LOODUD KOMPROMISSITULT

Karismaga, et olla eeskujuks.

ERISTAV DISAIN

CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

KÜTKESTAV ISELOOM

Evoque rõhutab Range Roveri disaini DNA-d oma voolujoonelise katuse, pideva keskosajoone ning uue ja elegantse kolmemõõtmelise esivõrega. Uued LED-pikselesituled pakuvad teravat ja eristuvat valgusgraafikat.
CRAFTED WITHOUT COMPROMISE

RAHUSTAV KESKKOND

Range Rover Evoque'i rahulikus sõitjateruumis ja keskkonsoolis on taktiilne käiguvahetaja, ujuv 11,4-tolline kumer klaasist puuteekraan ja täiustatud panipaik.

ÜHENDATUD MUGAVUS

UUE PÕLVKONNA PIVI PRO

Meie auhinnatud info- ja meelelahutussüsteem Pivi Pro sisaldab kõiki juhtnuppe uuel, voolujoonelisel 11,4-tollisel kumeral puuteekraanil. Optimaalse mugavuse tagamiseks on helitugevuse, kliima ja istme reguleerimise seaded alati käepärast.

JUHIABISÜSTEEMID

Valige paljude funktsioonide hulgast, mis vähendavad juhi pingutust ja muudavad parkimise lihtsamaks. Erinevate uuenduslike tehnoloogiatega, mis on saadaval iga sõidu täiustamiseks.
JUHIABISÜSTEEMID
VIRTUAALNE ABITEHNOLOOGIA AMAZON ALEXA

VIRTUAALNE ABITEHNOLOOGIA AMAZON ALEXA

Rääkige Alexaga,3 et sõiduki põhifunktsioone hõlpsamalt juhtida. Kõik on kontrolli all, alates navigeerimisest kuni meediavalikuteni, isegi ühilduvad nutiseadmed kodus – ja seda kõike hääljuhtimist kasutades.
TÄIUSTATUD TEHNOLOOGIA

TÄIUSTATUD TEHNOLOOGIA

Pivi Pro1 töötab kooskõlas kauguuenduste tehnoloogia tarkvaraga Software Over the Air,4et pidevalt Teie Range Rover Evoque’i tehnoloogiat täiustada. What3wordsi navigeerimine kasutab täpse asukoha leidmiseks kolmesõnalisi sihtkoha sisestusi.
KATKESTUSTETA ÜHENDUVUS

KATKESTUSTETA ÜHENDUVUS

USB-C-portide abil on seadmed laetud ja kõik sõitjad ühenduses, samas vähendab seadmete juhtmevaba laadimine salongis segadust.
PINGUTUSETA TURVALINE

PINGUTUSETA TURVALINE

Võtmeta sissepääsuga, mis on saadaval Dynamic SE, Dynamic HSE ja Autobiography standardvarustuses, liiguvad sõidukile lähenedes uksekäepidemed automaatselt avamisasendisse ja uksed avanevad. Hetkel, kui võtmehoidjat enam ei tuvastata, uksed lukustatakse.

TÄIENDAV SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM CABIN AIR PURIFICATION PLUS

Tänu oma klassi kõige silmapaistvamale õhukvaliteedi tehnoloogiale5 parandab Cabin Air Purification Plus Range Rover Evoque’is heaolu ja erksust, jälgides ja kontrollides CO2 2 taset tänu PM 2,5 filtreerimisele ja CO22 juhtimisele.

JÕUDLUS

WLTP ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

61KM††
Oodatav tegelik sõiduulatus on kuni 47 km.

CO2 HEITMED (KUNI)

33G/KM††
Nullheitmed elektrirežiimis.

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES)

30MINUTIT
Aku kuni 80% laadimine võtab alalisvoolu kiirlaadijat kasutades umbes 30 minutit.

LAADIMISAEG KODUS (ALATES)

2TUNDI 12 MINUTIT
Aku kuni 100% täislaadimine 7 kW vahelduvvoolu kodust laadijat kasutades.

ELEKTRILINE HÜBRIID

Pistikhübriidmootoriga Range Rover Evoque pakub oma hübriidtehnoloogiaga parimat mõlemast maailmast – ühendatud on 80 kW elektrimootor ja Ingeniumi bensiinimootor. Läbige keskmine päevane teekond ainult elektrirežiimis 6 .

P270e mootor üksikasjalikult.
ELEKTRILINE HÜBRIID

TIPPKIIRUS KM/H

230KM/H*

VÕIMSUS

249PS (184kW)

0-100 KM/H

7,6SEKUNDIGA
0-100 km/h in 7,6 sekundiga.

CO2 HEITMED (KUNI)

182G/KM±
NEDC kombineeritud

kerghübriidsed bensiinimootorite

Meie tõhusad ja võimsad kerghübriidmootorid koguvad, salvestavad ja võtavad taaskasutusse energia, mis tavaliselt aeglustamisel kaduma läheb.

P250 mootor üksikasjalikult.
kerghübriidmootor

TIPPKIIRUS KM/H

213KM/H

VÕIMSUS

204PS (150kW)

0-100 KM/H

8,5SEKUNDIGA
0-100 km/h in 8,5 sekundiga.

CO2 HEITMED (KUNI)

166G/KM††
WLTP kombineeritud

kerghübriidsed diiselmootorid

Meie tõhusad ja võimsad kerghübriidmootorid koguvad, salvestavad ja võtavad taaskasutusse energia, mis tavaliselt aeglustamisel kaduma läheb.

D200 mootor üksikasjalikult.
kerghübriidsed diiselmootorid

VÕIMEKAS KÕIKIDEL MAASTIKEL

ISEKOHANDUV TEHNOLOOGIA
OPTIMAALNE VEOJÕUD

VALIKUD JA LISAVARUSTUS

AINULAADNE TEILE

Viimistletud mugavust suurendab hoolikalt valitud lisavarustuse pakettide ja tarvikute valik, mis täiustab teie elu iga päev.

JÄTKAKE AVASTAMIST

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Vaadake kõiki mudeleid ja spetsifikatsioonid.
ÜLEVAADE

ÜLEVAADE

Kogege Range Rover Evoque’i.

**Vaadake WLTP arvnäitajaid.


Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja laetusest, kasutatud seadmetest ning laadimise kestusest.

1Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos siduva andmesidepaketiga mille kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi või visuaalsetest muudatustest. Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

23D-täisvaatekaamera. Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust. Vastavalt kohalikele eeskirjadele.

3Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com Inc kaubamärgid või selle sidusettevõtted. Teatud Alexa funktsionaalsused sõltuvad nutikodu tehnoloogiast. Võib vajada täiendavaid tooteid ja seadistusi. Ühilduvad nutitelefonid. Ühenduvus sõltub iga riigi kolmandate osapoolte võrguplatvormidest ja tellimusest.

4Ainult ühilduvad nutitelefonid. Sõltub riigi mobiilsidevõrgust, -signaalist ja kliendikontost. Vajalik on mobiilne andmeside või Wi-Fi ühendus. Tarkvara kauguuenduste tehnoloogia Software Over the Air sõltub juhi nõusolekust, võrguühendusest ja kättesaadavusest riigis.

5Võrreldes sarnaste konkurentide klassiga, kehtib 03.03.23.

6Keskmine päevane teekonna pikkus (48 km), mis on arvutatud 30 riigi Range Rover Evoque’i sõidukite InControli andmeid arvestades aastatel 2019–2022. Eelduseks on täislaetud aku.