Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover

OMANIKULE

Land Roveri omanik saab alati osa lisaväärtustest

VOLITATUD ESINDAJAD

Vaid Land Roveri poolt tunnustatud hoolduskeskus vastab meie poolt kehtestatud rangele kvaliteedikontrollistandardile, tagamaks Teie uuele sõidukile kaitse ja garantii.

Leidke lähim esindus

LISAVARUSTUS

Kohandage oma Land Rover meelepäraste eelistuste järgi, kasutades laia valikut, mis on loodud spetsiaalselt Teie mudelile ja toodetud autoga samu standardeid silmas pidades.

Land Rover lisavarustus

MAANTEEABI

Rikke või avarii korral tuleme appi, aitame lahendada kohapeal võimalikud probleemid või korraldame auto transpordi lähimasse esindusse. Maanteeabi telefon:+372 6979163

Loe lisaks

BREXIT

31. jaanuaril 2020 lahkus Suurbritannia ametlikult Euroopa Liidust ja algas üleminekuperiood, mil sõlmitakse uued kaubanduslepped Suurbritannia ja ülejäänud Euroopaga. Land Rover kinnitab oma klientidele Eestis, et need muudatused ei too endaga kaasa takistusi Land Roveri ostmisel või omamisel.

Loe lisaks

LISAVARUSTUSE LIFESTYLE KOLLEKTSIOONID

STIIL

STIIL

Täiendage oma Land Roverit lisamaks talle rohkem Teie stiili.

REIS

REIS

Avastate Eestimaad? Seiklete erinevatel mandritel? Tutvuge hoiustamis- ja pukseerimistarvikute valikuga.

SPORTLIKKUS

SPORTLIKKUS

Muutke oma auto veelgi sportlikumaks. Olete rattur, surfar, purjetaja või ratsutaja, see kollektsioon on mõeldud just Teile!

SEIKLUS

SEIKLUS

Kaitske oma Land Roverit kivitäkete, pritsmete, poriste saapa- või käpajälgede eest. Kuhu iganes loodus Teid pillutab, need lisatarvikud aitavad alati!

© Inchcape Motors Finland Oy

Kas olete nõus andma tagasisidet, mis aitaks parandada meie kodulehte?

Land rover