<h1><b>LAND ROVERI PISTIKHÜBRIIDID</h1>

LAND ROVERI PISTIKHÜBRIIDID


PHEV – MEIE SENI KÕIGE INNOVAATILISEM JÕUÜLEKANNE

Land Rover on loodud põhjamaise kliima jaoks. Selle pidev nelikvedu ja maastikuga kohandumine (Terrain Response) viib Teid sihtkohta ilmastikuoludest sõltumata.
Maasturid, nelikvedu ja Land Rover.

Lai valik pistikhübriidmudeleid on nüüd saadaval.

UUS RANGE ROVER PHEV PISTIKHÜBRIID

Saadaval alates 2022. aasta jaanuarist.

Võrratu rafineeritus ja luksus

UUS RANGE ROVER SPORT PHEV PISTIKHÜBRIID

Sisukas, dramaatiline ja kompromissitu.

RANGE ROVER SPORT PHEV PISTIKHÜBRIID

Range Roveri kollektsiooni kõige dünaamilisem esindaja. Pistikhübriidversioonil on nelikvedu ja ühekordse laadimisega saab sõita 48 kilomeetrit. Edumaa teistega tagab 850 mm läbivussügavus.

Alates 92 250 EUR

RANGE ROVER VELAR PHEV PISTIKHÜBRIID

Range Rover tutvustab uuendatud Velarit, mis on puhtam, silmapaistvam ja elegantsem kui kunagi varem. Range Rover on nüüd standardvalikus saadaval pistikhübriidina koos kuue bensiini- ja diiselmootoriga ning õhkvedrustusega. Linnamaasturi täiselektriline läbisõiduulatus on 53 km.

Alates 75 150 EUR

RANGE ROVER EVOQUE PHEV PISTIKHÜBRIID

Vaikne, kuid mitte silmapaistmatu. Uus laetav hübriid Range Rover Evoque P300e pakub parimat kombinatsiooni elektrilise liikumise ja nelikveo jõudluse vahel. Ainuüksi elektrienergiaga saate sõita kuni 55 kilomeetrit, laadida aku 80% -ni vaid 30 minutiga ja nautida Range Roveri jäljendamatut stiili, olenemata teeolust. Loe lähemalt kauaoodatud 309-hobujõulise uuenduse kohta.

Alates 58 600 EUR

DISCOVERY SPORT PHEV PISTIKHÜBRIID

Suure jõuga seiklusesse. Uus Land Rover Discovery Sport P300e on laetav hübriid, mis töötab ainuüksi elektrienergiaga kuni 55 kilomeetrit. 309 hobujõudu, ainulaadne nelikveosüsteem ja muljetavaldav viimistletud ja mitmeotstarbeline interjöör kogu perele. Aku laadimiseks 80 protsendini kulub vaid 30 minutit.

Alates 57 750 EUR

DEFENDER PISTIKHÜBRIID

2021. mudeliaastaks on loodud uus Defenderi võtmetähtsusega ja täiustatud pistikhübriidmudel (PHEV) P400e. Pistikhübriidis on ühendatud võimas 2-liitrine ja neljasilindriline bensiinimootor ning 105 kW elektrimootor. 400-hobujõuline P400e annab madalate ülalpidamiskulude kõrval märkimisväärse pöördemomendi, CO2 heitmeid ainult 74 g/km ja kombineeritud kütusekulu on 3,3 l / 100 km. Täiselektrirežiimis töötades ei eraldu kuni 43 km ulatuses üldse heitmeid.

Alates 73 200 EUR

TUTVU LÄHEMALT

MIDA PHEV TÄHENDAB?

MIDA PHEV TÄHENDAB?

Laetavaid hübriidsõidukeid nimetatakse hübriideks, pistikhübriidideks või kasutatakse lühendit PHEV. Tutvu Land Roveri hübriidsõidukite P300 ja P400e tehnoloogiatega.
TUTVU LÄHEMALT
VASTUTUSTUNDLIK ÄRITEGEVUS

VASTUTUSTUNDLIK ÄRITEGEVUS

Mõistame, et meie tegutsemiskeskkonna ja kogukondade väärtustamine ning kaitsmine on eduka tuleviku loomiseks väga tähtsad.
TUTVU LÄHEMALT
MEIE HÜBRIID-, BENSIINI- VÕI EURO 6 DIISELMOOTORIGA LINNAMAASTURID

MEIE HÜBRIID-, BENSIINI- VÕI EURO 6 DIISELMOOTORIGA LINNAMAASTURID

Meie praegused bensiini- ja diiselmootorid on kõige puhtamad ja efektiivsemad seni toodetutest. Uuel pistikhübriidelektriautol on kõige innovaatilisem jõuülekanne.
TUTVU LÄHEMALT