UUE RANGE ROVERI

TEEDRAJAV INNOVATSIOON
UUE RANGE ROVERI
Range Roverile on omane teedrajav innovatsioon ning jätkub reeglite ümberkirjutamine täpsuse ja kvaliteedi nimel.

KOHANDATAV INNOVATSIOON

Meie ajakohane disainivisioon on võimalik tänu tipptasemel inseneritehnika kombineerimisele intuitiivse tehnoloogiaga.

DESIGN ENABLING INNOVATION

Sujuva laserkeevitatud liidesega katuse ehisosa viimistlus toetab meie disainifilosoofiat. Peidetavad elemendid rõhutavad soliidset välimust ja parandavad aerodünaamilist jõudlust. Ukse ümar serv ühineb klaasi lihtsa ja puhta viimistlusega tänu keskosa peidetud viimistlusele. Range Roveri digitaalsetel LED-esituledel on tööstusharu juhtiv mikroprotsessor ja 1,2 miljonit mikropeeglit. Need suudavad korraga fokuseerida 16 objekti ja vähendavad peegeldusi. Maailma esimesed kuni käivitamiseni varjatud tagatuled põlevad erkpunaste LED-tuledena ning kui need ei ole sisse lülitatud, näivad silmatorkava läikivmusta graafikana.

RAHULIK PELGUPAIK

Aktiivne mürasummutus ja silmapaistev segametallist arhitektuur tagavad vaiksemad maanteesõidud.

Uue põlvkonna mürasummutus vähendab soovimatut müra, vibratsiooni ja muid segavaid faktoreid. See vähendab juhi ja reisijate kognitiivset koormust, aidates kõigil värskena sihtkohta jõuda. Maailma esimesed mürasummutavad kõlarid peatugedes loovad individuaalsed vaiksed tsoonid, mis tagab ülima salongi rafineerituse. Teie Range Roveri välisküljel asuvad neli kiirendusmõõturit ja mikrofoni jälgivad rataste vibratsiooni, rehvimüra ning mootoriheli, tekitades sõiduki 35 peamise kõlari kaudu müra summutamiseks vastusignaali. Tehnilised täiustused aitavad vähendada müra 24% isegi ilma aktiivset mürasummutust kasutamata.

SUJUVALT INTEGREERITUD

Tõeliselt ajakohane luksus nõuab täiustatud funktsioone, mis on sujuvalt integreeritud ja alati ajakohased.

Täiustatud funktsioonid, sealhulgas Amazon Alexa, kaugparkimisabi1ning info- ja meelelahutussüsteem Pivi Pro2 on sujuvalt integreeritud, hõlpsalt kasutatavad ja väga asjakohased. Tänu tarkvara kauguuenduste tehnoloogia Software Over the Air (SOTA) värskendustele on Range Rover alati ajakohane.

ELEKTRIFITSEERITUD JÕUDLUS

Range Roveri uus arhitektuur paneb aluse efektiivsetele jõuülekandevõimalustele, sealhulgas laiendatud sõiduulatusega pistikhübriidmootorile (PHEV). 2024. aastal liitub perega täiselektriline Range Rover, mis juhib meie liikumist elektrilise tuleviku poole.

PÄEVASED SÕIDUD

75%

113-kilomeetrise täiselektrilise sõiduulatusega saab 75%3 igapäevastest sõitudest teha elektrirežiimil.

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

113KM **

WLTP. Eeldatav tegelik läbisõiduulatus on kuni 88 km.

CO2  HEITMED (KUNI)

18 g/km **

Nautige nullheitmed elektrirežiimis.

AVALIKUS KOHAS LAADIMISE AEG

<60 MINS

Aku kuni 80% laadimine võtab <60 mins with DC rapid charging4.

MLA-FLEX

Segametallist modulaarne pikisuunaline arhitektuur (MLA-Flex) loob uuel tasemel ideaalse mugavuse ja rafineerituse.

MLA-FLEX
MLA-FLEX

Range Roveri uus konstruktsioon tasakaalustab kaalu, tugevust ja jäikust. Uus MLA-Flex-kere on kuni 50% jäigem ja tehniliste täiustuste abil on müra ülekandumine 24% väiksem. Kombineerides maailmatasemel inseneritehnika 260 000 virtuaalse testi ja 1,2 miljoni kilomeetriga, mille jooksul prototüüpi testiti, selgus, et Range Rover on jõuline, kogenud ja tagab etaloni kvaliteedi.

JÄTKAKE AVASTAMIST

SILMAPAISTVAD DETAILID

SILMAPAISTVAD DETAILID

Range Rover on juhtiv eeskuju.
RANGE ROVERI MUDELID

RANGE ROVERI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.

**Vaadake WLTP arvnäitajaid.

Esitatud arvud pärinevad tootja ametlikest testidest vastavalt ELi õigusaktidele täislaetud akuga. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvud võivad erineda. CO,2kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduulatuse näitajad sõltuvad sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest, lisavarustusest, tegelikust marsruudist ja aku olekust. Läbisõiduulatuse näitajad põhinevad toodetud auto tavapärasel teekonnal.

1Saadaval alates 2022. aasta keskpaigast.

2Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.

3Eeldab laadimist ainult kodus ja Range Roveri kliendi anonüümseks muudetud omandiandmete põhjal.

4Laadimisajad sõltuvad paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja laetusest, kasutatud seadmetest ning laadimise kestusest.​

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda sõltuvalt auto tehnilistest omadustest (mudel ja jõuülekanne) ja riigist või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Mistahes autosiseseid funktsioone võib juht kasutada vaid siis, kui see on täiesti ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võivad riigiti erineda. Palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos siduva andmesidepaketiga mille kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi või visuaalsetest muudatustest. Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com Inc kaubamärgid või selle sidusettevõtted. Teatud Alexa funktsionaalsused sõltuvad nutikodu tehnoloogiast. Amazon Alexa kasutamiseks on vajalik Amazoni konto.