KUIDAS OMA ELEKTRISÕIDUKIT LAADIDA

KUIDAS OMA ELEKTRISÕIDUKIT LAADIDA

Elektriauto laadimine on lihtne. Siit leiate kõik, mida võiksite teada iga päev elektrirežiimis sõites.

AUTO LAADIMISE VIDEOJUHISED

Tutvuge kolmeminutilises videos oma Land Roveri laadimisega.
VAADAKE VIDEOT

LAADIMISÜHENDUSED

Laadimisjaamaga ühendamiseks kasutab Teie pistikhübriidmootoriga Land Rover kombineeritud laadimissüsteemi (CCS). See ühildub aeglasema vahelduvvoolu ja valitud mudelitel kiire alalisvoolu laadimiskiirusega. Mõned teised autotootjad kasutavad laadimiseks erinevaid süsteeme, näiteks CHAdeMOt. Need on laadimisvõrgus vähem kasutatavad ega ühildu pistikhübriidmootoriga Land Roveriga.

VAHELDUVVOOLUGA LAADIMINE

VAHELDUVVOOLUGA LAADIMINE

Sõiduki ülemise osa CCS-kaablit kasutatakse vahelduvvooluga laadimiseks (kuni 7 kW). Sellesse sobivad kaablid on tuntud ka kui 2. tüübi (Type 2) ühenduskaablina ja need ühilduvad Teie seinalaadijaga, vahelduvvooluga avaliku laadimisjaamaga ja tavalise pistikupesaga.
ALALISVOOLUGA KIIRLAADIMINE

ALALISVOOLUGA KIIRLAADIMINE

Valitud mudelitel on sõiduki alaosas CCS-kaablil kaks tihvti, mis kolme ülaltoodud tihvtiga ühendades tagavad kiire alalisvooluga laadimise (kuni 50 kW) teel olles. Kahele alumisele tihvtile pääseb ligi, kui eemaldada alumise pistikupesa kaas.

LAADIMISKAABLID

Teie pistikhübriid ühildub kolme tüüpi laadimiskaablitega erinevate toiteallikate jaoks.

AVALIKU KOHA JA SEINALAADIJA LAADIMISKAABEL (režiim 3)

AVALIKU KOHA JA SEINALAADIJA LAADIMISKAABEL (režiim 3)

3. režiimi laadimiskaabel ühendab Teie sõiduki seinalaadija ja vahelduvvooluga avaliku laadimisjaamaga. Selle mõlemas otsas on 2. tüübi laadimiskaabel.
LAADIMISKAABLIGA ALALISVOOLUGA KIIRLAADIMISJAAMAD

LAADIMISKAABLIGA ALALISVOOLUGA KIIRLAADIMISJAAMAD

Alalisvoolu kiirlaadimiskaabel on alati avalike laadimisjaamade külge kinnitatud, mistõttu teel olles ei ole vaja oma kaablit kasutada. Laadimiseks peab laadimispistik olema ühendatud Teie sõiduki CCS-kaabli mõlema osaga.
PISTIKUPESAS LAADIMISE LAADIMISKAABEL (režiim 2)

PISTIKUPESAS LAADIMISE LAADIMISKAABEL (režiim 2)

2. režiimi laadimiskaabel ühendab Teie auto tavalise pistikupesaga, kasutades selleks ühes otsas 2. tüübi (Type 2) ühenduskaablit ja teises tavalist pistikupesa.

SOOVITATAVAD NUTITELEFONI RAKENDUSED

Rakenduste Land Rover Remote ja iGuide abil pääsete ligi seirele, juhtelementidele ja pistikhübriidi laadimisjuhenditele kodus või liikvel olles.

LAADIMISE JUHISED TEEL OLLES

LAADIMISE JUHISED TEEL OLLES

Rakendus Land Rover iGuide teeb Teie pistikhübriidmootoriga Land Roveri põhifunktsioonide ja juhtelementide leidmise ning mõistmise lihtsaks. See toimib kui mobiilne kasutusjuhend, andes vastuse mistahes laadimisega seotud küsimustele.1
JUHTIGE JA JÄLGIGE OMA LAADIMIST KÕIKJAL

JUHTIGE JA JÄLGIGE OMA LAADIMIST KÕIKJAL

Rakendusega Land Rover Remote saate sõiduki laadimise olekut seadistada otse telefonist. Lisaks saab ühe nupuvajutusega määrata eelistatud laadimisajad ja taimerid väljumistele.1

LISATUGI

KODUSE LAADIJA PAIGALDAMINE

KODUSE LAADIJA PAIGALDAMINE

Professionaalselt paigaldatud seinalaadija on lihtsaim, mugavaim ja soodsaim viis alustada sõite täislaetud autoga.
TUTVUGE AVALIKU EV LAADIMISEGA

AVALIKU EV LAADIMISEGA

Laadimine sihtkohas – suurepärane viis auto laadimiseks kodust eemal olles. Uurige, kus seda teha saab ja kuidas selle eest tasuda.
SEADISTAMINE

SEADISTAMINE

Sõiduki põhifunktsioonide ja juhtelementide parimaks kasutamiseks ühendage oma nutitelefon info- ja meelelahutussüsteemiga ning seadistage1 kaugjuhtimisnupud.
PISTIKHÜBRIIDI SÕIDUREŽIIMID

PISTIKHÜBRIIDI SÕIDUREŽIIMID

Tutvuge sõidurežiimidega, mis võimaldavad sõita nii elektri- kui ka bensiinimootoriga.

1Ainult ühilduvad nutitelefonid. Sõltub kolmanda osapoole teenusepakkuja platvormide ja mobiiltelefoni signaali saadavusest riigis.

InControli funktsioonid, valikud ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos siduva andmesidepaketiga, mille kehtivust peab hiljem pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud.

IOS on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.

Android on Google LLC registreeritud kaubamärk.