VÕTKE OMAKS VABADUSE TEE

Saage Discovery Sportiga maailmast rohkem osa.

MITMEKÜLGNE DISAIN

RUUMIKAD ISTMED

Kuni seitsme istekohaga ja oma klassi kõige ruumikama avatud esikonsooli panipaigaga1saate kogu perega stiilselt ja mugavalt maailma avastada.
VEDAGE, MIDA IGANES SOOVITE

VEDAGE, MIDA IGANES SOOVITE

Kuni 2500 kg* pukseerimisvõimega saate Discovery Sportiga transportida kõike alates järelkärudest kuni hobutreileriteni.
VEDAGE KÕIKE

VEDAGE KÕIKE

Kuni 75 kg dünaamilise katusekoormusega leiate ruumi katusebokside, jalgrataste ja muu varustuse jaoks.

TEIE JÄRGMISEKS SEIKLUSEKS

FOR YOUR NEXT ADVENTURE

JULGE DISAIN

Läikivmustad küljeliistud ja iluvõre koos Discovery kuusnurkmotiiviga täiendavad kerega sama värvi põhjakaitseplaate ja läikivmusta Narvik Discovery kapoti kirja.

INTUITIIVSED JUHTNUPUD

Tänu 11,4-tollisele uuele ja voolujoonelisele kumera klaasiga Pivi Pro puuteekraanile saate kõiki oma2 sõidu aspekte mugavalt juhtida. Uus käigukang tagab muretu ja puutetundliku juhtimise.

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

TÄIELIKULT ÜHENDATUD

Alustage iga pereseiklust2 info- ja meelelahutussüsteemiga Pivi Pro. 90% ülesannetest saab uuel ja voolujoonelisel 11,4-tollisel kumera klaasiga puuteekraanil teha vaid kahe puutega.

JUHIABILISED

Loodud autosõidu lihtsustamiseks. Driver Assist Packi intuitiivsete funktsioonide hulka kuuluvad eesliikuja kiirusega kohanduv püsikiirusehoidja ja tagant otsasõidu monitor.
JUHIABILISED
SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM

SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM

Tänu oma klassi kõige silmapaistvamale õhukvaliteedi tehnoloogiale1filtreerib ja puhastab Cabin Air Purification Plus Discovery Sporti salongi õhu tolmust ja mikroobidest, jälgides samal ajal CO22 taset, et parandada sõitjate heaolu.
ÜHENDATUD MUGAVUS

ÜHENDATUD MUGAVUS

Katkestusteta ühenduvus kogu perele Amazon Alexa, Apple CarPlay® ja pilveühendusega7 ning andmesidepaketiga WiFi tugijaama valmiduse. Tänu rakendusele Land Rover Remote Skill8 saate oma sõidukiga ka eemalt suhelda.
SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Seadmete juhtmevaba laadimine3 ja ühenduvus võimaldab laadida ühilduvaid nutitelefone ning see aitab vähendada segadust salongis.
SUJUV JA TURVALINE

SUJUV JA TURVALINE

SE ja HSE standardvarustusse kuuluva võtmeta sissepääsuga lukustuvad teie sõiduki uksed automaatselt, kui võtmepulti enam ei tuvastata.

ROHKEM EFEKTIIVSUST

WLTP ELETRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

60KM††
WLTP. Oodatav sõiduulatus tegelikkuses kuni 46 km.

COHEITMED (KUNI)

34G/KM††
Nullheitmed elektrirežiimis.

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES)

30MINUTIT
Aku kuni 80% laadimine võtab alalisvoolu kiirlaadijat kasutades umbes 30 minutit.

LAADIMISAEG KODUS (ALATES)

2TUNDI 12 MINUTIT
Aku kuni 100% täislaadimine 7 kW vahelduvvoolu kodust laadijat kasutades.

ELEKTRILINE HÜBRIID

Läbige üle 90 protsendi keskmistest igapäevastest sõitudest ainult elektrirežiimis 9. Pistikhübriid (PHEV) tagab täiselektrilise sõidu ilma summutitorust väljuvate heitgaasideta.

P270e mootor üksikasjalikult.
ELEKTRILINE HÜBRIID

VÕIMSUS

249PS
184 kW.

MAKSIMAALNE PUKSEERIMINE (KUNI)

2.200KG

0-100 KM/H

7,8SEKUNDIGA
0-100 km/h in 7,8 sekundiga

CO2 HEITMED (KUNI)

187G/KM±
Kombineeritud

KERGHÜBRIIDSED BENSIINIMOOTORITE

Meie tõhusad ja võimsad kerghübriidmootorid koguvad, salvestavad ja taaskasutavad energiat, mis tavaliselt aeglustamisel kaduma läheb.

P250 mootor üksikasjalikult.
KERGHÜBRIIDSED BENSIINIMOOTORITE

VÕIMSUS

204PS
150 kW.

MAKSIMAALNE PUKSEERIMINE (KUNI)

2.500KG

0-100 KM/H

8,6SEKUNDIGA
0-100 km/h in 8,6 sekundiga

CO2 HEITMED (KUNI)

171G/KM††
WLTP kombineeritud

KERGHÜBRIIDSED DIISELMOOTORID

Meie tõhusad ja võimsad kerghübriidmootorid koguvad, salvestavad ja taaskasutavad energiat, mis tavaliselt aeglustamisel kaduma läheb.

D200 mootor üksikasjalikult.
KERGHÜBRIIDSED DIISELMOOTORID

ENESEKINDEL VÕIMEKUS

ISEKOHANDUV TEHNOLOOGIA
OPTIMAALNE VEOJÕUD

VALIKUD JA TARVIKUD

TEILE AINULAADNE

Hoolikalt koostatud tarvikute ja välisvalikute lisavarustus võimaldab teil oma Discovery Sporti iga seikluse jaoks kohandada.

JÄTKAKE AVASTAMIST

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Mudelid ja spetsifikatsioonid

Vaadake kõiki mudeleid ja spetsifikatsioonid.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Tehke oma maailmas enamat Discovery Sportiga.

**Vaadake WLTP arvnäitajaid.
Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO2,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

Märgmahtu mõõtes täidetakse testitav ruum vedelikuga.

  • Pukseerimine mõjutab oluliselt elektrilist sõiduulatust.

Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja laetusest, kasutatud seadmetest ning laadimise kestusest.​

1Võrreldes sarnaste konkurentide klassiga, kehtib 03.03.23.

2Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie Land Roveri edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

3Ainult ühilduvad nutitelefonid.

4Mõnes riigis on vajalik päikesevalgustust nõrgendav esiklaas. Navigeerimisandmed kuvatakse esiklaasile ainult siis, kui autole on paigaldatud Pivi Pro.

5Kui kahe- või mitmevaateliste prillide kandja ei saa tahavaatepeegli ClearSight fookust reguleerida, saab kasutada ka tavalist tahavaatepeeglit. Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust. Vastavalt kohalikele eeskirjadele.

6Maapinnavaate ClearSight Ground View pilt sõltub 3D-täisvaatekaamerast. Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust. Vastavalt kohalikele eeskirjadele.

7Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun veebisaiti https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

8Land Rover InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Land Roveri rakendus InControl Remote rakendus on vaja alla laadida Apple’i või Google Play poest.

9Keskmine päevane teekonna pikkus (51 km) on arvutatud 30 riigi Discovery Sporti sõidukite InControli andmeid arvestades aastatel 2019–2022. Eelduseks on täislaetud aku.

​Meridian on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​Trifield ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.​

Palun arvestage, et alternatiivsete viimistlustasemete valimisel võidakse muuta standardvarustust. Standardvarustus võib erineda sõltuvalt auto mootorist ja käigukastist.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto spetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab hiljem pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi või visuaalsetest muudatustest.