JÄTKUSUUTLIKKUS

JÄTKUSUUTLIKKUS

ASETADES ESIKOHALE ELEKTRI

Maailm meie ümber areneb ja koos sellega ka Land Rover. Elektriga sõites aitate vähendada süsinikdioksiidi heitkoguseid ja kahandada oma süsiniku jalajälge. Eesmärkide saavutamisel seame elektri oma linnamaasturite ja strateegiliste plaanide keskmesse.


Kuid meie ambitsioonid ei lõpe sellega. Avastage siit, kuidas me kujundame ümber jätkusuutlikku luksust ja kuidas te saate elektriga sõites juba täna midagi muuta.

AKU RINGMAJANDUS

Pikaealisus standardina. Teie meelerahu huvides anname elektrilise hübriidsõiduki akule kuue aasta või 100 000 km pikkuse garantii – olenevalt sellest, kumb saabub varem.


Ja kui aku lõpuks oma praeguse eluea lõppu jõuab, jätkub meie pühendumus jätkusuutlikkusele meie kõikehõlmavates ringlussevõtuprogrammides.

IGA PÄEV ELEKTRIGA SÕITES

Elektrilise või elektrilise hübriidsõiduki rooli taga saate vähendada iga teekonna keskkonnamõju.

AKU LAETUNA HOIDMINE

AKU LAETUNA HOIDMINE

Hommikul täis akuga ärkamine aitab maksimeerida elektrilist tööulatust kogu päevaks. Lihtsaim ja mugavaim viis laadimiseks on ühendada auto oma kodulaadijaga.
ODAVAMA BÖRSIELEKTRI JA TAASTUVENERGIA KASUTAMINE

ODAVAMA BÖRSIELEKTRI JA TAASTUVENERGIA KASUTAMINE

Saate vähendada auto laadimise mõjusid, tehes seda öösel, väljaspool tipptarbimise perioodi. Teie tarnija võib pakkuda tuntavalt odavamat tariifi ja taastuvenergiat koos lubadusega suurendada võrgus taastuvenergia hulka.
TÄIELIKULT ELEKTRIREŽIIMIS SÕITMINE

TÄIELIKULT ELEKTRIREŽIIMIS SÕITMINE

Land Roveri elektriline hübriid suudab ühe nupuvajutusega lülituda bensiini ja elektri kasutamise vahel. Täiselektrisõiduki (EV) režiimis sõitmine on lihtne viis jõuda lühematel sõitudel punktist A punkti B ilma väljalasketorust heitgaaside paiskamata.

SAAGE VEEL TEADA ELEKTRIGA SÕITMISEST JA
ELEKTRILINE HÜBRIID

ELEKTRI- JA HÜBRIIDAKUTEHNOLOOGIA

ELEKTRI- JA HÜBRIIDAKUTEHNOLOOGIA

Mõistke, milline vastupidav tehnoloogia meie sõidukeid toidab ja kuidas see meie jätkusuutlikku strateegiat juhib.
ELEKTRILINE SÕIDUULATUS

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS

Ükski vahemaa ei ole kättesaamatu. Vaadake, kuidas saate igal teekonnal sõiduulatust maksimeerida.
LAADIMINE

LAADIMINE

Alates laadimisele kuluvast ajast kuni kulude kokkuhoiuni saate siit teada kõike, mida peate teadma oma sõiduki laadimise kohta kodus või sihtkohas.