KODULAADIJA PAIGALDAMINE

KODULAADIJA PAIGALDAMINE

IDEAALNE VIIS LAADIMISEKS

Kiireimaks ja mugavaimaks laadimisviisiks soovitame laadida kodus professionaalselt paigaldatud kodulaadijaga – tuntud ka kui seinalaadija või kodulaadimispunkt.


Enne sõiduki ostmist aitavad meie soovitatud kodulaadimise pakkujad teil hinnata teie kinnisvara sobivust kodulaadimiseks. Paigaldamine võib sõltuda mitmetest teguritest, sealhulgas teie kinnisvara vanusest, eraparkla olemasolust ja sobivast toiteallikast.

TEIE NELI LIHTSAT SAMMU
PAIGALDUSENI

1. VALIGE OMA TEENUSEPAKKUJA

1. VALIGE OMA TEENUSEPAKKUJA

Kodulaadija paigaldamise protsessi alustamiseks aitab kohalik Land Roveri edasimüüja teil valida kodulaadimispartneri.
2. TÄITKE OMA SOBIVUSUURING

2. TÄITKE OMA SOBIVUSUURING

Teie laadimisteenuse pakkuja poolt läbi viidav kiire uuring näitab teie kodu sobivust seinalaadija paigaldamiseks. Üldised nõuded hõlmavad parkimist väljaspool tänavat ja sobivat toiteallikat.
3. LEPPIGE KOKKU PAIGALDUSKUUPÄEV

3. LEPPIGE KOKKU PAIGALDUSKUUPÄEV

Leppige valitud pakkujaga kokku paigalduskuupäev, mis on enne teie sõiduki tarnekuupäeva. Kui kvalifitseerute kulude katmiseks riikliku toetuse saamiseks, taotleb teenusepakkuja seda teie nimel.
4. OLGE VALMIS LAADIMIST ALUSTAMA

4. OLGE VALMIS LAADIMIST ALUSTAMA

Kui paigalduse kuupäev saabub, paigaldab teenusepakkuja seinalaadija ja tutvustab teile laadimise põhitõdesid.

SAAGE VEEL TEADA ELEKTRIGA SÕITMISEST JA ELEKTRILINE HÜBRIID

LAADIMINE

LAADIMINE

Alates laadimisele kuluvast ajast kuni kulude kokkuhoiuni saate siit teada kõike, mida peate teadma oma sõiduki laadimise kohta kodus või sihtkohas.
AVALIK EV LAADIMINE

AVALIK EV LAADIMINE

Sihtkohas laadimine on suurepärane viis õigeaegseks laadimiseks kodust eemal. Uurige, kus seda teha ja kuidas selle eest maksta.

1Ainult ühilduvad nutitelefonid. Olenevalt kolmanda osapoole teenusepakkuja platvormide ja mobiiltelefoni signaali saadavusest turul.