UURIGE LÄHEMALT
RANGE ROVER

UURIGE LÄHEMALT<br> RANGE ROVER

ERISTUV DISAIN

Range Rover L460 22MY
VAJUTAGE SIIA, ET MEIEGA SUHELDA

RAFINEERITUD VÄLIMUS

Ajakohane tõlgendus ja minimalistlik disain ilma üleliigsete detailideta – tulemus on kaunis ning tänapäevane vorm.
A REFINED EXTERIOR
DISTINGUISHED DESIGN

MURETULT RAFINEERITUD

Ajakohane ja silmapaistev salong, mida toetab detailide vähesus ja intuitiivne tehnoloogiline lähenemine.

LUKSUSLIK NAHK

Valige paljude erinevat tüüpi nahkade hulgast – kõik on oodatult luksuslikud ja rafineeritud. Nahk on saadaval viies värvitoonis.

JÄTKUSUUTLIKUD MATERJALID

Luksuslikud tekstiilist alternatiivid KvadratTMja UltrafabricsTMpakuvad pehmeid ja ajakohase välimusega materjale.

ERITELLIMUSEL VIIMISTLUSED

Kohandage salongi vastavalt oma isiklikule stiilile peenete spoonide ja mitmesuguste materjalide ning viimistlustega.

RAFINEERITUD JA LUKSUSLIK

RAFINEERITUD SÕIT

Alates elektrilistest ustest*kuni massaažifunktsiooniga Hot Stone istmeteni – kõik Range Roveri detailid pakuvad luksuslikku sõidukogemust.

AKTIIVNE MÜRASUMMUTUS

Uue põlvkonna mürasummutus vähendab soovimatut müra, vibratsiooni ja muid segavaid faktoreid ning on esimesena maailmas saadaval peatugede kõlarites, luues seal sõitjatele oma vaiksed tsoonid, mis tagab ülima salongi rafineerituse.
SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM PRO

SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM PRO

PM 2,5 filtreerimine ja NanoeTMXtehnoloogia vähendab oluliselt lõhnu, baktereid ja allergeene, sealhulgas SARS-COV-2 viirusosakesi. Samas parandab CO22 juhtimine heaolu ja tähelepanu ning selle taset salongis jälgitakse pidevalt.
NELJATSOONILINE KLIIMASEADE

NELJATSOONILINE KLIIMASEADE

Eraldi juhile, kõrvalistujale ja tagaistmel sõitjatele reguleeritav neljatsooniline kliimaseade võimaldab õhuvoolu temperatuuri ja intensiivsust vastavalt oma eelistustele seadistada.

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

UUE PÕLVKONNA PIVI PRO

Auhinnatud Pivi Pro on meie seni kõige intuitiivsem info- ja meelelahutussüsteem. Kõik juhtnupud on ühel puuteekraanil – tagatud on lihtne ühenduvus nutitelefonidega ja ühendatud sõiduvõimalused.
KAASAHAARAV HELI

KAASAHAARAV HELI

Helisüsteem MeridianTM Signature tagab elutruu esituse. Võimendi ja 34 kõlarit loovad helisüsteemi MeridianTM Trifield 3D-tehnoloogia kaudu igal istmel kaasahaarava helielamuse.
ÜHENDATUD MUGAVUS

ÜHENDATUD MUGAVUS

Veebipakett Online tagab katkestusteta ühenduvuse Wi-Fi tugijaama ja alla laaditud rakendustega, nagu näiteks Amazon Alexa. Tänu tarkvara kauguuenduste tehnoloogiale Software Over the Air (SOTA) on Teie sõiduk alati ajakohane.
TAGAISTMETE JUHTNUPUD

TAGAISTMETE JUHTNUPUD

8-tolline puuteekraan, mis asub Executive-klassi tagaistmete käetoes, võimaldab sõitjatel juhtida tagaistmete meelelahutussüsteemi ja mugavusfunktsioone.
JUHIABISÜSTEEMID

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis on loodud sõidu ja parkimise lihtsamaks muutmiseks. Juhiabi režiimile pääsete ligi otse uuendatud rooliratta kaudu.

DIGITAALSED LED-ESITULED

Parema nähtavuse ja resolutsiooniga näete pimedas sõites paremini ja rohkem. Digitaalsed LED-esituled koos iseloomulike päevasõidutuledega ja kujutise projektsiooniga ning isekohanduv esitulede süsteem kasutavad tee jälgimisel ennetavalt navigeerimisandmeid.

TÄIUSTATUD JÕUDLUS

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO

Saadaval laiendatud sõiduulatusega pistikhübriid (PHEV). 3-liitrine ja 6-silindriline 105 kW Ingeniumi bensiinimootor on saadaval P460e või P550e variantidena. Alalisvoolu kiirlaadimisega saate laadida kuni 80% akut vähem kui tunniga.

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO TEHNILISED ANDMED **

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

121 KM

WLTP. Eeldatav tegelik läbisõiduulatus on kuni 94 km. 

CO2 HEITMED (KUNI)

16 G/KM

Nullheitmed elektrirežiimis.

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES) 

<60 MIN

Aku kuni 80% laadimine võtab kuni üks tund, kui kasutate alalisvoolu kiirlaadijat.

LAADIMISAEG KODUS (ALATES)

5 TUNDI

Aku täislaadimine 7 kW vahelduvvoolu kodust laadijat kasutades.
PINGEVABA JUHTIMINE

PINGEVABA JUHTIMINE

Isekohanduv dünaamika tagab sujuva sõidu ja suurepärase juhitavuse, jälgides kuni 500 korda sekundis autokere ja rooli liikumist ning optimeerides pidevalt amortisaatorite seadistusi.
RAHULIK SÕIT

RAHULIK SÕIT

See süsteem pakub lisaeelist suurema veojõuna nurkades ja suurema haarduvusena maastikul, kontrollides tagatelje rataste libisemist.
TASAKAALUSTATUD VÕIMSUS

TASAKAALUSTATUD VÕIMSUS

Veojõukontroll pidurdamisel tagab kontrollitud liikumise ja juhitavuse ka kõige kitsamates kurvides. Elektrooniline diferentsiaal ja pidurisüsteem tasakaalustavad kurvides mootori pöördemomenti nelja ratta vahel.
MUGAVUS

MUGAVUS

Elektrooniline õhkvedrustus valmistab Range Roveri kurvi läbimiseks ette ja pakub kindlat mugavust. Täiustatud dünaamiline reageering parandab juhitavust elektroonilise aktiivse teel püsivuse juhtimisega (eARC), optimeerides jõudlust maanteel.

ERAKORDNE VÕIMEKUS

NELIKVEOSÜSTEEM
ELEKTROONILINE ÕHKVEDRUSTUS
KOHANDATAVAD PROGRAMMID

KOHANDATUD ISIKUPÄRASTAMINE

Hall kvaliteetmetallikvärv Charente Grey | Autobiography | Viiekohaline, tavalise teljevahega sõiduk

KOHANDATUD VÕI TELLIMISVALMIS

Valige mudel, mootor ja tehniliste andmete pakett enne oma sõiduki isikupärastamist värvide, valuvelgede ja sisustusvõimalustega.

TEIE JAOKS UNIKAALNE

Pakettide ja lisavarustuse valik on lai. Valige värvide, valuvelgede ja katuse variantide seast. See on Teie Range Rover.

JÄTKAKE AVASTAMIST

RANGE ROVERI MUDELID

RANGE ROVERI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Rafineeritud. Luksuslik. Eksklusiivne.
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.

*Only available on SV Long Wheelbase.

View WLTP figures
The figures provided are as a result of official manufacturer's tests in accordance with EU legislation with a fully charged battery. For comparison purposes only. Real world figures may differ. CO2, fuel economy, energy consumption and range figures may vary according to factors such as driving styles, environmental conditions, load, wheel fitment, accessories fitted, actual route and battery condition. Range figures are based upon production vehicle over a standardised route.

1Texcell research, 2020 carried out for and result supplied by Panasonic.

Optional features and their availability may differ by vehicle specification (model and powertrain) and market, or require the installation of other features in order to be fitted. Please contact your local Retailer for more details, or configure your vehicle online.

In-car features should be used by drivers only when safe to do so. Drivers must ensure they are in full control of the vehicle at all times.

Pivi and InControl features, options, third-party services and their availability remain market dependent – check with your Land Rover Retailer for local market availability and full terms. Certain features require an appropriate SIM with a suitable data contract which will require further subscription after the initial term advised by your Retailer. Mobile network connectivity cannot be guaranteed in all locations. Information and images displayed in relation to the InControl technology, including screens or sequences, are subject to software updates, version control and other system/visual changes depending on options selected.​ Amazon, Alexa and all related logos are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates. Certain Alexa functionality is dependent on smart home technology. Use of Amazon Alexa requires an Amazon account.

Apple CarPlay® is a Trademark of Apple Inc. Apple Inc end-user terms may apply.
Android AutoTM is a Trademark of Google LLC.
App Store is a trademark of Apple Inc.
Google Play Store is a trademark of Google LLC.
MeridianTM is a registered trademark of Meridian Audio Ltd. TrifieldTM and the “three fields” device is a trademark of Trifield Productions Ltd.