RANGE ROVER SV

ERAKORDNE LUKUSUSE JA ISIKUPÄRASTAMISE TÕLGENDUS

MEIE TEEME SELLE ERILISEKS, TEIE MUUDATE SELLE AINULAADSEKS

Special Vehicle Operationsis oleme selleks, et võimendada oma ikooniliste sõidukite põhiomadusi. Range Rover SV puhul tähendab see veelgi rohkem luksust ja veelgi rohkem isikupärastamist.


Suurema valikuvõimalusega kui kunagi varem, sealhulgas jätkusuutliku luksusliku alternatiiviga loomanahale, peegeldab Range Rover SV teie isikupära, teie soove ja nägemust. See on tõeliselt teie sõiduk.

TEILE MÕELDES LOODUD

Range Rover SV rätsepatööna loodud omaduste keskmes on valik kahe hoolikalt kujundatud SV sise- ja välisdisaini paketi vahel. SV Serenity ja SV Intrepid esitlevad suurepäraseid värvi- ja materjaliviimistlusi erinevates suundades, nii sise- kui väliskujunduses.


Mõlemad kujunduspaketid on saadaval nii standard- kui ka pika telgede vahega versioonidel ning koos laia valiku võimsate ja tõhusate mootoritega, sealhulgas täiustatud uue 530 hj V8 Twin Turbo, 510 hj Extended Range pistikhübriid ja tõhusa 350 hj kerghübriid Ingenium 6-silindrilise diiseljõuallikaga.

SV SERENITY

SV Serenity välisilme on pühendatud puhtale luksusele. Välisilmet rõhutavad metallkattega Atlas Silver ja Corinthian Bronze värvid, tuues esile eksklusiivsust. Seda eriti koos lisavarustuses Corinthian Bronze kontrastvärvi katusega ja sobivate 23-tolliste Diamond Turned valuvelgedega, millel on Corinthian Bronze detailid.

SV INTREPID

SV Intrepid välisilme on vargsema, dünaamilisusele keskendunud paketiga. Välised aktsendid on kaetud metallkattega Anthracite värvitooniga – uhiuue suitsuse, tumeda kroomiga viimistlusega, mis on välja töötatud ainult Range Rover SV jaoks. Graphite Atlas toonis viimistlus, lisavarustuses must kontrastvärvi katus ja lisaks 23-tollised Satin Dark Grey valuveljed koos Narvik Black Gloss detailidega, viivad auto välimuse lõpule.

INSPIRATSIOON JÄTKUB INTERJÖÖRIS

Neid kahte vapustavat väliskujunduse paketti saab täiendada interjööris eriliste värvipalettide, spoonide ja istme perforatsioonimustritega. Standardsed ühevärvilised Ebony või Perlino valikud on ühendatud kontrastsete kahetooniliste värvilahendustega, mis kulgevad auto esiosast tagaosasse ja loovad sõitjateruumis selgelt eristatavad tsoonid.


Esmakordselt on SV sõidukil lisavarustusena saadaval säästev luksuslik alternatiiv loomanahale, mis laieneb kogu interjöörile.

SV Serenity interjööripaketis on Perlino kontrastiks Liberty Blue, Sequoia Green või Caraway nahk. SV Intrepid interjööripaketis on valik ühevärvilist Ebony nahka, kahetoonist Rosewood ja Ebony nahka või Cinder Grey ja Light Cloud Grey Ultrafabrics materjali.TM.

TEIE SISEMINE PELGUPAIK

Meie interjöörid on loodud pakkumaks mugavust, tehnoloogiat ja meelerahu, mida ootate oma kodust. Kõik SV mudelid on saadaval koos meie erakordse meelelahutuskogemusega tagaistmel – 13,1-tollised ekraanid, mis on Range Roveri suurimad – ja tippsooritusega kõrvaklapid täiustatud heliselgusega, eksklusiivsena saadaval kõikidel SV mudelitel.

SV SIGNATURE SUITE

Range Roveri SV interjööride tipp on meie eksklusiivne 4-kohaline SV Signature Suite valik. Saadaval ainult pika telgede vahega sõidukitele, pakub see ülimat reisijakogemust.


Keskne osa on täispikk keskkonsool, mis kulgeb auto esiosast taha ja pakub niinimetatud peidus-kuni-pole-vaja funktsionaalsust. Soovi korral tõuseb keskkonsoolist vaikselt ja ainsa liigutusega Club Table, mis on valmistatud alumiiniumsulamist. Vajadusel tõusevad ka topsihoidjad spoonitud katte alt sujuvalt oma kohale.

KÕIGE EKSKLUSIIVSEMAD MATERJALID

Kaasaegse luksuse väljendamiseks oleme valinud keraamilised viimistlused. See on puhas, kuid vastupidav, sagedamini nähtud luksuskellade ja ehete maailmas.


Range Rover SV nii välis- kui ka sisedetailides leiate keraamilist viimistlust. Tagaluugil on käsitsi poleeritud valge keraamiline embleem musta SV märgiga. See on esimene kord, kui sõiduki välispinnal kasutatakse keraamilist viimistlust – see on märk tõeliselt eristuvast.

ERAKORDSED UUED VIIMISTLUSED

Olenemata sellest, millist Range Rover SV isikupärastamise teed te lähete, saate valida täiendavate viimistluste kollektsiooni hulgast, nii et viimistlused sobivad konkreetselt teie valitud teemapaketiga. SV-spetsiifilised viimistlused hõlmavad keraamilist, naturaalset puidust viimistlust koos intarsiaga või metalliga inkrusteeritud ja isegi anodeeritud metalli või kangaid.

Neid kasutatakse kogu interjööris, keskkonsoolil, armatuurlaual ja ustel. Innovatsioon materjalide ja tehnoloogiate vallas on olnud meie arendustöö esirinnas, olles tõeliselt kaasaegne tõlgendus käsitsi viimistletud käsitööst.

UNIKAALSELT TEIE

Ülima eneseväljenduse saavutamiseks saab uut Range Rover SV-d veelgi isikupärastada, valides SV eritellimusel värvimisvõimalused.

SV BESPOKE VÄRV

Lisaks värvivalikule standardsest Range Roveri värvipaletist saavad SV kliendid valida 14 täiendava välisvärvi vahel SV Bespoke Premium Palette'I valikust või otsustada meie teenuse SV Bespoke Match to Sample kasuks
TUTVUGE SV BESPOKE'I VÄRVIGA