ELEKTRILISE JA PISTIKHÜBRIIDI (PHEV) LAADIMINE

ELEKTRILISE JA PISTIKHÜBRIIDI (PHEV) LAADIMINE

POLE PAREMAT KOHTA KUI KODU

Soovitame suurema osa laadimistest teha mugavalt kodus, kuna see on tavaliselt odavaim ja mugavaim laadimisviis – sama lihtne kui telefoni laadimine.

KODUSE LAADIJAGA SAAB KIIREMINI

KODUSE LAADIJAGA SAAB KIIREMINI

Kiireim viis kodus laadida on professionaalselt paigaldatud kodulaadijaga. Teie kohalik edasimüüja aitab teil leida teie piirkonnas soovitatud kodulaadijate pakkujaid.
OHUTU LAADIDA, OLENEMATA ILMAST

OHUTU LAADIDA, OLENEMATA ILMAST

Meie soovitatud kodulaadijaid on ohutud kasutada iga ilmaga. Olgu vihmas või päikeses – olete alati valmis elektriga sõitma.

LAADIMINE KODUST EEMAL

JÄLGIGE OMA LAADIMISE EDENEMIST, KUS TE KA EI VIIBIKS

LAADIMISAJAD

Meie näitajad alalisvoolu kiirlaadimispunktides laadimise kohta, mida tavaliselt leidub kiirtee teenindusjaamades ja põhimaanteedel, näitavad aku laetust kuni 80%. Seda seetõttu, et laadimiskiirus aeglustub oluliselt aku täituvusel üle 80%, et kaitsta akut ja optimeerida selle eluiga.

Sõiduk Kodu- ja avalik vahelduvvoolu laadimine (7 kW) 0–100% Alalisvoolu kiirlaadimine 0–80% DC laadimine (tipp)
Elektriline Range Rover Kinnitamisel Kinnitamisel 350 kW
Range Roveri elektrihübriid Alates 5 tunnist2 Vähem kui 40 minutit2 43 kW
Range Rover Sport elektriline hübriid Alates 5 tunnist2 Vähem kui 40 minutit2 43 kW
Range Rover Velar elektrihübriid Alates 2 tundi 30 minutit2 30 minutit2 35 kW
Uus Range Rover Evoque elektrihübriid Alates 2 tundi 12 minutit2 30 minutit2 32 kW
Discovery Sport elektriline hübriid Alates 2 tundi 12 minutit2 30 minutit2 32 kW
Defender elektriline hübriid Alates 2 tundi 30 minutit2 30 minutit2 40 kW

SAAGE VEEL TEADA ELEKTRIGA SÕITMISEST JA ELEKTRILINE HÜBRIID

KODULAADIJA PAIGALDAMINE

KODULAADIJA PAIGALDAMINE

Professionaalselt paigaldatud kodulaadija on lihtsaim ja mugavaim viis alustada iga päeva täis laetud akuga.
AVALIK EV LAADIMINE

AVALIK EV LAADIMINE

Sihtkohas laadimine on suurepärane viis õigeaegseks laadimiseks kodust eemal. Uurige, kus seda teha ja kuidas selle eest maksta.

Elektrilise sõiduulatuse näitajad põhinevad seeriatootmises sõiduki näitajatel standardiseeritud marsruudil. Saavutatud sõiduulatus sõltub sõiduki ja aku seisukorrast, tegelikust marsruudist ja keskkonnast ning sõidustiilist.
Esitatud arvud on NEDC2, mis on arvutatud tootja ametlike WLTP-testide põhjal vastavalt EL-i õigusaktidele täielikult laetud akuga. Ainult võrdluse eesmärgil. Reaalse maailma näitajad võivad erineda. CO2, kütusesäästlikkus, energiakulu ja sõiduulatuse näitajad võivad erineda sõltuvalt teguritest nagu sõidustiil, keskkonnatingimused, koormus, rataste kinnitus ja paigaldatud lisaseadmed. NEDC2 on arvutatud valitsuse valemi abil WLTP arvudest, mis on samaväärsed vana NEDC testiga. Seejärel saab kohaldada õiget maksukäsitlust.
**Esitatud arvud on tootja ametlike katsete tulemus, mis on kooskõlas EL-i õigusaktidega täielikult laetud akuga. Ainult võrdluse eesmärgil. Reaalse maailma näitajad võivad erineda. CO2, kütusesäästlikkus, energiakulu ja sõiduulatuse näitajad võivad erineda sõltuvalt teguritest nagu sõidustiil, keskkonnatingimused, koormus, rataste kinnitus, paigaldatud tarvikud, tegelik marsruut ja aku seisund. Vahemiku näitajad põhinevad seeriatootmises sõiduki näitajatel standardiseeritud marsruudil.


1InControli funktsioonid, valikud ja nende saadavus sõltuvad jätkuvalt turust – kohaliku turu saadavuse ja täielike tingimuste kohta küsige oma edasimüüjalt. Teatud funktsioonide jaoks on vaja sobivat SIM-kaarti koos sobiva andmesidelepinguga, mis nõuab täiendavat tellimust pärast teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Mobiilsideühendust ei saa kõigis asukohtades tagada.
2Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas, kuid mitte ainult aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja olemasolevast laetusest, kasutatud seadmest ja laadimise kestusest.

3Elektrisõiduki kaabel on saadaval ainult teatud turgudel. Rääkige oma kohaliku edasimüüjaga.