RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Uuendusliku vedrustuse, pidurdus- ja kaasahaarava helitehnoloogiaga on see kõigi aegade kõige dünaamilisem Range Rover Sport. SV EDITION ONE: saage esimesena teavet tulevaste Range Rover Sport SV mudelite kohta, registreerides oma andmed juba täna.

ÜLETAB PIIRE

Tipptasemel innovatsioon on linnamaasturis kombineeritud esimese tehnoloogiaga maailmas. Öelda, et see on täiustatud jõudlus, oleks selle alahindamine.

REVOLUTSIOONILINE DÜNAAMIKA

Maksimaalne jõudlus on tagatud kompromissitu mugavusega. 6D dünaamiline õhkvedrustussüsteem välistab suure tõenäosusega nii ümbermineku kui ka kaldumise. See maailma esimene linnamaasturi tehnoloogia on ühendatud Range Rover Sport SV EDITION ONE’i silmapaistva šassiiga, et avada selle täielik dünaamiline potentsiaal.

TUNNETAGE HELI

Uue põlvkonna autosisene vibroakustiline tehnoloogia pakub multisensoorset helikogemust valdkonna juhtiva platvormi SUBPAC kaudu. See tipptasemel Body and Soul Seat (BASS) sisaldab kuut heaoluprogrammi. Kuulake ja ka tundke heli.
AVAGE SV TÄIELIK VÕIMSUS

AVAGE SV TÄIELIK VÕIMSUS

Aktiveerige SV sõidurežiim roolil asetseva valgustatud nupu abil, misjärel sõiduk teeb ise vajalikud seadistused sh langetab sõidukit 15 mm võrra. Seejärel tunnetage teravamat gaasipedaali reaktsiooni, kiiremat käiguvahetust ja rooli raskust ning kuulake tugevnenud heli.
ERISTUV HELI

ERISTUV HELI

Aktiivset väljalaskesüsteemi iseloomustab eristuv heli, mis on suure jõudlusega SV-kaubamärgiga sõidukite sünonüüm. Tagatud on ka optimaalne soojusjuhtimine – tipptulemuse lahutamatu osa. Neli roostevabast terasest väljalasketoru on viimistletud süsinikkiuga.
VÕIMAS JA REAGEERIV

VÕIMAS JA REAGEERIV

Spetsiaalselt häälestatud 635 hj topeltturbolaaduriga 4,4-liitrine V8 mootor teeb sellest meie võimsaima ja ka kõigi aegade kiireima Range Roveri. Pakkudes kohest reageeringut ja erakordset juhitavust, tagab mootor tippvõimsuse efektiivsemalt kui kunagi varem.

SILMAPAISTEV VÄLIMUS

Tõsiste kavatsuste avaldus – Range Rover Sport SV EDITION ONE ühendab täiuslikud proportsioonid funktsionaalse iluga. Õhuvoolu juhitakse hoolikalt, et tagada optimaalne jõudlus, samas kui madalam sõidukõrgus rõhutab veelgi jõulisemat ja enesekindlamat esteetikat. SV sõidurežiim vähendab kaasahaaravama sõidukogemuse saamiseks sõidukõrgust.

LUKSUSLIK TUNNE

Sisekujundus peegeldab auto ja juhi vahelist ühendust – võimas sportlik iseloom, mis on kombinatsioon rafineeritusest ja mugavusest.
AJAKOHANE MUGAVUS

AJAKOHANE MUGAVUS

Kergest materjalist istmedisain ühendab tekstiilid Ultrafabrics ja 3D-Knit, mis on jätkusuutlik. Need tagavad tõeliselt ajakohase mugavuse ja jõudluse.
TEIE KÄTES OLEV VÕIMSUS

TEIE KÄTES OLEV VÕIMSUS

Tunnetage jõudlust. Rool on rõhutatud pöidlahoidjatega ja innovaatiliste läbipaistvate servadega valgustatud käiguvahetushoobadega, mis parandavad puutetundlikkust. Vajutage SV sõidurežiimi nuppu ja vabastage sõiduki tõeline potentsiaal ning valgustage salong punase säraga.
TÄPSED DETAILID

TÄPSED DETAILID

Rafineeritus igas detailis. Range Rover Sport SV EDITION ONE sisaldab musta keraamilist viimistlust, mis tagab sujuva teemanditaolise puutetundlikkuse luksuskellal.

VALIGE OMA UUS RANGE ROVER SPORT SV

Range Rover Sport SV EDITION ONE on saadaval kolmes eristuvas värvitoonis, koos ainulaadse tähisega keskkonsoolil, eesmisel splitteril, läveliistudel ja lombivalgustusel.

SÜSINIKPRONKSMATT METALLIKVÄRV CARBON BRONZE MATTE

Enesekindel. Saadaval eksklusiivse süsinikpronksmati metallikvärviga Carbon Bronze Matte, millel on kerega sama värvi süsinikkiust kapott, 23-tollised süsinikkiust satiinhallid valuveljed ning Cinder Grey ja Ebony tekstiilist Ultrafabrics sisekujundus.
HOIA MIND KURSIS

PIIRE NIHUTAVAD UUENDUSED

Sündinud meie lakkamatust püüdlusest erakordsuse poole, on Range Rover Sport SV piire nihutava uuenduse põnev uus väljendus.
PIIRE NIHUTAVAD UUENDUSED

JÄTKAKE AVASTAMIST

RANGE ROVER SPORT EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT EDITION ONE

Piire nihutavad uuendused
AVASTAGE RANGE ROVER SPORT

AVASTAGE RANGE ROVER SPORT

Uuel tasemel sõidukogemus.
MUDELID JA SPETSIFIKATSIOONID

MUDELID JA SPETSIFIKATSIOONID

Vaadake kõiki mudeleid ja spetsifikatsioonid.

Näidisena toodud SV mudelil on Carbon Bronze Matte välisvärv, mis pole enam saadaval. Palun võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga, et uurida saadavust.