GARANTII

Teie Land Roveri turvalisus

Esimese viie aasta jooksul (või 150 000 km jooksul, olenevalt sellest, kumb saabub varem)* pärast Land Roveri ostmist saate nautida kõiki kõikehõlmava tootjagarantii eeliseid. Kui mõni osa vajab tootmisdefekti tõttu remonti või väljavahetamist, tehakse vajalikud tööd tasuta, kasutades Land Roveri originaalvaruosi. Land Roveri heakskiidetud edasimüüja Garantii kohta saate lisateavet võttes ühendust kohaliku edasimüüjaga. * Kehtib alates sõiduki üleandmisest või esmasest registreerimisest 1. juulil 2023, olenevalt sellest, kumb saabub varem.


Osad ja tarvikud

Garantii Kui osa vajab parandamist või väljavahetamist, teeb Land Roveri edasimüüja pärast selle garantii lõppemist kõik selleks vajalikud tööd tasuta. Garantii hõlmab kõiki Land Roveri esindusest ostetud originaalosi või tarvikuid.


Uuele sõidukile paigaldatud tarvikud

Kui teie uuele sõidukile on Land Roveri esinduses paigaldatud originaalsed Land Roveri tarvikud, kehtivad nendele osadele samad tingimused ja garantiiaeg nagu tootja garantii puhul. Sõiduk loetakse uueks, kui selle ostukuupäevast on möödunud vähem kui üks kuu või kui sellega on sõidetud sada miili või vähem, olenevalt sellest, kumb hetkel kohandub.


Tingimused

Kõik meie sõidukiosad ja lisaseadmed vastavad kõrgetele standarditele, mille Land Rover iga sõiduki ohutusele ja töökindlusele seab. Seetõttu soovitame tungivalt oma sõidukit varustada ainult Land Roveri originaalvaruosade ja -tarvikutega. Muid sõidukiosi ja tarvikuid ei ole Land Rover testinud ega heaks kiitnud. Seetõttu ei saa me nende osade kvaliteeti hinnata. Garantii ei kata kahjustusi, mis on põhjustatud sõiduki osadest või lisaseadmetest, mis ei ole Land Roveri originaalosad.


Värvitööde garantii

Kui värvikihti tuleb parandada, teostab kõik selleks vajalikud tööd Land Roveri edasimüüja tasuta pärast selle garantii lõppemist. Garantii kehtib kolme aasta jooksul alates päevast, millal te oma uue Land Roveri kätte saite, olenemata läbisõidust.


Korrosioonivastane garantii

Kui mõni teie Land Roveri kereosa on korrodeerunud või roostetanud, parandab või asendab Land Roveri edasimüüja kahjustatud osad tasuta. Kaitse kehtib kuue aasta jooksul alates uue Land Roveri üleandmise päevast, olenemata läbisõidust ja isegi omanikuvahetuse korral.


Teeäärne abi

Land Rover Assistance on terviklik maanteeabi programm esimese kolme aasta jooksul alates esmaregistreerimisest. Programm pakub teile usaldusväärset tuge sõidu ajal tekkinud hädaolukordades, näiteks tehnilise rikke, avariide või väiksemate probleemide (nt purunenud rehvid) korral. Mistahes probleemi korral võite alati loota meie maanteeabile. Igas olukorras ja igal pool. Land Roveri volitatud tehnik saab tavaliselt enamiku probleemidest kohapeal lahendada. Kui see pole võimalik, viime teie sõiduki Land Roveri esindusse ja hoolitseme teie sõiduvõimaluste eest. Vajadusel maksame loomulikult ka teie hotellimajutuse eest.* Lisateavet leiate garantiiteeninduse juhendist või võtke ühendust Land Roveri esindusega. *Kehtivad maanteeabi tingimused.