THE UUS RANGE ROVER

SILMAPAISTVAD DETAILID


TEEDRAJAV INNOVATSIOON

Land Roveri visioon ajakohasest luksusest ühendab tipptasemel inseneritehnika intuitiivse ja muretu tehnoloogiaga.

INTUITIIVNE. VÕIMEKAS. RAFINEERITUD.

INTUITIIVNE. VÕIMEKAS. RAFINEERITUD.


Range Roveri perekonnal on üle viie aastakümne vanune teedrajava innovatsiooni pärand. Uus Range Rover on selle rikkaliku vereliini osa. Alla laadimiseks on saadaval erinevat infograafikat, kus tutvustatakse uue Range Roveri peamisi omadusi.
LAADIGE ALLA PDF

RAFINEERITUD JA LUKSUSLIK

Range Roveri moodne luksus on kombineeritud võrratu rafineeritusega. Iga teekond on sündmus.

RAFINEERITUD SÕIT

Alates elektrilistest ustest* kuni massaažifunktsiooniga Hot Stone istmeteni – kõik Range Roveri detailid pakuvad luksuslikku sõidukogemust.

TÄIENDAV MUGAVUS

Executive-klassi tagaistmed pakuvad neljaistmelist mugavust ja viieistmelist mitmekülgsust koos tagaistmete puuteekraani juhitavuse ja valikulise mugavuspaketiga Comfort Plus.

RUUMI KÕIGILE

Seitsmekohaline pikendatud teljevahega, soojendusega poolaniliin-nahkistmete, USB-C-portide ja töövalgustusega mudel pakub seitsmele täiskasvanule võrratu sõiduelamuse.

LISARUUM LÕÕGASTUMISEKS

Täiustage Range Roverit koos kaubamärgile iseloomuliku poolitatud pakiruumi komplektiga, mis sisaldab nahast pehmendusi, pakiruumi kõlareid ja valgustust.
AKTIIVNE MÜRAKONTROLL

AKTIIVNE MÜRAKONTROLL

Uue põlvkonna aktiivne mürasummutus on saadaval esimesena maailmas peatugede kõlarites, luues tsoonid, mis kombineeruvad akustilise lamineeritud klaasiga ja loovad rahuliku pelgupaiga välismaailmast.
SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM PRO

SALONGIÕHU PUHASTUSSÜSTEEM PRO

Valikuline PM 2,5 filtreerimine ja NanoeTM X tehnoloogia vähendavad oluliselt lõhnu, baktereid ja allergeene, sealhulgas SARS-COV-2 viirusosakesi. Samas parandab CO2 juhtimine heaolu ja tähelepanu, jälgides selle taset salongis.
NELJATSOONILINE KLIIMASEADE

NELJATSOONILINE KLIIMASEADE

Eraldi juhile, kõrvalistujale ja tagaistmel sõitjatele reguleeritav neljatsooniline kliimaseade võimaldab õhuvoolu temperatuuri ja intensiivsust vastavalt oma eelistustele seadistada.

INTUITIIVNE TEHNOLOOGIA

Sujuvalt integreeritud ühenduvus ja mugavus kõikjal.

Pivi Pro on meie seni kõige intuitiivseim info- ja meelelahutussüsteem. Standardvarustus on järgmine. 

- Kumer, voolujooneline, 13,1- tolline puuteekraan koos haptiliste juhtnuppudega
- Värskelt kujundatud liides
- Õhu kaudu uuendatav tarkvara (SOTA)
- Juhtmevaba Apple CarPlay®1
- Juhtmevaba Android AutoTM2

Samuti on abiks järgmised kvaliteetfunktsioonid.
- Kiire käivitus
- Tehisintellekt
- Uhiuus intelligentne navigatsioonisüsteem3
- 2D- ja 3D-kaardid koos automaatsete uuendustega
- Reaalajas liiklusteave
DIGITAALSED LED-ESITULED

DIGITAALSED LED-ESITULED

Parem nähtavus, ohutus ja resolutsioon, et näeksite pimedas sõites paremini ja rohkem. Digitaalsed LED-esituled koos iseloomulike päevasõidutuledega ja kujutise projektsiooniga ning isekohanduv esitulede süsteem kasutavad tee jälgimisel ennetavalt navigeerimisandmeid.

TÄIUSTATUD JÕUDLUS

Range Roveril on meie kõige arenenumad jõuülekanded, mis pakuvad uuel tasemel jõudlust, efektiivsust ja rafineeritust.

KERGHÜBRIIDMOOTOR (MHEV)

KERGHÜBRIIDMOOTOR (MHEV)

Puhas ja efektiivne. Range Roveri kerghübriidmootorid koguvad, salvestavad ja taaskasutavad tavapärasel aeglustamisel kaotsi läinud energiat. Valikus on nii diisel- kui ka bensiinimootorid.

PISTIKHÜBRIIDAUTODE TEHNILISED ANDMED[1]

ELEKTRILINE SÕIDUULATUS (KUNI)

113 KM (70 MIILI)


WLTP. Eeldatav tegelik läbisõiduulatus kuni 80 km.

SÜSINIKHEITMED

18 G/KM


Naudi nullheitmeid elektriauto režiimis sõites. 

LAADIMISAEG KODUS (ALATES)

5 TUNDI


Kuni 100% laadimiseks, kasutades 7 kW vahelduvvoolu kodulaadijat.

LAADIMISAEG AVALIKUS KOHAS (ALATES)

< 60 MINUTIT


Kuni 80% laadimiseks, kasutades 50 kW alalisvoolu kiirlaadijat.
ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

ISEKOHANDUV DÜNAAMIKA

Adaptiivne dünaamika tagab kuni 500 korda sekundis autokere ja rooli liikumist kontrollides sujuva sõidu ja suurepärase juhitavuse. See reageerib juhi tegevusele ja maastikuoludele, korrigeerides pidevalt amortisaatorite seadistusi.
ELEKTRILINE AKTIIVLUKUSTUSEGA TAGADIFERENTSIAAL

ELEKTRILINE AKTIIVLUKUSTUSEGA TAGADIFERENTSIAAL

See süsteem pakub lisaeelist suurema veojõuna nurkades ja suurema haarduvusena maastikul, kontrollides tagatelje rataste libisemist.
VEOJÕUKONTROLL PIDURDAMISEL

VEOJÕUKONTROLL PIDURDAMISEL

Veojõukontroll pidurdamisel tagab kontrollitud liikumise ja juhitavuse ka kõige kitsamates kurvides. Elektrooniline diferentsiaal ja pidurisüsteem tasakaalustavad kurvides mootori pöördemomenti nelja ratta vahel.
ELEKTROONILINE ÕHKVEDRUSTUS KOOS TÄIUSTATUD DÜNAAMILISE REAGEERINGUGA

ELEKTROONILINE ÕHKVEDRUSTUS KOOS TÄIUSTATUD DÜNAAMILISE REAGEERINGUGA

Elektrooniline õhkvedrustus valmistab Range Roveri kurvi läbimiseks ette ja pakub kindlat mugavust. Täiustatud dünaamiline reageering parandab juhitavust elektroonilise aktiivse teel püsivuse juhtimisega (eARC), optimeerides jõudlust maanteel.

ERAKORDNE VÕIMEKUS

Range Rover pakub täielikku mugavust, kompaktset sõitu ja kindlustunnet nii maastikul kui ka maanteel.

NELIKVEDU

NELIKVEDU

Uue Land Roveri nelikveosüsteem on standardvarustuses ja see pakub veelgi rafineeritumat sõitu koos stabiilsusega suurtel kiirustel ja täiustatud väledusega väikestel kiirustel. Kõigi aegade kõige paremini manööverdatav Range Rover.

PUKSEERIMINE

Maksimaalne pukseerimisvõimsus 3500 kg tähendab, et Range Rover tuleb toime ka kõige keerulisemate ülesannetega. Tänu elektrilisele haagisekonksule, täiustatud pukseerimisabile, veokonksuabile ja haagise stabiliseerimisabile on sõidukil eeskujulik pukseerimise võimekus.

VEETÕKKE LÄBIMINE

Range Rover saab hakkama kuni 900 mm veetõkke läbimisega8. 3D-täisvaatekaamera koos veesügavuse anduriga kasutab küljepeeglites olevaid andureid, mis annavad teada, kui olete jõudnud sõiduki maksimaalse veetõkke läbimise võimekuseni. Juhtimissüsteem annab reaalajas teavet teadlikkuse parandamiseks halva nähtavuse korral.

VALIGE OMA UUS RANGE ROVER

Kohandage Range Rover vastavalt oma eelistustele – vaadake mudeleid, mootoreid ja tehnilisi andmeid.

KOHANDATUD VÕI TELLIMISVALMIS

Valige mudel, mootor ja tehniliste andmete pakett enne oma sõiduki isikupärastamist värvide, valuvelgede ja sisustusvõimalustega. Või valige Land Roveri disain vastavalt neljale sõidukimallile, mille hulgas on ka Sunset Gold First Editon, näidates Range Roveri parimaid omadusi.

JÄTKAKE AVASTAMIST

RANGE ROVERI MUDELID

RANGE ROVERI MUDELID

Vaadake kõiki mudeleid.
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Rafineeritud. Luksuslik. Eksklusiivne.
TEHNILISED ANDMED

TEHNILISED ANDMED

Vaadake fakte ja arvnäitajaid.
VALIKUD JA LISAVARUSTUS

VALIKUD JA LISAVARUSTUS

Isikupärastage oma Range Rover.

** Elektrilised uksed on saadaval 2022. aasta algusest pikendatud teljevahega ja 2022. aasta keskpaigast tavalise teljevahega mudelitele.
*** Saadaval alates 2022. aasta jaanuarist

[1]Esitatud arvud pärinevad tootja hinnangutel ja asendatakse ELi ametlike testiandmetega niipea, kui need on saadaval. Need on mõeldud ainult võrdlemiseks, tegelikud arvnäitajad võivad erineda. CO< sub>2</ sub heitmed, kütusekulu, energiakulu ja läbisõiduvahemik võivad sõltuda sõidustiilist, keskkonnatingimustest, koormusest, rehvide paigaldusest ja lisavarustusest. Esitatud arvud on saadud täislaetud akuga.

12020. aastal Panasonicu korraldatud Texcelli uuring.
2Teie auto on Apple CarPlay® jaoks ette valmistatud. Apple CarPlay<>®</> teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.
3 Teie auto on Android AutoTM jaoks ette valmistatud. Android AutoTM teenused sõltuvad funktsioonide kättesaadavusest Teie riigis. Lisateabe saamiseks külastage palun https://www.android.com/intl/en_uk/auto/.
4 Ühendatud navigatsiooniseade vajab täiendavat tellimist pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
5 Võib kehtida ausa kasutamise poliitika. Standardvarustuses on 1 aasta tellitavaid teenuseid, mida saab pikendada pärast Teie edasimüüja soovitatud esialgset tähtaega.
6 Kehtib ausa kasutamise poliitika. Pärast 20GB andmemahu kasutamist kuu jooksul võib andmeedastuskiirus ülejäänud kuus väheneda. Selle funktsiooni õiglase kasutamise eeskirjade kohta leiate üksikasju InControl Pivi Pro tingimuste aadressil www.landrover.com/pivi-pro-terms. Taasesituse aeg sõltub voogesituse pakkujast ja videosisust. HD-videoedastus suurendab märkimisväärselt andmekasutusmahtu.
7Vastavalt kohalikele eeskirjadele. Kui kahevaateliste ja mitmevaateliste prillide kandja ei saa tahavaatepeegli ClearSight pildi fookust reguleerida, saab kasutada ka tavalist tahavaatepeeglit.
8Pilt ei ole reaalajas. Kontrollige turvalisuse tagamiseks ümbrust.
9Laadimisaeg sõltub paljudest teguritest, sealhulgas aku vanusest, seisundist, temperatuurist ja laetusest, kasutatud seadmetest ning laadimise kestusest.​
10 Enne vees sõitmist jälgige alati marsruuti ja väljumist.

Valikulised funktsioonid ja nende saadavus võivad erineda auto spetsifikatsioonidest (mudel ja jõuülekanne) ja riigist või vajada teiste funktsioonide paigaldust. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust edasimüüjaga või konfigureerige oma auto veebis.

Autosiseseid funktsioone peaks juht kasutama ainult siis, kui see on ohutu. Autojuht peab tagama kogu aeg täieliku kontrolli oma auto üle.

Pivi ja InControli funktsioonid, valikud, kolmanda osapoole teenused ja nende kättesaadavus võib riigiti erineda, palun küsige oma Land Roveri edasimüüjalt kättesaadavust ja tingimusi. Teatud funktsioonide kasutamise eeldus on sobiv SIM-kaart koos siduva andmesidepaketiga mille kehtivust peab pärast Teie edasimüüja öeldud esialgset tähtaega pikendama. Mobiilsidevõrgu ühendus ei ole kõikjal tagatud. InControli tehnoloogiaga seotud teave ja pildid, sealhulgas ekraanid või järjestused sõltuvad tarkvarauuendustest, versioonihaldusest ja teistest süsteemi/visuaalsetest muudatustest. Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com Inc. kaubamärgid või selle sidusettevõtted. Teatud Alexa funktsionaalsused sõltuvad nutikodu tehnoloogiast. Amazon Alexa kasutamiseks on vajalik Amazoni konto.

Apple CarPlay® on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Kehtida võivad Apple Inc lõppkasutaja tingimused..
Android AutoTM on Google LLC registreeritud kaubamärk.
App Store on ettevõtte Apple Inc registreeritud kaubamärk. Google Play Store on ettevõtte Google LLC registreeritud kaubamärk.
​MeridianTM on ettevõtte Meridian Audio Ltd registreeritud kaubamärk. ​
TrifieldTM ja kolme välja seade on ettevõtte Trifield Productions Ltd registreeritud kaubamärk.​ ​