UURIGE LÄHEMALT

DISCOVERY SPORT
<h3><b>UURIGE LÄHEMALT</h3> DISCOVERY SPORT

MITMEKÜLGNE DISAIN

RUUMIKAD ISTMED

Kuni seitsme istekohaga ja oma klassi kõige ruumikama avatud esikonsooli panipaigaga1saate kogu perega stiilselt ja mugavalt maailma avastada.

VÕTKE KÕIK VAJALIK KAASA

Dünaamilise katuse kandevõime on kuni 75 kg, mis sobib nii katusebokside, jalgrataste kui ka muu varustuse transportimiseks.

KATKESTUSTETA ÜHENDUVUS

Kuna igas istmereas on USB-C sisend ja võimekus kiirlaadimiseks, on Teie seadmed alati laetud.

TEIE JÄRGMISEKS SEIKLUSEKS

FOR YOUR NEXT ADVENTURE

JULGE DISAIN

Läikivmustad küljeliistud ja iluvõre koos Discovery kuusnurkmotiiviga täiendavad kerega sama värvi põhjakaitseplaate ja läikivmusta Narvik Discovery kapoti kirja.

DÜNAAMILINE KOHALOLEK

Eesmärgipärase hoiaku, tõusva keskosa detaili ja eristuva tagumise katusepiilariga on Discovery DNA selgelt märgatav. 21- ja 19-tollised valuveljed on saadaval läikivmusta või teemantlõikeviimistlusega.

SILMATORKAV VÄRV

Discovery Sport Dynamicu puksiirvarda katted on kerega sama värvi ning alumised läikivmustad keredetailid rõhutavad julget ja ajakohast välimust.

INTUITIIVSED JUHTNUPUD

Tänu 11,4-tollisele uuele ja voolujoonelisele kumera klaasiga Pivi Pro puuteekraanile saate kõiki oma2 sõidu aspekte mugavalt juhtida. Uus käigukang tagab muretu ja puutetundliku juhtimise.

GARANTEERITUD MUGAVUS

Võite olla kindel, et kõikidel istekohtadel on mugav istuda tänu erinevatele materjalidele, mille seas on näiteks Luxtec ja seemiskangas. DuoLeather või Windsori nahk on saadaval erinevates värvides.

AVAR VAADE

Täitke oma Discovery Sporti salong loomuliku valgusega ja nautige paremat vaadet igalt istekohalt tänu lisavarustusse kuuluvale panoraamkatusele.

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

TÄIELIKULT ÜHENDATUD

Alustage iga pereseiklust2 info- ja meelelahutussüsteemiga Pivi Pro. 90% ülesannetest saab uuel ja voolujoonelisel 11,4-tollisel kumera klaasiga puuteekraanil teha vaid kahe puutega.

INTERAKTIIVNE JUHIEKRAAN

Kõrglahutusega 12,3-tolline täielikult interaktiivne juhiekraan kuvab sõiduki, navigatsiooni- ja sõiduteabe juhi silme ette. Projitseerige põhiteave esiklaasile valikulise esiklaasinäidikuga.4.

SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM

Tänu oma klassi kõige silmapaistvamale õhukvaliteedi tehnoloogiale1filtreerib ja puhastab Cabin Air Purification Plus Discovery Sporti salongi õhu tolmust ja mikroobidest, jälgides samal ajal CO22 taset, et parandada sõitjate heaolu.

ÜHENDATUD MUGAVUS

Katkestusteta ühenduvus kogu perele Amazon Alexa, Apple CarPlay® ja pilveühendusega7 ning andmesidepaketiga WiFi tugijaama valmiduse. Tänu rakendusele Land Rover Remote Skill8 saate oma sõidukiga ka eemalt suhelda.

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Seadmete juhtmevaba laadimine3 ja ühenduvus võimaldab laadida ühilduvaid nutitelefone ning see aitab vähendada segadust salongis.

ROHKEM EFEKTIIVSUST

PISTIKHÜBRIIDMOOTOR

Saate sõita üle 90 protsendi keskmistest igapäevastest teekondadest ainult elektrilises EV-režiimis9. Pistikhübriid (PHEV) võimaldab sõita ainult elektriga ilma väljalasketorust paiskuvate heitgaasideta ning selle sertifitseeritud sõiduulatus on kuni 61 km ††.

HÜBRIID-ELEKTRIAUTO TEHNILISED ANDMED

WLTP ELETRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

61 KM**

Oodatav sõiduulatus tegelikkuses kuni 47 km.

CO22 HEITMED (KUNI)

33 G/KM**

Nullheitmed elektrirežiimis.

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES)

30 MINUTIT

Aku kuni 80% laadimine võtab alalisvoolu kiirlaadijat kasutades umbes 30 minutit.

LAADIMISAEG KODUS (ALATES)

2 TUNDI 12 MINUTIT

Aku kuni 100% täislaadimine 7 kW vahelduvvoolu kodust laadijat kasutades.

ENESEKINDEL VÕIMEKUS

CONFIDENT CAPABILITY

PUKSEERIGE MIDA TAHES

Tänu kuni 2500 kg* pukseerimisvõimsuselesaate Discovery Sportiga transportida kõike alates haagistest kuni hobuveokini.

ISEKOHANDUV TEHNOLOOGIA

Iga Discovery Sport on varustatud nelikveo, iga pinnasega kohanduva veojõu kontrollsüsteemiga (ATPC) ja Terrain Response 2-ga, mis tagavad enesekindluse mis tahes oludes.

OPTIMAALNE VEOJÕUD

Tundke end igal maastikul turvaliselt tänu stardiabi veojõukontrollile, mäkketõusuabile (GRC), nõlvaltstardiabile (HLA) ja mägipidurile (HDC).

JÄTKAKE AVASTAMIST

DISCOVERY SPORTI MUDELID

DISCOVERY SPORTI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
ÜLEVAADE

ÜLEVAADE

Tehke oma maailmas enamat Discovery Sportiga.

**Vaadake WLTP arvnäitajaid.
Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

Märgmahtu mõõtes täidetakse testitav ruum vedelikuga.

  • Pukseerimine mõjutab oluliselt elektrilist sõiduulatust.

Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja laetusest, kasutatud seadmetest ning laadimise kestusest.​

1Võrreldes sarnaste konkurentide klassiga, kehtib 03.03.23.

2Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie Land Roveri edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

3Ainult ühilduvad nutitelefonid.

4Mõnes riigis on vajalik päikesevalgustust nõrgendav esiklaas. Navigeerimisandmed kuvatakse esiklaasile ainult siis, kui autole on paigaldatud Pivi Pro.

5Kui kahe- või mitmevaateliste prillide kandja ei saa tahavaatepeegli ClearSight fookust reguleerida, saab kasutada ka tavalist tahavaatepeeglit. Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust. Vastavalt kohalikele eeskirjadele.

6Maapinnavaate ClearSight Ground View pilt sõltub 3D-täisvaatekaamerast. Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust. Vastavalt kohalikele eeskirjadele.

7Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun veebisaiti https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

8Land Rover InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Land Roveri rakendus InControl Remote rakendus on vaja alla laadida Apple’i või Google Play poest.

9Keskmine päevane teekonna pikkus (51 km) on arvutatud 30 riigi Discovery Sporti sõidukite InControli andmeid arvestades aastatel 2019–2022. Eelduseks on täislaetud aku.

​Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.​

Palun arvestage, et alternatiivsete viimistlustasemete valimisel võidakse muuta standardvarustust. Standardvarustus võib erineda sõltuvalt auto mootorist ja käigukastist.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto spetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab hiljem pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi või visuaalsetest muudatustest.