UUS RANGE ROVER
SV BESPOKE'ILT

TEIST INSPIREERITUD

Koostöös SV Bespoke'iga saab teie uuest Range Roverist ainukordne meistriteos.


Sündinud silmast-silma konsultatsioonist teie pühendunud SV Bespoke'i eksperdiga, näete enneolematuid isikupärastamisvõimalusi, olles ise kaasloojaks isikliku luksuse ülimale väljendusele.


See on eriline sõiduk, hoolikalt valitud ja üksikasjalikult viimistletud, mille olete teie ise muutnud veelgi erilisemaks.

TEIE ENESEVÄLJENDUSE VÕRDKUJU

Te saate oma Range Roverile tellida tõeliselt ainulaadse kerevärvide ja välisviimistluste kombinatsiooni.


Sirvige silmapaistvaid toone SV Bespoke'i hoolikalt valitud värvipaletist või looge ainult teile iseloomulik värvitoon meie eksklusiivse "Match to Sample" teenuse abil Tagame, et teie soovitud värv saavutatakse järeleandmisteta.


Maksimaalse mõju saavutamiseks hõlmab see kontrastse katuse, küljepeeglikatete ja rattadetailide valikut.


Tungides veel sügavamale oma võimaluste maailma, annavad inspiratsiooni juurde välisdetailide valik ning oivalised materjalid ja värvid.

VAADAKE FILMI VÄLISVIIMISTLUSEST

PIIRANGUTETA SÕITJATERUUM

SV Bespoke Range Roveris ümbritseb teid mugavus ja kvaliteet, mis on valminud vastavalt teie nõudlikule maitsele.


Valige sobiv eksklusiivsete värvitoonide ja perforatsioonimustritega Near-Aniline nahast või jätkusuutlikust mittenahast Ultrafabricsi valikust. Teise võimalusena laske oma SV Bespoke'i eksperdil juhatada teid läbi oskuslikult valitud soovituste portfoolio.


Eksklusiivse, sviiti meenutava interjööri loomiseks saate valida kauneid vineere ja intarsiatehnikas loodud viimistlust, metallist inkrusteeringuid või mosaiikmustreid. Sellel tasemel isikupärastamine ulatub kontrastsete tepinguteni istmekatetel ja vaipadel.


Laiendamaks veelgi oma eneseväljenduse teekonda, kutsume teid isikupärastama istekohta tikandite ja metallplaatidega, mida katavad eritellimusel graafika ja sõnumid.

Vaadake filmi interjöörist
Ükskõik, milline on teie lugu, rääkige seda meie meistrite ja loojate kompromissitu pilgu läbi.

Leidke kohalik edasimüüja