PIVI JA PIVI PRO INFO- JA MEELELAHUTUSÜSTEEMI KKK

<h3><b>PIVI JA PIVI PRO INFO- JA MEELELAHUTUSÜSTEEMI KKK

Pivi ja Pivi Pro1 on meie seni kõige intuitiivsemad info- ja meelelahutussüsteemid, mida on lihtne seadistada ja kasutada. Küsimuste korral vaadake meie korduma kippuvaid küsimusi (KKK).

PIVI JA PIVI PRO

OPEN ALL
RAADIO JA AUDIO-VIDEOPLEIER
USB ÜHILDUVUS
VEEBIPAKETT ONLINE
SEADISTAMINE
SEADED JA JUHTIMINE
HÄÄLETUVASTUS
ÜLDTEAVE

NAVIGATSIOONISEADE

OPEN ALL
KAARDIVAATED JA LIIKUMINE
MARSRUUDI JUHISED
ÜLDTEAVE
SEADED

TELLIMUSED

OPEN ALL
TELLIMUSED
OSTMINE JA AKTIVEERIMINE
INCONTROLI TEENUSTE KASUTAMISE LÕPETAMINE
EELISTUSED

ÜHENDUVUS

OPEN ALL
WI-FI JA TUGIJAAM
SIM-KAART JA ANDMED
BLUETOOTH
TELEFON

TARKVARAUUENDUSED

OPEN ALL
TARKVARAUUENDUSED
PROBLEEMIDE LAHENDAMINE

VAADAKE FILMI

ROOL

ROOL

Roolinupud pakuvad intuitiivseid juhtnuppe, mille lisamugavus on kohandatav nupp.
MULTIMEEDIA HÄÄLJUHTIMINE

MULTIMEEDIA HÄÄLJUHTIMINE

Roolinupu abil aktiveeritud hääljuhtimine võimaldab täita ülesandeid lihtsate häälkäsklustega.
SEADED

SEADED

Lihtsalt navigeeritavad Pivi Pro seaded võimaldavad kiiret juurdepääsu paljudele funktsioonidele, millega saate oma sõidukit seadistada vastavalt oma soovidele.
MEEDIA

MEEDIA

Sorteerige raadiojaamad lemmikute järgi, et kanalite vahel hõlpsalt navigeerida või kasutage oma nutitelefoni või kolmandate osapoolte rakenduse meediumit vaid mõne puudutusega.
MAAPINNAVAADE CLEARSIGHT GROUND VIEW

MAAPINNAVAADE CLEARSIGHT GROUND VIEW

3D-täisvaatekaameraga maapinnavaade ClearSight Ground View kuvab vaate maastikust esirataste ümber, muutes manööverdamise lihtsamaks.
TAHAVAATEPEEGEL

TAHAVAATEPEEGEL

Tagab takistusteta vaate Teie taga olevale teele. Tahavaatepeegel ClearSight kuvab reaalajas videopildi hõlpsa nupuvajutusega.
SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

SEADMETE JUHTMEVABA LAADIMINE

Laeb Teie telefoni liikvel olles juhtme- ja pistikuvabalt. Lihtsalt asetage oma telefon laadimisalusele ja laadimine algab.

EI LEIA SEDA, MIDA OTSITE?

Kui Teil on küsimusi, võtke meiega ühendust.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto spetsifikatsioonist (mudel ja jõuülekanne) või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võib riigiti erineda, palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonid on tellimusega kaasas, aga nende kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest.

Apple CarPlay on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused.

Android Auto on Google LLC registreeritud kaubamärk.

1 Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

2 Teie auto on Apple CarPlay jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

3 Teie auto on Android Auto jaoks ette valmistatud. Android Auto teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/auto/.

4 Võib kehtida ausa kasutamise poliitika. Sisaldab 1 aastat tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

5 InControl Remote sisaldab tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega. Rakendus InControl Remote on vaja alla laadida Apple’i või Google Play poest.

6Jälitamistehnoloogiad Secure Tracker ja Secure Tracker Pro vajavad aktiveerimist ja vajalik on internetilevi. Sisaldab tellitavaid teenuseid 12 kuuks ja neid saab uuendada garantiiperioodil või pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

*Enne vees sõitmist jälgige alati marsruuti ja väljumist.

8 Kehtib ausa kasutamise poliitika. Pärast 20 GB andmemahu kasutamist kuu jooksul võib andmeedastuskiirus ülejäänud kuus väheneda.

9Värskendused vajavad andmesideühendust.