Wimbledon

TENNISETURNIIR, WIMBLEDON 2024

"Kuna tegemist on Ikoonilise Briti kultuurisündmusena, mida jälgivad miljonid üle maailma, annab tenniseturniir Range Roverile ideaalse võimaluse suhelda klientidega kogu maailmas läbi loomingulise jutuvestmise, mis kajastab suurepäraselt meie sõidukite elegantsi ja viimistletust ning kahe moodsa luksusmargi sünergiat."
Geraldine Ingham,
Range Roveri tegevdirektor

JAGATUD KIRG

Meie koostöö keskmes on vaikne viimistletus ja ühine pühendumus jätkusuutlikule tulevikule. Meie Range Roveri mudeliperekond on valmis transportima mängijaid ja ametnikke kogu turniiri vältel.


Kohapealse laadimisvõimaluse ja kuni 125 km elektrilise sõiduulatusega Range Roveri ja Range Rover Sporti pistikhübriidid on teele asumiseks pidevalt valmis.

Wimbledon

EESKUJU NÄIDATES

Maailma vanim tenniseturniir on ühtlasi ka hooaja seltskonnasündmus. Mänguliste vinjettide seerias äratab Range Rover taas ellu Wimbledoni etiketi.

RANGE ROVER

Wimbledon

JOOGID TULEB PAIGUTADA MÕISTLIKULT

Suvepäeval SV Signature Suite'iga täiuslikult jahutatud.
Wimbledon

ALATI TULEB KANDA SOBIVAT RIIETUST

Range Roveri disain pole kunagi kohatu.

RANGE ROVER SPORT

SOBIVAD PAUSID LAADIMISEKS

SOBIVAD PAUSID LAADIMISEKS

Alalisvoolu kiirlaadimisega ei ole Range Rover Sport pistikhübriid (PHEV) kunagi kauaks mängust väljas.
PALUN ISTUGE TEILE MÄÄRATUD KOHALE

PALUN ISTUGE TEILE MÄÄRATUD KOHALE

Teie isiklik VIP-boks perforeeritud Windsori nahkistmetega.

RANGE ROVER VELAR

PALUN VAIKUST

PALUN VAIKUST

Puhake põnevusest ja nautige oma auto sõitjateruumi vaikset mugavust.
MÄNG JÄTKUB, KUI KATUS ON SULETUD

MÄNG JÄTKUB, KUI KATUS ON SULETUD

Panoraamkatus kaitseb vihma eest ja laseb päikese tuppa.

RANGE ROVER EVOQUE

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmandate osapoolte teenused ja nende saadavus sõltuvad endiselt turust – kohaliku turu saadavuse ja täielike tingimuste kohta uurige Land Roveri edasimüüjalt. Teatud funktsioonidega kaasneb tellimus, mis vajab edasist uuendamist pärast teie jaemüüja soovitatud esialgse perioodi lõppu. Mobiilsidevõrgu ühenduvust ei saa kõigis asukohtades tagada. InControli tehnoloogiaga seoses kuvatav teave ja kujutised, sealhulgas ekraanid või jadad, sõltuvad valitud suvanditest tarkvaravärskenduste, versioonikontrolli ja muude süsteemi/visuaalsete muudatuste osas.


Lisavarustusena saada olevad funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda olenevalt turust ja sõiduki spetsifikatsioonist (mudel ja jõuajam) või nende paigaldamiseks tuleb paigaldada muid funktsioone. Lisateabe saamiseks võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga või konfigureerige oma sõiduk veebis.