ELEKTRILISED JA ELEKTRILISED
KULUDE KOKKUHOID HÜBRIIDIDELT

ELEKTRILISED JA ELEKTRILISED <br>KULUDE KOKKUHOID HÜBRIIDIDELT

ROHELISEMAKS MINEKU EELISTE
LOENDAMINE

Võimalikud maksusoodustused, ummiku- ja nullheitmetsoonides sõitmisega seotud tasude puudumine paljudes linnades ning vähem kütusepumpade juures kulutatud aega. Need on vaid mõned viisid, kuidas elektrilised ja elektrilised hübriidsõidukid võivad iga päev raha säästa.

SÄÄSTA KUNI KAKS KOLMANDIKKU KÜTUSEKULUDELT

SÄÄSTA KUNI KAKS KOLMANDIKKU KÜTUSEKULUDELT

Võrreldes bensiini ja diislikütusega on elektriauto kodus vooluvõrku ühendamine kõige kuluefektiivsem viis auto igapäevaseks kasutamiseks. Kodulaadijast saadav elekter võib aidata vähendada kütusekulusid lausa kahe kolmandiku võrra, eriti kui valite laadimiseks aja, mil elekter on odavam.
VÄIKSEM AUTOMAKS

VÄIKSEM AUTOMAKS

Enamikus riikides kehtivad elektrihübriididele madalamad maksumäärad ja heitgaasidel põhinevad ummikumaksud kui bensiini- ja diiselmootoriga autodel. Autoparkide ja ettevõtete omanikel võib kasu olla ka mahakandmistoetusest, mis arvab aastakasumist maha ettevõtte auto väärtuse.

JÄTKAKE ELEKTRI- JA ELEKTRIHÜBRIIDIGA TUTVUMIST

ELEKTRILISED JA ELEKTRILISED HÜBRIIDSÕIDUKID

ELEKTRILISED JA ELEKTRILISED HÜBRIIDSÕIDUKID

Tutvuge meie elektriliste ja elektriliste hübriidsõidukite valikuga, mis esindavad meie kaasaegset visiooni Land Roveri võimekusest ja kaasaegsest luksusest.
ELEKTRILINE SÕIDUULATUS

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS

Ükski vahemaa ei ole kättesaamatu. Vaadake, kuidas saate igal teekonnal sõiduulatust maksimeerida.
LAADIMINE

LAADIMINE

Alates laadimisele kuluvast ajast kuni kulude kokkuhoiuni saate siit teada kõike, mida peate teadma oma sõiduki laadimise kohta kodus või sihtkohas.