LAND ROVER <br> PISTIKHÜBRIIDID

LAND ROVER
PISTIKHÜBRIIDID

PHEV – MEIE SENI KÕIGE INNOVAATILISEM JÕUÜLEKANNE

MIS ON PHEV?

Pistikhübriidtehnoloogiaga elektriautosid nimetatakse tihti lühidalt hübriidiks, või selleks, et eristada neid kerghübriidididest, kasutatakse lühendit PHEV.

VÕIMSUS

VÕIMSUS

PHEV ühendab kahe tehnoloogia parimad omadused, kombineerides sisepõlemismootorit ja elektrimootorit optimaalse efektiivsuse ja jõudluse saavutamiseks.
PEENHÄÄLESTATUD

PEENHÄÄLESTATUD

PHEV tagab praktiliselt hääletu sõidu täielikult elektrisõiduki (EV) režiimis ja tagab sujuva ülemineku bensiinimootori ja elektrimootori vahel.
ELEKTRILINE

ELEKTRILINE

See, kuidas sõidate, on Teie enda otsus. Valikus on vaikimisi sõidurežiim, mis kombineerib omavahel nii sisepõlemis- kui elektrilimootori parimad omadused, või lülitage sisse täiselektriline (EV) sõidurežiim.
KOMPROMISSITU

KOMPROMISSITU

Kui rääkida võimekusest ja jõudlusest, on PHEV täpne ja kompromissitu ning tuleb toime erinevates maastikuoludes nagu pehme pinnas või sügav lumi.

ELEKTRILINE TAGASILLAVEDU

SISEPÕLEMISMOOTOR

Nimetatud pistikhübriidsõidukitel on tagateljel sisepõlemismootor ja elektrimootor. Elektrimootori lisamine võimaldab mootoril kombineerida erakordseid sõiduomadusi ja suuremat kütusesäästlikkust. Kui aku laetuse tase on madal, veab mootor esirattaid.
SISEPÕLEMISMOOTOR
KÕRGEPINGEAKU
ELEKTRIMOOTOR
TARGAD JUHTSÜSTEEMID

ELEKTRILINE NELIKVEDU

SISEPÕLEMISMOOTOR

Need pistikhübriidid ühendavad endas sisepõlemismootori ja elektrimootori, et tagada paremad sõiduomadused ja suurem kütusesäästlikkus.
SISEPÕLEMISMOOTOR
KÕRGEPINGEAKU
ELEKTRIMOOTOR
TARGAD JUHTSÜSTEEMID

KUIDAS SÕIDUKIT LAADIDA

Sõltumata sellest, kas olete teel või pargite kodus, leidub sobiv lahendus aku laadimiseks.

KODULAADIMINE

KODULAADIMINE

Koduseks laadimiseks pakume laadimiskaablit Mode 2. Kodulaadimine toimub ideaalis öösel ja seda saab teha igasuguse ilmaga. Lühema laadimisaja jaoks ja PHEV eeliste maksimeerimiseks soovitame kasutada seinalaadijat.
KIIREM LAADMINE SEINALAADIJAGA

KIIREM LAADMINE SEINALAADIJAGA


Koduse seinalaadijaga laetakse aku täis vaid 2,2 tunniga2, 3. Seinalaadija saab paigaldada Teile sobivasse kohta meie poolt tunnustatud paigaldusspetsialistid. Küsige lisainfot oma kohalikust Land Roveri esindusest.
EDASIMÜÜJA

1Wading is only available when engine is engaged.
2Osades laadimisjaamades on vaja sõiduk registreerida või rakendub laadimistasu.
3 Laadimisaeg sõltub teie majapidamise elektrivooluvõimsusest.
Tagumine laadimisruum on PHEV-mudelitel vähendatud. Lisateabe saamiseks pöörduge kohaliku edasimüüja poole. Laadimisseadmed võivad erinevatel turgudel erineda. Lisateabe saamiseks pöörduge kohaliku edasimüüja poole.