RANGE ROVER EVOQUE VALIKUD JA LISAVARUSTUS

RANGE ROVER EVOQUE VALIKUD JA LISAVARUSTUS

PAKETTIDE VALIKUD

Meie paketid täiustavad ja isikupärastavad nii teie Range Rover Evoque’i disaini kui ka ajamit, kasutades rida üksteist täiendavaid valikuid.

MUST PAKKETT
TEHNOLOOGIA PAKETT
DÜNAAMILINE JUHTIMISPAKETT
JUHIABIPAKETT

MUGAVUSPAKETT

Range Rover Evoque'iga pimedal ajal sõitmine on veelgi lihtsam automaatsete kaugtulede  abil. Elektriajamiga tagaluuk annab teile vaevata juurdepääsu  pakiruumile ja võtmeta sisenemine lisab veelgi rohkem mugavust.

KÜLMA KLIIMA PAKETT

Tuuleklaasi-, esi- ja tagaistmete- ning roolisoojendusega saate mugavalt sõita olenemata sellest, kui külmaks läheb.

MUGAVUSPAKETT

Tehke sõitjateruum veelgi kutsuvamaks. Sõitjateruumi õhupuhastusseade Cabin Air Purification Plus, seatav sõitjateruumivalgustus ja kahetsooniline kliimaseade suurendavad teie sõidumugavust.

PUKSEERIMISPAKETT

Towing Pack pukseerimispaketiga on teekonnad lihtsamad, olenemata maastikust või koormast.3Pakett sisaldab täiustatud pukseerimisabi ja elektrilist veokonksu.

VÄLISILME VALIKUID

Kaasahaaravate värvide, velgede ja katusevõimaluste valik aitab teil oma Range Rover Evoque’i vastavalt kohandada.

Tribeca Blue

VÄRVIVALIKUD

Väljendage oma isikupära meie laiendatud värvipaletiga, sealhulgas on toonid nagu Arroios Grey, Tribeca Blue ja Corinthian Bronze.
KATUSE VALIKUD

KATUSE VALIKUD

Isikupärastage oma Range Rover Evoque'i, laske sõitjateruumi rohkem loomulikku valgust, kasutades fikseeritud ja avanevat panoraam-4 katuse variante ja meie kontrastset katust Corinthian Bronze või Narvik Black toonis.
VELGEDE VALIKUD

VELGEDE VALIKUD

Kuni 21-tolliste valuvelgedega saate teha oma sõiduki välimuse veelgi paremaks,  saadaval Silver, Satin Dark Grey, Gloss Black ja Gloss Dark Grey koos Diamond Turned kontrastvälimusega.

TARVIKUD

Isikupärastage oma Range Rover Evoque'i teie elustiili täiendamiseks mõeldud välis- ja sisetarvikute valikuga.

PRAKTILISUSE NIMEL
LOOMASÕPRADELE
TÄIUSLIKUKS KAITSEKS

JÄTKAKE AVASTAMIST

TUTVUGE RANGE ROVER EVOQUE'IGA

TUTVUGE RANGE ROVER EVOQUE'IGA

Igas mõttes omanäoline ja enesekindel.
MUDELID

MUDELID

Vaadake kogu mudelivalikut.

1ClearSight Ground View kasutab 360 Surround kaamerat. Pilt pole reaalajas. Kontrollige ümbrust ohutuse tagamiseks. Saadaval lisavarustusena.

2Blind Spot Assist aitab ära hoida kokkupõrkeid. Kui teie sõiduk tuvastab sõidurada vahetades pimenurgas teise auto, rakendatakse roolile automaatselt pöörlemisjõudu, mis näitab, et rooli tuleb korrigeerida.

3Pukseerimine ja vähese sõiduulatusega kasutamine mõjutavad oluliselt EV sõiduulatust.

4Valides lisavarustuse hulgast liugpanoraamkatuse tuleb arvestada, et see vähendab pearuumi ees ja taga.

Pange tähele, et alternatiivsete varustustasemete valimisel võidakse standardfunktsioone asendada. Standardfunktsioonid võivad varieeruda ka sõltuvalt valitud mootorist ja käigukastist.

Lisavarustuse funktsioonid ja nende saadavus võivad olenevalt sõiduki spetsifikatsioonist (mudel ja jõuajam) erineda või nende paigaldamiseks tuleb paigaldada muid funktsioone. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga või konfigureerige oma sõiduk veebis.