguuenduste tehnoloogiale Software Over the Air (SOTA) on Teie sõiduk alati ajakohane.
SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Viige asjade kuhjumine sõitjateruumis miinimumini. Laadige ühilduvaid nutitelefone sisseehitatud juhtmevaba laadimise abil.
SUJUV JA TURVALINE

SUJUV JA TURVALINE

Kui avate juhipoolse ukse, nihkuvad roolisammas ja juhiiste eemale, et saaksite hõlpsalt väljuda. Kui eemaldute autost, lukustuvad uksed automaatselt nii pea kui võtit enam ei tuvastata.

DIGITAALSED LED-ESITULED

Digitaalsed LED-esituled koos iseloomulike päevasõidutuledega tagavad suurepärase, kuni 500 m nähtavuse pimedas sõites. Igal esitulel on 1,3 miljonit digitaalset mikropeeglit ja isekohanduv valgustus kasutab navigeerimisandmeid, et vastavalt olukorrale reageerida.

ERAKORDNE VÕIMEKUS

TERRAIN RESPONSE

Teil on võimalus valida seitsme maastikurežiimi vahel ja Terrain Response 2 valib automaatselt vastavalt teie sõiduki mootori, käigukasti, diferentsiaalide ja šassii seaded. Isikupärastage oma maastikusõidu süsteemi eelis-seadeid Configurable Terrain Response süsteemi abil.
MAASTIKUSÕIDU REŽIIM OFF-ROAD

MAASTIKUSÕIDU REŽIIM OFF-ROAD

Seadistage ja hoidke ühtlast kiirust keerulistes oludes, näiteks mudastel, jäistel, lumistel ja määrdunud teedel ning märjal murul sõites. Maailma esimene isekohanduv maastikusõidu kiirushoidik tunnetab maastikku ja reguleerib automaatselt sõiduki kiirust optimaalse kontrolli saavutamiseks ning säilitab samal ajal Teie eelistatud mugavuse.
VEETÕKKE LÄBIMINE

VEETÕKKE LÄBIMINE

Range Rover Sport saab hakkama kuni 900 mm ** veetõkke läbimisega*.*3D-täisvaatekaamera koos veesügavuse anduriga annab teada, kui olete jõudnud sõiduki maksimaalse veetõkke läbimise võimekuseni. Juhtimissüsteem annab reaalajas teavet teadlikkuse parandamiseks halva nähtavuse korral.

ÄÄRMUSTES KATSETATUD

Kõige karmimates tingimustes äärmusteni viidud, alates polaarjoonest kuni kõrvetava kõrbeni, samuti ringrajal ja maastikul. Range Rover Sport on väljakutseks valmis.
ÄÄRMUSTES KATSETATUD

KOHANDATUD ISIKUPÄRASTAMINE

Kohandage Range Rover Sport vastavalt oma eelistustele – vaadake mudeleid, mootoreid ja tehnilisi andmeid.

SV EDITION ONE

KOHANDATUD VÕI TELLIMISVALMIS

Valige mudel, mootor ja tehniliste andmete pakett enne oma sõiduki isikupärastamist värvide, valuvelgede ja sisustusvõimalustega.

JÄTKAKE AVASTAMIST

MUDELID JA SPETSIFIKATSIOONID

MUDELID JA SPETSIFIKATSIOONID

Vaadake kõiki mudeleid ja spetsifikatsioonid. 
RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Kaasahaarav, dünaamiline ja enesekindel.
RANGE ROVER SPORT

RANGE ROVER SPORT

Sisukas, dramaatiline ja kompromissitu.

Vaadake WLTP arvnäitajaid. Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

✝✝ Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja laetusest, kasutatud seadmetest ning laadimise kestusest.

* Standardvarustuses mudelil Range Rover Sport SV EDITION ONE.

** Enne vees sõitmist jälgige alati teekonda ja väljumist.

1Ei ole saadaval pistikhübriidina. 22020. aastal Panasonicu korraldatud Texcelli uuring. 3SARS-CoV-2 on viiruse nimi, mis kuulub koroonaviiruse viiruste perekonda. Covid-19 on viiruse põhjustatud haiguse nimi. 4Amazon Alexa ja Land Rover Remote on saadaval vaid valitud riikides. 5Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust.

Näidisena toodud SV mudelil on Carbon Bronze Matte välisvärv, mis pole enam saadaval. Palun võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga, et uurida saadavust.
Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) ja riigist või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos siduva andmesidepaketiga mille kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest. Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com Inc. kaubamärgid või selle sidusettevõtted. Teatud Alexa funktsionaalsused sõltuvad nutikodu tehnoloogiast. Amazon Alexa kasutamiseks on vajalik Amazoni konto.

Apple CarPlay® on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad ettevõtte Apple Inc lõppkasutaja tingimused. Android Auto™ on Google LLC registreeritud kaubamärk. App Store on Apple Inc registreeritud kaubamärk. Google Play Store on ettevõtte Google LLC registreeritud kaubamärk. Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​Trifield™ ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.​