PISTIKHÜBRIIDI SEADISTAMINE

PISTIKHÜBRIIDI SEADISTAMINE

ÜHENDATUD OLEMISE EELISED

Tervitage oma uut ja põnevat seiklust koos Land Roveriga. Siin aitame Teil luua ühenduse pistikhübriidi (PHEV) oluliste omaduste ja funktsioonidega, sealhulgas info- ja meelelahutussüsteemiga ning nutitelefoni kaugrakendustega.1.

INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEMIGA ÜHENDAMINE

NUTIKA LAADIMISE ABIFUNKTSIOONID

SUURENDAGE OMA AUTO ELEKTRILIST LÄBISÕIDUULATUST EELKONDITSIONEERIMISEGA

SUURENDAGE OMA AUTO ELEKTRILIST LÄBISÕIDUULATUST EELKONDITSIONEERIMISEGA

Eelkonditsioneerimine võimaldab Teil auto salongi ja akut soojendada või jahutada, kui Teie Land Rover on vooluvõrku ühendatud. Läbisõiduulatuse suurendamiseks kasutatakse ainult vooluvõrgust saadavat energiat, mitte akut.

Eelkonditsioneerimise seadistamiseks laadige alla rakendus iGuide ja otsige üles funktsioon „eelkonditsioneerimine“.
ODAVAMA ELEKTRITARIIFIGA SÄÄSTATE RAHA

ODAVAMA ELEKTRITARIIFIGA SÄÄSTATE RAHA

Öine vooluvõrku ühendamine muudab Teie laadimisrutiini hõlpsaks ning naudite paljude energiapakkujate oluliselt odavamate elektritariifide eeliseid. Kui kasutate oma auto laadimiseks eelistatud laadimisaja funktsiooni, võite olla kindel, et Teie autot laetakse soodsama elektritariifi ajal.

Eelistatud laadimisaja seadistamiseks laadige alla rakendus iGuide ja otsige üles funktsioon „sõiduki laadimine“.

OLULISED NUTITELEFONI RAKENDUSED

Rakendustega Land Rover Remote ja iGuide on Teil juurdepääs oma sõiduki peamistele juhtnuppudele ja funktsioonidele, millal tahes neid vajate.

SÕIDUKI JUHISED TEEL OLLES

SÕIDUKI JUHISED TEEL OLLES

Rakendus Land Rover iGuide teeb Teie pistikhübriidmootoriga Land Roveri põhifunktsioonide ja juhtelementide leidmise ning mõistmise lihtsaks. See toimib kui mobiilne kasutusjuhend, andes vastuse mistahes küsimustele.
JÄLGIGE OMA SÕIDUKIT KÕIKJAL

JÄLGIGE OMA SÕIDUKIT KÕIKJAL

Rakendusega Land Rover Remote saate kõiki oma sõiduki funktsioone seadistada otse telefonist. Kauglukustust, kütuse olekut, eelkonditsioneerimist, laadimisaegu ja kliimat saab vaadata ja seadistada ühe nupuvajutusega.

PISTIKHÜBRIIDI TÄIENDAV TUGI

KUIDAS OMA PISTIKHÜBRIIDMOOTORIGA AUTOT LAADIDA?

KUIDAS OMA PISTIKHÜBRIIDMOOTORIGA AUTOT LAADIDA?

Tutvuge lihtsate sammudega, kuidas oma sõidukit kodus või teel olles laadida.
PISTIKHÜBRIIDI SÕIDUREŽIIMID

PISTIKHÜBRIIDI SÕIDUREŽIIMID

Tutvuge sõidurežiimidega, mis võimaldavad sõita nii elektri- kui ka bensiinimootoriga.

1Ainult ühilduvad nutitelefonid. Sõltub kolmanda osapoole teenusepakkuja platvormide ja mobiiltelefoni signaali saadavusest riigis.

InControli funktsioonid, valikud ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos siduva andmesidepaketiga, mille kehtivust peab hiljem pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud.

iGuide on ettevõtte Apple Inc registreeritud Apple Inc. IOS on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad ettevõtte Apple Inc lõppkasutaja tingimused.

Android on Google LLC registreeritud kaubamärk.