VALIGE ÕIGE VÕIMSUS
TEILE

VALIGE ÕIGE VÕIMSUS TEILE

Kas teadsite, et see, kuidas te sõidate, kus sõidate ja kui kaugele sõidate, võib mõjutada oluliselt teie sõiduki jõudlust ja tõhusust? Näiteks regulaarne pendelränne linnaliikluses koos peatumiste ja kohaltvõtuga võidab rohkem teistsugusest jõuajamist kui regulaarne sõit kiirteedel või sagedane pukseerimine.


Siin aitame teil leida teie sõiduvajadustele sobiva sobivuse.

LAND ROVERI VÕIMSUSE TÜÜBID

MIS ON ELEKTRIAUTO

MIS ON ELEKTRIAUTO

Elektrisõidukeid käitavad elektrimootor ja aku. Bensiinijaamas tankimise asemel hoiate autot laadituna koduse laadimispunkti abil. Liikvel olles saate kasutada alalisvoolu kiirlaadimist avalikes laadimisjaamades.
MIS ON PISTIKHÜBRIID (PHEV)

MIS ON PISTIKHÜBRIID (PHEV)

Pistikhübriidsõidukites (PHEV) kasutatakse bensiinimootorit ja elektrimootorit ning kodune laadimispunkt on lisaks soetatav. Pikematel sõitudel lülituge ümber pendelrändel kasutatavalt puhtalt elektriliselt ja väljalasketorust heitevabalt sõidult bensiini- ja elektrienergia kombinatsioonile.
MIS ON KERGHÜBRIID (MHEV)

MIS ON KERGHÜBRIID (MHEV)

Laadida pole vaja, kerghübriidsõidukid (MHEV) suurendavad oma mootorite tõhusust, taaskasutades aeglustamisel ja regeneratiivpidurdusel kogutud energiat. Need on mitmekülgsed ja pakuvad valikuvõimalusi erinevatele sõidustiilidele.

AIDAKE MUL VALIDA

Vastake viiele kiirele küsimusele oma sõiduharjumuste kohta, et saada teada, kas teie järgmine sõiduk peaks olema elektriline hübriid või kerghübriid.

  • KAS TEIE AUTO KUULUB TEILE VÕI TEIE ETTEVÕTTELE?