UURIGE LÄHEMALT

RANGE ROVER EVOQUE
<h3><b>UURIGE LÄHEMALT </h3> RANGE ROVER EVOQUE

LOODUD KOMPROMISSITULT

CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

KÜTKESTAV DISAIN

Evoque rõhutab Range Roveri disaini DNA-d oma voolujoonelise katuse, pideva keskosajoone ning uue ja elegantse kolmemõõtmelise esivõrega. Uued LED-pikselesituled pakuvad teravat ja eristuvat valgusgraafikat.
CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

RAHUSTAV KESKKOND

Range Rover Evoque’i rahulik ja minimalistlik salong on uue keskkonsooli disainiga, milles on uus, puutetundlik käigukang, voolujooneline 11,4-tolline kumera klaasiga puuteekraan ja täiustatud pakiruum.

UUE PÕLVKONNA PIVI PRO

Meie auhinnatud info- ja meelelahutussüsteem Pivi Pro sisaldab kõiki juhtnuppe uuel, voolujoonelisel 11,4-tollisel kumeral puuteekraanil. Optimaalse mugavuse tagamiseks on helitugevuse, kliima ja istme reguleerimise seaded alati käepärast.
VIRTUAALNE ABITEHNOLOOGIA AMAZON ALEXA

VIRTUAALNE ABITEHNOLOOGIA AMAZON ALEXA

Rääkige Alexaga,3 et sõiduki põhifunktsioone hõlpsamalt juhtida. Kõik on kontrolli all, alates navigeerimisest kuni meediavalikuteni, isegi ühilduvad nutiseadmed kodus – ja seda kõike hääljuhtimist kasutades.
TÄIUSTATUD TEHNOLOOGIA

TÄIUSTATUD TEHNOLOOGIA

Pivi Pro1 töötab kooskõlas kauguuenduste tehnoloogia tarkvaraga Software Over the Air,4et pidevalt Teie Range Rover Evoque’i tehnoloogiat täiustada. What3wordsi navigeerimine kasutab täpse asukoha leidmiseks kolmesõnalisi sihtkoha sisestusi.
KATKESTUSTETA ÜHENDUVUS

KATKESTUSTETA ÜHENDUVUS

USB-C-portide abil on seadmed laetud ja kõik sõitjad ühenduses, samas vähendab seadmete juhtmevaba laadimine salongis segadust.
JUHIABISÜSTEEMID

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis on loodud sõidu ja parkimise lihtsamaks muutmiseks. Juhiabi režiimile pääsete ligi otse uuendatud rooliratta kaudu.

TÄIENDAV SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM CABIN AIR PURIFICATION PLUS

Tänu oma klassi kõige silmapaistvamale õhukvaliteedi tehnoloogiale5 parandab Cabin Air Purification Plus Range Rover Evoque’is heaolu ja erksust, jälgides ja kontrollides CO2 2 taset tänu PM 2,5 filtreerimisele ja CO22 juhtimisele.

ELEKTRIFITSEERITUD JÕUDLUS

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO

Pistikhübriidmootoriga Range Rover Evoque pakub oma hübriidtehnoloogiaga parimat mõlemast maailmast – ühendatud on 80 kW elektrimootor ja Ingeniumi bensiinimootor. Tehke oma igapäevasõidud ainult elektrirežiimis6, mille sertifitseeritud sõiduulatus on kuni 62 km.**.

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO TEHNILISED ANDMED

WLTP ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

62 KM**

Oodatav tegelik sõiduulatus on kuni 48 km.

CO22 HEITMED (KUNI)

31 G/KM**

Nullheitmed elektrirežiimis.

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES)

30 MINUTIT

Aku kuni 80% laadimine võtab alalisvoolu kiirlaadijat kasutades umbes 30 minutit.

LAADIMISAEG KODUS (ALATES)

2 TUNDI 12 MINUTIT

Aku kuni 100% täislaadimine 7 kW vahelduvvoolu kodust laadijat kasutades.

VÕIMEKAS KÕIKIDEL MAASTIKEL

ISEKOHANDUV TEHNOLOOGIA
OPTIMAALNE VEOJÕUD

VALIKUD JA LISAVARUSTUS

AINULAADNE TEILE

Viimistletud mugavust suurendab hoolikalt valitud lisavarustuse pakettide ja tarvikute valik, mis täiustab teie elu iga päev.

JÄTKAKE AVASTAMIST

MUDELID

MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
ÜLEVAADE

ÜLEVAADE

Kogege Range Rover Evoque’i.

**Vaadake WLTP arvnäitajaid.


Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja laetusest, kasutatud seadmetest ning laadimise kestusest.

1Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos siduva andmesidepaketiga mille kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi või visuaalsetest muudatustest. Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

23D-täisvaatekaamera. Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust. Vastavalt kohalikele eeskirjadele.

3Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com Inc kaubamärgid või selle sidusettevõtted. Teatud Alexa funktsionaalsused sõltuvad nutikodu tehnoloogiast. Võib vajada täiendavaid tooteid ja seadistusi. Ühilduvad nutitelefonid. Ühenduvus sõltub iga riigi kolmandate osapoolte võrguplatvormidest ja tellimusest.

4Ainult ühilduvad nutitelefonid. Sõltub riigi mobiilsidevõrgust, -signaalist ja kliendikontost. Vajalik on mobiilne andmeside või Wi-Fi ühendus. Tarkvara kauguuenduste tehnoloogia Software Over the Air sõltub juhi nõusolekust, võrguühendusest ja kättesaadavusest riigis.

5Võrreldes sarnaste konkurentide klassiga, kehtib 03.03.23.

6Keskmine päevane teekonna pikkus (48 km), mis on arvutatud 30 riigi Range Rover Evoque’i sõidukite InControli andmeid arvestades aastatel 2019–2022. Eelduseks on täislaetud aku.