MEIE ÜLEMAAILMNE DIPLOMAATILINE MÜÜGIPROGRAMM

Meie ülemaailmne diplomaatiline müügiprogramm pakub juurdepääsu ülemaailmsetele sõidukite spetsifikatsioonidele, eksklusiivsele hinnakujundusele, pühendunud teenindusmeeskonnale ja täielikku garantiituge.

LUKSUSE JA TEENINDUSE TIPPTASE

Meie diplomaatiline programm, mis on loodud teid silmas pidades, tagab, et kvalifitseeruvatel isikutel on juurdepääs kõikidele nende vastava turu sõidukite spetsifikatsioonidele ja nad saavad nautida ülemaailmseid tarnevõimalusi. See pakub ka soodushindu kvalifitseeruvatele isikutele ja spetsiaalset teenindustuge meie ülemaailmse diplomaatilise müügipartneri AM Capurro abiga.

Selle teenuse saamiseks peate olema diplomaat, oma riiki välismaal esindava rahvusvahelise organisatsiooni liige või diplomaatilise esinduse liige, kes ostab sõiduki ametisõidukina kasutamiseks.

ABIKÕLBULIKUD ORGANISATSIOONID

AVAGE KÕIK
Rahvusvaheliselt koordineeritud organisatsioonid
ÜRO põhiorganisatsiooni spetsialiseerunud asutused ja institutsioonid
Euroopa Komisjon
Muud rahvusvahelised organisatsioonid

EKSKLUSIIVNE HINNAKUJUNDUS

Diplomaatiline programm pakub kvalifitseeruvatele isikutele soodushindu. Diplomaadina on teil õigus saada mitmeid hinnaalandusi ja maksuvabastusi.

ÜLEMAAILMNE KOHALE TOIMETAMINE JA KIIRE TARNE LAOST

Kõik AM Capurro tarnitavad sõidukid vastavad iga üksiku turu nõuetele. Samuti tagatakse täistranspordikindlustus. Teie sõiduk toimetatakse turvaliselt ja kiiresti kohale, kasutades meie kaubaveo- ja logistikapartnereid. Meil on laos lai valik sõidukeid, mida saab tarnida lühikese etteteatamisega.

KIIRE KLIENTIDE KAASAMINE

Kiire kliendikontakt ja lühike tarneaeg on kaks elementi, mille üle AM Capurro on uhke. Meie pühendunud meeskond vastab teie päringule nelja töötunni jooksul ja esitab hinnapakkumised ühe tööpäeva jooksul.

SPETSIAALNE MÜÜGIJÄRGNE TUGI

Soovituste saamiseks sõidukite ja spetsialiseeritud järelteeninduse osas võite pöörduda AM Capurro spetsialiseeritud müügiosakonna poole. Jaguar Land Roveri järelteeninduse meeskond on teie käsutuses kogu sõiduki omamise aja jooksul.

AM CAPURRO, MEIE DIPLOMAATILISTE TÖÖTAJATE MÜÜGIPARTNER.

Vastav AM Capurro meeskond võib anda täielikke üksikasju Land Roveri mudelivaliku kohta ja abistada diplomaatiliste töötajate müügiprotsessi kõigis aspektides.

VÕTKE ÜHENDUST AM CAPURROGA

Lisateabe saamiseks võtke ühendust meeskonnaga ja külastage AM Capurro veebisaiti.
ROHKEM TEAVET