DEFENDER 130

DEFENDER 130


KOHT ÜHISTEKS SEIKLUSTEKS
VAADAKE VIDEOT

VÄLISKUJUNDUS

Koheselt äratuntav siluett, mida täiustab ülimalt ilus disain. Defender 130 ühendab vormi ja funktsionaalsuse ning saavutab kindla kohaloleku.

MULJET AVALDAV KOHALOLEK

Defender 130 nina ja tagavararatta vahe on muljet avaldav 5358 mm, mida on võimatu tähelepanuta jätta. Selle ulatuslik kujundus äratab huvi nii maastikul kui ka maanteel. Defender 130 on ülim kombinatsioon ruumikusest ja võimekusest.

AVARUSE TUNNE

Avatav panoraamkatus laseb loomulikku valgust esimesse kahte istmeritta, samas tagab Defender 130 ainulaadne täiendav klaaskatus ka kolmanda rea ​​sõitjatele sama autentse Defenderi kogemuse nagu kus tahes mujal selles sõidukis.

KVALITEETMATERJALID

Eesmärgipärasest hoiakust kuni minimalistlike ja silmapaistvate pindadeni – Defender 130-st õhkub enesekindlust. Kerega sama värvi varuratta kate lisab sellele ühtset ja eesmärgipärast disainiesteetikat.

SISEKUJUNDUS

Kolmanda rea istmetega pakub Defender 130 klassi parimat ruumikust kuni kaheksale sõitjale. Unikaalsed detailid rõhutavad salongi disaini veelgi enam.

DISAINIELEMENDID

DISAINIELEMENDID

Uskumatult ruumikas Defender 130 salong loob eesmärgipärase ning samas ka esmaklassilise interjööri, mida täiustavad disainielemendid, nagu näiteks mattkroomitud detailid ja puitspoon.
11,4-TOLLINE PUUTEEKRAAN

11,4-TOLLINE PUUTEEKRAAN

Autod on varustatud 11,4-tollise puuteekraaniga. Laienev ekraan ja kumera klaasiga liidese suurenenud heledus kuvavad navigeerimisel suurema osa teekonnast.
LUKSUSLIK NAHK

LUKSUSLIK NAHK

Saadaval erinevad valikud, sealhulgas perforeeritud Windsori nahk Vintage Tan ja Light Oyster, mis tõstab Defender 130 salongi järgmisele tasemele.

MUGAVUS JA KÄEPÄRASUS

Pole tähtis, kuhu ja kellega sõidate – võtke oma seiklusest maksimum.

KOLMANDA REA ISTMETE MUGAVUS

KOLMANDA REA ISTMETE MUGAVUS


Sõltumata sellest, kus Te Defender 130-s istute, ei ole mugavuses tehtud järeleandmisi. Kolmandas reas sõitjad naudivad oma klassi parimat jalaruumi ja istme laiust, samuti topsihoidikuid, käetugesid ja USB-C laadimispesasid.
STANDARDVARUSTUS

STANDARDVARUSTUS

Defender 130 salongi standardvarustuses on palju sõitudel tuge pakkuvaid funktsioone, nagu näiteks 11,4-tolline puuteekraan, keskkonsool, tekstiilmatid ja luksuslik tekstiilmatiga pakiruum.
NELJATSOONILINE KLIIMASEADE

NELJATSOONILINE KLIIMASEADE

Kolmetsooniline kliimaseade pakub soojendust ja jahutust kõigis kolmes tsoonis, samas neljatsooniline kliimaseade annab võimaluse valida temperatuuri teistest sõltumatult kõigis kolmes istmereas.
PRAKTILINE PAKIRUUM

PRAKTILINE PAKIRUUM

Isegi kui kasutusel on kolm istmerida, on Defender 130-s ruumi ka Teie pagasile. Lisapakiruumi saamiseks klappige kokku kolmanda rea istmed ja kasutage muljet avaldavat 1232*-liitrist pakiruumi mahtu.

PAKETTIDE VALIKUD

Isikupärastage oma Defenderit meie välisdisaini pakettidega veelgienam.

VÄLISDISAINI PAKETID

VÄLISDISAINI PAKETID


Defender 130 on hästi kohandatav. Valikute hulgas on neli välispaketti:

– mustade keredetailide välispakett
– heledate keredetailide välispakett
– laiendatud mustade keredetailide välispakett
– laiendatud heledate keredetailide välispakett

Kasutage konfiguraatorit ja looge oma ideaalne Defender 130.
LOOGE OMA AUTO

LISAVARUSTUSE PAKETID

Piiramatud võimalused. Maailmas rohkema tegemiseks, valige järgneva nelja paketi vahel.

PAKETT EXPLORER

PAKETT EXPLORER

Rajage oma rada mistahes maastikul. Defenderi paketi Adventure varustus tavapäratu tegemiseks ja kaardistamata maastike vallutamiseks.
PAKETT ADVENTURE

PAKETT ADVENTURE

Viige oma kirg uutele territooriumitele. Defenderi paketi Adventure varustus viib Teid läbi kõige karmima teekonna looduse mänguväljakule.
PAKETT COUNTRY

PAKETT COUNTRY

Võtke kaasa kõige porisemad kummikud. Defenderi paketi Country varustusega naudite kõike ja muudate iga oma teekonda tõeliselt meeldejäävaks.
PAKETT URBAN

PAKETT URBAN

Vallutage linnadžungel. Defenderi paketi Urban varustusega eristute äärelinnas pead pöörama paneva stiili, enesekindluse ja -valitsemisega.

MILLINE LISAVARUSTUSE PAKETT ON TEILE ÕIGE?

Teie elustiiliga sobiva ja ideaalse lisavarustuse paketi leidmiseks vastake kolmele kiirele küsimusele.
ALUSTAMA

JÄTKAKE AVASTAMIST

LAND ROVER DEFENDERI MUDELID

LAND ROVER DEFENDERI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.
GALERII

GALERII

Tähelepanu pööramine detailidele on alati olnud meie autode juures oluline.

* Märgmaht on tööstusstandard, mille mõõtmisel täidetakse testitav ruum vedelikuga.