TUTVUGE
DEFENDER 110

TUTVUGE<br>
DEFENDER 110

TERVIKLIK DISAIN

Defender L663 110 22MY
KLIKKIGE SUHTLEMISEKS

ISELOOMULIK DISAIN

Kõrgendatud kapott, skulptuurne iluvõre ja täpsed detailid. Süvistatud pinnad lisanduvad Defenderi kaasaegsetele ja mõjuvatele proportsioonidele.

PAINDLIKKUS KOHTUB PRAKTILISUSEGA  

Kutsuge seiklusele rohkem kaassõitjaid, sest lisavarustusena on saadaval seitse istekohta.

IKOON UUEL KUJUL

COUNTY EXTERIOR PACK

Kaasaegne vaade klassikale, sealhulgas sobiv kontrasttoonis katus ja tagaluuk, koos ainulaadsete County valgustatud astmelaudadega ja gradient- kleebistega.
KOOSTAGE OMA

OMA KLASSI PARIM VASTUPIDAVUS

TESTITUD KÕIGE ÄÄRMUSLIKUMATES OLUDES.

Defender on välja töötatud ja testitud äärmuseni, ületades kõrgelt maasturite standardit. See on meie kõigi aegade tugevaim Defender.

PEATAMATU VÕIMEKUS

KANDEVÕIME

Võtke kaasa veelgi rohkem 168 kg* võib paigutada sõitva auto katusele (dünaamiline koormus). Kui olete parkinud, võib katusele asetada kuni 300 kg, * see staatiline koormus tähendab, et teie seiklus jätkub ööbimisega katusetelgis.

FOKUSSEERITUD TEHNOLOOGIA

KÕIGE UUEMA PÕLVKONNA PIVI PRO

Püsige ühenduses auhinnatud Pivi Pro 3 teabe- ja meelelahutussüsteemi abil, millel on 11,4-tolline keskne puuteekraan, mis tagab intuitiivse juhtimise otse teie sõrmede all.
RUUMILINE HELI

RUUMILINE HELI

Kogege kontserdisaali helikvaliteeti 700 W MeridianigaTM Surround Sound System toob teieni kristallselge kõlaga kõrged toonid ja rikkaliku bassi.
ÜHENDATUD MUGAVUS

ÜHENDATUD MUGAVUS

Ligipääs Amazon Alexale ja Spotifyle Online Packi kaasabil,3üle-õhu tarkvarauuendused (SOTA) hoiavad teie sõiduki alati ajakohasena
Takistusteta väljavaated

Takistusteta väljavaated

Laadige pakiruum ääreni täis ja saate ClearSighti tahavaatepeegli reaalajas videovoo kaudu täieliku ja takistusteta vaate.6
JUHIABI

JUHIABI

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis on loodud sõidu ja parkimise lihtsamaks muutmiseks. Juhiabi režiimile pääsete ligi otse uuendatud rooliratta kaudu.

VÕIMAS SOORITUS

DEFENDER 110 ELEKTRILINE HÜBRIID

Keelduge kompromissidest. 104 hj arendava elektrimootori ja 300 hj neljasilindrilise bensiinimootoriga Defender 110 pistikhübriid (PHEV) tagab kuni 51-kilomeetrise sõiduulatuse puhtalt elektrijõul ja kogusõiduulatus küündib kuni 760 kilomeetrini.

KOOSTAGE OMA

ELEKTRILISE HÜBRIIDI TEHNILISED ANDMED

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

51 KM

Oodatav tegelik sõiduulatus 43 km WLTP.

0-100 KM/H

5,6 SEKUNDID

0-100km/h 5,4 s.

AVALIK LAADIMINE (ALATES)

30 MINUTID

Alalisvoolu kiirlaadimine 0–80 protsenti umbes 30 minutiga.

PUKSEERIMISVÕIMEKUS (KUNI)

3000 KG

Mootorivalik võib mõjutada pukseerimisvõimekust.

KÕIKEHAARAV ISIKUPÄRASTAMINE

LÕPUTUD VÕIMALUSED

Varustage Defender 110 vastavalt oma elustiilile, alates välisilme isikupärastamise võimalustest kuni eelseadistatud tarvikupakettideni.

UURIGE EDASI

MUDELID JA TEHNILISED ANDMED

MUDELID JA TEHNILISED ANDMED

Tutvuge täieliku mudelivaliku ja tehniliste andmetega.
DEFENDER 90 ÜLEVAADE

DEFENDER 90 ÜLEVAADE

Defender kõige puhtamal kujul.
DEFENDER 130 ÜLEVAADE

DEFENDER 130 ÜLEVAADE

Ruumi seiklusteks kõigile.

Tutvuge WLTP näitajatega
Esitatud arvud on tootja ametlike testide tulemused, mis on kooskõlas EL-i õigusaktidega läbi viidud täielikult laetud akuga. Ainult võrdluseks. Tegelikud näitajad võivad erineda. CO,2, kütusesäästlikkus, energiakulu ja sõiduulatuse näitajad võivad erineda sõltuvalt teguritest nagu sõidustiil, keskkonnatingimused, koormatus, rataste sobivus, paigaldatud lisatarvikud, tegelik marsruut ja aku seisund. Sõiduulatuse näitajad põhinevad standardiseeritud marsruudil testitud seeriaauto vastavatel näitajatel.

* maastikurehvidega. Pole saadaval Defender V8 mudelitel.

††Maksimaalne kiirus on 191km/h 20-tolliste ratastega.

1Ei ühildu Front Expedition Protection Systemi ega A-raami kaitseribaga.
2Enne veetakistuse läbimist kontrollige alati teed ja väljatuleku võimalust.
3Connected Navigation nõuab täiendavat tellimust pärast teie Land Roveri edasimüüja poolt soovitatud esialgset perioodi.
4Pilt pole reaalajas. Kontrollige ümbrust ohutuse tagamiseks.
5Kehtida võivad õiglase kasutamise eeskirjad. Tavaline 1-aastane tellimus, mida saab pikendada pärast teie Land Roveri edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
6Funktsioon allub kohalikele seadustele. Kui bifokaalsed või varifokaalsed kliendid ei saa ClearSighti digitaalse tahavaatepildi fookust hõlpsalt reguleerida, võivad nad igal ajal naasta tahavaatepeegli režiimi.