VASTUTUSTUNDLIK ÄRITEGEVUS


MÕISTAME, ET MEIE TEGUTSEMISKESKKONNA JA KOGUKONDADE VÄÄRTUSTAMINE NING KAITSMINE ON EDUKA TULEVIKU LOOMISEKS VÄGA TÄHTSAD
Oleme pühendunud ettevõtte arendamisele vastutustundlikult ja jätkusuutlikult, et saaksime lisada väärtust oma klientidele, ettevõttele ning majandusele laiemalt.
DR RALF SPETH
CEO, JAGUAR LAND ROVER

ELUTSÜKLI HINNANG

Meie toodete ja ettevõtmiste üldise keskkonnamõju vähendamiseks kasutame elutsükli hinnangut, et anda teada arengutest uuringu ja toodete vallas.

SÜSINIKU JALAJÄLE VÄHENDAMINE

Otsime pidevalt uusi viise oma süsiniku jalajälje vähendamiseks, mis on seotud meie eesmärgiga vähendada 2020. aastaks tootmisprotsesside heitkoguseid 30% võrra.

KESKKONNASÕBRALIK JÄÄTMEKÄITLUS

Prioriteetideks on jäätmete ja veetarbimise vähendamine. Kasutame oma ressursse ära järjest tõhusamalt, otsides uuenduslikke viise nende taaskasutamiseks või ümbertöötlemiseks.

VÕIMALUSED 12 MILJONILE INIMESELE

Toetame kohalikke ja üleilmseid kogukondi humanitaaria ning tervise, hariduse, disaini, tehnoloogia ja talendi ning keskkonna ja looduse säilitamise valdkonna projektidega meie 2020. aasta üleilmse korporatiivse sotsiaalse vastutuse programmi kaudu.
MEIE ELUTSÜKLI LÄHENEMINE

MEIE ELUTSÜKLI LÄHENEMINE

Väärtuslikud kogemused meie elutsükli hinnangu protsessist aitasid turule tuua kõige jätkusuutlikuma Land Roveri sõidukite põlvkonna, mis on kunagi loodud.
KERGEMAKS MUUTMINE

KERGEMAKS MUUTMINE

Sõiduki kere ja komponentide kaalu vähendamisega saame muuta oma autod tõhusamaks ning tagada erakordse jõudluse, mis vastab klientide ootustele.
JÄTKUSUUTLIKUMATE MATERJALIDE KASUTAMINE

JÄTKUSUUTLIKUMATE MATERJALIDE KASUTAMINE

Vastutustundliku ettevõttena oleme paika pannud pikaajalise eesmärgi kasutada jätkusuutlikke materjale, nagu kummi, taastöödeldud alumiinium ja plast.
MEIE HÜBRIID-, BENSIINI- VÕI EURO 6 DIISELMOOTORIGA LINNAMAASTURID

MEIE HÜBRIID-, BENSIINI- VÕI EURO 6 DIISELMOOTORIGA LINNAMAASTURID

Meie praegused bensiini- ja diiselmootorid on kõige puhtamad ja efektiivsemad seni toodetutest. Uuel pistikhübriidelektriautol on kõige innovaatilisem jõuülekanne.