JUHTMETA TARKVARAUUENDUSED

<h2><b>JUHTMETA TARKVARAUUENDUSED

ALATI ÜHENDATUD, ALATI AJAKOHANE

Teie tehnoloogiliselt täiustatud Land Rover on kauguuendatav, just nagu Teie nutitelefongi. Tänu sõiduki tarkvara kauguuenduste tehnoloogiale on see alati ajakohane ja seiklusvalmis. Land Roveri sisseehitatud andmesideühendusega saate uusima tarkvara automaatselt tasuta alla laadida. Uuendusi ei pea tegema kohe, Te saate määrata endale sobiva aja kuni kaks nädalat ette.

KUIDAS TARKVARAUUENDUST PAIGALDADA?

1. SAMM – UUENDUSE ALUSTAMINE

1. SAMM – UUENDUSE ALUSTAMINE

Kui uuendus on saadaval, näete auto puuteekraanil kahte valikut: ‘Update now’ või ‘Schedule’. Jätkamiseks nõustuge palun nõuete ja tingimustega.
2. SAMM – PAIGALDAMINE

2. SAMM – PAIGALDAMINE

Kui olete uuenduseks valmis, valige ‘Update now’. Mõne uuenduse alustamiseks peab Teie sõiduk olema välja lülitatud, lukustatud ja alarmi all. Sellisel juhul ei saa Te paigalduse ajal oma sõidukit kasutada. Seda tüüpi värskendusest teavitatakse Teid.
3. SAMM – MÄÄRAKE AEG

3. SAMM – MÄÄRAKE AEG

Kui uuendus nõuab sõiduki seiskamist, saate selleks määrata Teile sobiva aja. Uuendusi saab ette planeerida kuni kaks nädalat.
4. SAMM – LÕPETAMINE

4. SAMM – LÕPETAMINE

Kui uuendus on lõpetatud, teavitatakse Teid õnnestunud paigaldusest puuteekraanile ilmuva märguandega. Nüüd saate nautida oma Land Roveri uusimat tarkvara.

TARKVARAUUENDUSE MÄRKUSED

Vaadake iga tarkvaraversiooni sisu allolevate linkide abil.

OPEN ALL
OS 2.0.1
OS 2.0.2
OS 2.0.3
OS 2.0.4
OS 2.0.5
OS 2.0.5a
OS 2.0.6

AUTOMAATSED UUENDUSED

Enamik tarkvarauuendusi vajab enne paigaldamist eraldi kinnitust. Mõnikord teeb Teie Land Rover uuendused automaatselt süsteemi ohutuse, turvalisuse ja hoolduse huvides. Automaatse uuenduse korral ei pea Te midagi tegema, Teile ei kuvata märguannet puuteekraanil ja saate autoga sõitmist tavapäraselt jätkata.

TARKVARA UUENDUSTE KKK


Kas Teil on tarkvarauuendustega seotud küsimusi?
Meie KKK aitavad Teid.