UURIGE LÄHEMALT RANGE ROVER SPORT

UURIGE LÄHEMALT
RANGE ROVER SPORT
Range Rover Sport L461 22MY
VAJUTAGE SIIA, ET MEIEGA SUHELDA
Range Rover Sport side view.

MINIMALISTLIK DISAIN

Tugev kere rõhutab võimsust ja jõudlust, kavala ilmega esituled, iluvõre ja eristuv alumine kaitseraud rõhutavad enesekindlust ja stiili. Katkematu tagatulede graafika teeb tagaosa eristuvaks.

JÕULINE HOIAK

Range Rover Sport avaldab muljet tänu oma jõulisele hoiakule, dramaatilistele proportsioonidele ja lühikestele kaitseraudadele. 23-tollised valuveljed on saadaval erineva viimistlusega. Sõiduki profiil on eksimatult äratuntav.

EKSKLUSIIVSED DETAILID

Range Rover Sport Dynamic on eristuvate disainilahendustega: satiinpoleeritud vasetoonis detailid, ainulaadne esi- ja tagakaitseraud ning mattgrafiitkiri – kõik see rõhutab sõiduki stiili ja enesekindlust.
STEALTH AND POWER

AJAKOHASED MATERJALID

Jätkusuutlik, ajakohane ja luksuslik kontseptsioon pakub moodsaid ja tehnilisi materjale, sh kerge tekstiil Ultrafabrics.Järeleandmisi ei ole tehtud ei kvaliteedis ega jõudluses.

UUS JÕUDLUSE TŠEMPION

SV EDITION ONE pakub ülimat võimsust tänu oma spetsiaalselt häälestatud 635 hj topeltturbo-kerghübriidmootorile, mis on varustatud uuendusliku 6D dünaamilise vedrustussüsteemiga. Ülikerged 23-tollised süsinikkiust valuveljed ja süsinikkeraamilised pidurikettad avavad meie tehnoloogiliselt kõige arenenuma Range Rover Sporti tõeliselt dünaamilise potentsiaali.
TUTVUGE SELLE MUDELIGA

STORMER HANDLING PACK

Lisavarustusse kuuluva Stormer Handling Packi abil saate oma sõitu veelgi teravamaks teha. Kombineerides kõige uuemaid šassiijuhtimisfunktsioone, sealhulgas Dynamic Response Pro, neljaratta roolimine, elektrooniline aktiivne diferentsiaal koos Torque Vectoring by Braking funktsiooniga ja konfigureeritavate programmidega.
DÜNAAMILINE ÕHKVEDRUSTUS

DÜNAAMILINE ÕHKVEDRUSTUS

Iga Range Rover Sport sisaldab reguleeritavat dünaamilist õhkvedrustust, mis valmistab sõiduki navigatsiooniandmeid ja lülitatavaid õhkvedrusid kasutades sõiduks ette, et tagada paremini reageeriv ja rahulikum juhitavus.
VEKTORJUHTIMINE

VEKTORJUHTIMINE

Veojõukontroll pidurdamisel tagab tundliku ja kontrollitud liikumise ning juhitavuse ka kõige kitsamates kurvides. Elektrooniline diferentsiaal ja ka auto pidurisüsteem tasakaalustavad pidevalt mootori pöördemomenti nelja ratta vahel.
ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

Vähendab soovimatuid kereliikumisi, näiteks ümberminekuohtu kurvides või kaldumist tugeval pidurdamisel, jälgides rohkem kui 100 parameetrit kuni 500 korda sekundis, et määrata kindlaks vajalikud ja täpsed reageeringud.
DÜNAAMILINE KIIRENDUS

DÜNAAMILINE KIIRENDUS

Dünaamiline kiirendus1 optimeerib käiguvahetust ja tagab maksimaalse pöördemomendi, et suurendada sõiduki kiirendust. Range Rover Sporti ainulaadsus.

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO

Põnev jõudlus ja efektiivsus ning üks väheseid, mis võimaldab 50 kW alalisvoolu kiirlaadimist. Range Rover Sporti laiendatud sõiduulatusega pistikhübriid (PHEV) suudab laadida kuni 80% akut vähem kui ühe tunniga. 3-liitrise kuuesilindrilise Ingeniumi bensiinimootoriga, 160 kW ja mitme sõidurežiimiga.
TUTVUGE

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO TEHNILISED ANDMED

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

123 KM

WLTP. Eeldatav tegelik läbisõiduulatus on kuni 96 km.

CO22 HEITMED (KUNI)

15 g/km*

Nullheitmed elektrirežiimis.

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES)

<60 MINUTIT**

Aku kuni 80% laadimine võtab kuni üks tund, kui kasutate alalisvoolu kiirlaadijat.

LAADIMISAEG KODUS (ALATES)

5 TUNDI**

Aku täislaadimine 7 kW vahelduvvoolu kodust laadijat kasutades.

SPORTLIK LUKSUS

AKTIIVNE MÜRASUMMUTUS

Keskenduge sõidu nautimisele. Uue põlvkonna aktiivne mürasummutus vähendab soovimatut müra, kasutades täiustatud helitehnoloogiat, mis kuulub valikulisse helisüsteemi Meridian Signature..

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

VIRTUAALNE ABITEHNOLOOGIA AMAZON ALEXA

Paluge Alexal3 helistada, muusikat, audioraamatuid või uudiseid mängida, ilma vaadata, nutikaid koduseadmeid juhtida, navigeerimisjuhiseid anda, parkimiskoht leida ning palju muud. Saate oma Range Rover Sportiga suhelda isegi mugavalt oma kodust, kasutades Land Roveri kaugrakendust.
TAGAISTMETE MEELELAHUTUSSÜSTEEM

TAGAISTMETE MEELELAHUTUSSÜSTEEM

Sõitjad saavad vaadata videoid või konsooliga ühendudes sõidu vältel oma meelt lahutada. Kaks 11,4-tollist kõrglahutusega ekraani vähendavad ekraani peegeldamist ja võimaldavad seadmete ühendamist HDMI kaudu.
ÜHENDATUD MUGAVUS

ÜHENDATUD MUGAVUS

Veebipakett Online tagab katkestusteta ühenduvuse alla laaditud rakendustega, nagu näiteks Amazon Alexa ja Spotify. Tänu tarkvara kauguuenduste tehnoloogiale Software Over the Air (SOTA) on Teie sõiduk alati ajakohane.
SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Seadmete juhtmevaba laadimine võimaldab laadida ühilduvaid nutitelefone ja aitab vähendada segadust salongis.
JUHIABISÜSTEEMID

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis on loodud sõidu ja parkimise lihtsamaks muutmiseks. Juhiabi režiimile pääsete ligi otse uuendatud rooliratta kaudu.

DIGITAALSED LED-ESITULED

Digitaalsed LED-esituled koos iseloomulike päevasõidutuledega tagavad suurepärase, kuni 500 m nähtavuse pimedas sõites. Igal esitulel on 1,3 miljonit digitaalset mikropeeglit ja isekohanduv valgustus kasutab navigeerimisandmeid, et vastavalt olukorrale reageerida.

ERAKORDNE VÕIMEKUS

TERRAIN RESPONSE

Seitsme maastikurežiimi valikuga saab Range Rover Sport kohandada Teie sõiduki mootori, käigukasti, diferentsiaalide ja šassiisüsteemide reageeringut, kasutades selleks Terrain Response 2. Konfigureeritav tehnoloogia Terrain Response võimaldab Teil isikupärastada maastikusõidusüsteemi eelistusi.
MAASTIKUSÕIDU REŽIIM OFF-ROAD

MAASTIKUSÕIDU REŽIIM OFF-ROAD

Seadistage ja hoidke ühtlast kiirust keerulistes oludes, näiteks mudastel, jäistel, lumistel ja määrdunud teedel ning märjal murul sõites. Maailma esimene isekohanduv maastikusõidu kiirushoidik tunnetab maastikku ja reguleerib automaatselt sõiduki kiirust optimaalse kontrolli saavutamiseks ning säilitab samal ajal Teie eelistatud mugavuse.
VEETÕKKE LÄBIMINE

VEETÕKKE LÄBIMINE

Range Rover Sport saab hakkama kuni 900 mm ^ veetõkke läbimisega*.*3D-täisvaatekaamera koos veesügavuse anduriga annab teada, kui olete jõudnud sõiduki maksimaalse veetõkke läbimise võimekuseni. Juhtimissüsteem annab reaalajas teavet teadlikkuse parandamiseks halva nähtavuse korral.

ÄÄRMUSTES KATSETATUD

Kõige karmimates tingimustes äärmusteni viidud, alates polaarjoonest kuni kõrvetava kõrbeni, samuti ringrajal ja maastikul. Range Rover Sport on väljakutseks valmis.
ÄÄRMUSTES KATSETATUD

KOHANDATUD ISIKUPÄRASTAMINE

Kohandage Range Rover Sport vastavalt oma eelistustele – vaadake mudeleid, mootoreid ja tehnilisi andmeid.

SV EDITION ONE

KOHANDATUD VÕI TELLIMISVALMIS

Valige mudel, mootor ja tehniliste andmete pakett enne oma sõiduki isikupärastamist värvide, valuvelgede ja sisustusvõimalustega.

JÄTKAKE AVASTAMIST

Mudelid

Mudelid

Vaadake kõiki mudeleid.
RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Kaasahaarav, dünaamiline ja enesekindel.
Ülevaade

Ülevaade

Tervitage Range Rover Sportiga uuel tasemel sooritust.

*Vaadake WLTP arvnäitajaid. Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

** Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja laetusest, kasutatud seadmetest ning laadimise kestusest.

‡ Standardvarustuses mudelil Range Rover Sport SV EDITION ONE.

^ Enne vees sõitmist jälgige alati teekonda ja väljumist.

1Ei ole saadaval pistikhübriidina. 22020. aastal Panasonicu korraldatud Texcelli uuring. 3Amazon Alexa ja Land Rover Remote on saadaval vaid valitud riikides. 4Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) ja riigist või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos siduva andmesidepaketiga mille kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest. Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com Inc. kaubamärgid või selle sidusettevõtted. Teatud Alexa funktsionaalsused sõltuvad nutikodu tehnoloogiast. Amazon Alexa kasutamiseks on vajalik Amazoni konto.

Apple CarPlay® on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad ettevõtte Apple Inc lõppkasutaja tingimused. Android Auto™ on Google LLC registreeritud kaubamärk. App Store on Apple Inc registreeritud kaubamärk. Google Play Store on ettevõtte Google LLC registreeritud kaubamärk. Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​Trifield™ ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.​